Omni Casino Преглед

Omni Casino review
Omni Casino

Казино Рејтинг

Omni Casino review
Omni Casino Најново Ажурирање: 05/05/2021

Казино Рејтинг

-/5
0 Прегледи

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Omni Casino

Omni Casino е основан во 1997

Достапно за играчи од United States.

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Omni Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Playtech. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Карактеристики

 • Поени за лојалност
 • Онлајн од 1997
 • Има Пристојна Апликација
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Огромен Избор на Слотови
 • Скоро сите NetEnt RNG игри и видео слотови
 • Без Лимит за Повлекување
 • 24/7 Поддршка во Живо
Онлајн Казино Omni Casino Земи Бонус Omni Casino Најави се во Omni казиното

Осврти на играчи од Omni Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
Message Please enter your message

Your comment was sent successfully!

🌐 Веб-страница: http://www.omnicasino.com
🧑‍💻Казино Софтвер: Playtech
🎰Казино Типови: Казина за Инстант Игра Преземи Казина Казино во Живо
💱Валути: Euros Australian dollars Canadian dollars Japanese yen British pounds sterling US dollars South African Rand Bitcoin
📝Лиценца: Curacao
🈹Јазици: English German Japanese
💳Методи на Уплата: Neteller Visa Skrill Paysafe Card WebMoney Boleto Direct Bank Transfer Maestro GiroPay EcoPayz iDEAL EPS Bitcoin Yandex Money instaDebit Sofort (by Skrill) Citadel
🧾Методи на Повлекување: Neteller Visa Skrill WebMoney Direct Bank Transfer GiroPay iDEAL Bitcoin Yandex Money instaDebit Sofort (by Skrill) Citadel
🕹️Типови на игри: Слотови Рулет Видео Покер Блекџек Бакарат игра Крепс игра (Зарови) Кено игра Грепки
⏱️Времиња за исплата: ewallets: 0-12 hours, credit / debit cards: Not offered, bank transfers: 24-48 hours, cheques: Not offered, pending time: 48-72 hours
💰Максимално повлекување: £/€/$10,000 Monthly
💸Мин Деп: $/£/€5
💵Мин Исп: $/£/€20
📅Утврден Датум: 1997
🏢Сопственик: Peak Interactive N.V. Casinos
📱Mobile: No
📧Е-пошта: [email protected]
📞Телефон: North American Toll Free 1-888-402-2058
UK International Toll Free 0-808-120-3493
International + 632-7-756-7988

Сите Можни Omni Casino Бонуси

€800 Бонус за Дуплирање Влог at Omni Casino
Omni Casino Бонус за Дуплирање Влог: €800
Максимален Влог: €10 Облогот: 25x(d+b) Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: 100MEGA

Карактеристики

 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Слотови и Игри со Гребење
 • Без Лимит за Повлекување
€500 Бонус за Трет Влог at Omni Casino
Omni Casino Бонус за Трет Влог: €500
Максимален Влог: €10 Облогот: 25x(d+b) Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: 100MEGA

Карактеристики

 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Игри со Грепки
 • Модерно, мобилно и онлајн казино
 • Обложувај се со €5 по рунда
€400 Бонус за Втор Влог at Omni Casino
Omni Casino Бонус за Втор Влог: €400
Максимален Влог: €10 Облогот: 25x(d+b) Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: 100MEGA

Карактеристики

 • Голем број на Слот Провајдери
 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
 • Спремно за Мобилен
€300 Бонус за Добредојде at Omni Casino
Omni Casino Бонус за Добредојде: €300
Максимален Влог: €10 Облогот: 25x(d+b) Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: 100MEGA

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Компатибилно за Мобилен
 • Играј повеќе за да ги намалиш обложувачките барања и освои бесплатни билети за неделни и месечни лотарии
 • Врвни Tier Софтвер Провајдери
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.