mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login
Nordis Casino Преглед
Nordi Casino
12 Bonuses available in October 2023

Nordis Casino Преглед

Обновено на: 09/28/2023
10K играчи
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
Curacao Curacao
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bonusesfinder.com

Сите Можни Nordi Casino Бонуси

Без Бонус за Влог во Nordis Casino

Македонија
Без Бонус за Влог: EUR 10 до EUR 30
Облогот: 35x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Бонус за Добредојде во Nordi Casino

Македонија
Бонус за Добредојде: 100% до € 700
Мин Деп: € 10
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Бонус за Добредојде: 250% до EUR 1000
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Бонус за Добредојде: 120% + 30 Free Chip Bonus
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Депозитни Бонуси во Nordis Casino

Македонија
Match bonus: 350% до EUR 3500
Видови на Бонуси: За нови играчи
Мин Деп: EUR 30
Облогот: 60x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Match bonus: 350% до EUR 3500
Видови на Бонуси: За регистрирани играчи
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 60x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Повторен Бонус: 120% до EUR 1000
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Match bonus: 200% до EUR 1000
Видови на Бонуси: За регистрирани играчи
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
Бонус за прв депозит: 250% + 30 Free Spins
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 35x(D+B)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
2nd Deposit Bonus: 125% + 25 Free Chip Bonus
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
3rd Deposit Bonus: 100% + 15 Cashback Bonus
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Македонија
4th Deposit Bonus: 110% + 10 Free Chip Bonus
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Промо кодови

Достапни промотивни кодови

10 of 10

Nordis Casino промотивни кодови

Преглед

Мин Деп

€10

Максимално повлекување

€2000 per day

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Одличен Избор на Игри
 • Мобилно Казино
 • Достапна Инстант Игра
 • Добар бонус за добредојде

Казино Типови

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Плаќања

Мин Исп

€15

Методи на Уплата

 • Visa
 • Skrill

Методи на Повлекување

 • Visa
 • Skrill

Времиња за исплата

 • 3-5 working days for card
 • 24 hours for wallets

Повеќе за Nordis Casino

Преглед

Nordi Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како 1x2Gaming, Betsoft, Blueprint Gaming, Endorphina, Evolution Gaming, GameArt, Novomatic, Playson, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, Booming Games, EvoPlay, Gamomat, Habanero, Nolimit City, Oryx Gaming, Push Gaming, Red Tiger Gaming, Tom Horn Gaming, Wazdan, Betixon, Fazi, Fugaso, Ganapati, IronDog, Kalamba Games, PG Soft, Spadegaming, Spinomenal, TRIPLE PG, Hacksaw Gaming, Smartsoft, Slotvision, Maverick. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Екран-снимки од Nordis Casino

 • Онлајн Казино Nordis Casino
 • Земи Бонус Nordi Casino
 • Најави се во Nordi казиното

Сопственик

Games & More B.V.

Утврден Датум

2020

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Nordis Casino

Контакти

Прегледи

Nordi Casino Надворешни осврти

Просечна оцена
Просечна оцена

Осврти на играчи од Nordis Casino

(2 Прегледи)
 • Relevance
 • By date
Italy salvo
2 /10
Guest user

Срамно казино. Обезбедувач на сомнителна оригиналност. Поддршката никогаш не одговара. Посно интерфејс и бонус обложување не функционира. Болна и срамна исплата. Уште едно срање!

Embarrassing casino. Provider of dubious originality. Support never responds. Lean interface and bonus wagering doesn't work. Painful and embarrassing payout. Another shit!

Прегледано: 2022-01-10

Automatically translated with Google Translate in Italy. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Belgium Lara
10 /10
Guest user

Нордикасино е прилично големо име и јас исто така се уверив. Само има забавни игри и стабилна веб-страница. Што друго барате? Силно ја препорачувам оваа веб-страница.

Nordicasino is best wel een grote naam en ik ben ook overtuigd geraakt. Het heeft gewoon leuke spellen en een stabiele website. Wat zoek je nog meer? Ik raad deze website ten zeerste aan.

Прегледано: 2022-05-10

Automatically translated with Google Translate in Belgium. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој казино:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка