mk Macedonia

Земја

MacedoniaMacedonia

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Внимание!

Во ова казино не се прифаќаат играчи од Македонија. Сепак, во 3 казина подолу сте добредојдени, со одлична понуда за бонус без депозити!

Погледнете други казина
Vera John UK Casino
Vera John UK Casino Бонус за Втор Влог: £200
Земи Бонус
Titan Casino
Titan Casino Повторен Бонус: €200
Земи Бонус
All Star Slots Casino
All Star Slots Casino Бонус за Дуплирање Влог: $787
Земи Бонус
Погледнете други казина

Millionaire Casino Преглед

Millionaire Casino review
Millionaire Casino

Казино Рејтинг

Millionaire Casino review
Millionaire Casino Најново Ажурирање: 01/20/2021 0 Прегледи

Казино Рејтинг:

-/10
€10

Мин Деп

3000 EUR/USD/GBP per week, 6000 EUR/USD/GBP per month

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Мобилно Казино
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Достапна Инстант Игра
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Спортско Обложување
 • NetEnt Казино во Живо
 • Врвни Tier Софтвер Провајдери
 • Неделни Повторни Бонуси

Екран-снимки од Millionaire Casino

Онлајн Казино Millionaire Casino Земи Бонус Millionaire Casino Најави се во Millionaire казиното
Сопственик

ProgressPlay Limited Casinos

Утврден Датум

2012

Лиценца

Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission

Преглед

Millionaire Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Aristocrat, IGT (WagerWorks), Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, WMS (Williams Interactive), Barcrest Games, Lightning Box. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Millionaire Casino

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Повлекување
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • iDEAL
 • Trustly
 • Cheque
Времиња за исплата

Е-паричници

24 hours

кредитни/дебитни картички

6 days

банкарски трансфери

10 days

чекови

28 days

Време на чекање

72 hours
Јазици
Мин Исп

€20

Контакти

Веб-страница

http://www.millionaire.co.uk

Е-пошта

[email protected]

Телефон

Осврти на играчи од Millionaire Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

MGA MGA
UKGC UKGC

Millionaire Casino Игри

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Слободни Вртења во Millionaire Casino

Cashable
50 Слободни Вртења at Millionaire Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Слободни Вртења: 50 до 50 Millionaire Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
Не е потребен Мин Деп
50xb Облогот
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 корисничка поддршка
 • Обложувачка веб-страница со најбрза исплата: исплатите се процесирани за 2 часа
 • Добар избор на игри
 • Одлично Казино за Мобилен
Cashable
10 Слободни Вртења at Millionaire Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Слободни Вртења: 10 до 10 Millionaire Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
Не е потребен Мин Деп
50xb Облогот
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Ниски побарувања за обложување
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Слотови, рулет, блекџек, видео покер, казино во живо
Cashable
10 Слободни Вртења at Millionaire Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Слободни Вртења: 10 до 10 Millionaire Casino
Преглед
Не е потребен Мин Деп
50xb Облогот
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Millionaire Casino казино на мобилен кое нуди NetEnt Touch
 • Играј видео слотови, грепки, рулет, покер и блекџек

Бонус за Добредојде во Millionaire Casino

Cashable
€200 Бонус за Добредојде at Millionaire Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: €200 до 100% Millionaire Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€10 Мин Деп
50xb Облогот
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Потребна е претплата
 • Голем светски бренд со многу обложувачки места
 • Казино Спремно за Мобилен
 • Не е Потребна Сметка за Играње во Казиното

Депозитни Бонуси во Millionaire Casino

Cashable
€200 Бонус за Втор Влог at Millionaire Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Втор Влог: €200 до 25% Millionaire Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€10 Мин Деп
50xb Облогот
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Уживај во неограниченото време на важење
 • Слотови со Прогресивни Џекпотови
 • Казино Спремно за Мобилен
Cashable
€200 Бонус за Трет Влог at Millionaire Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Трет Влог: €200 до 200% Millionaire Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€10 Мин Деп
50xb Облогот
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Пробај ги игрите бесплатно
 • Почни со мал билет од €10
 • Познавачка Поддршка
 • Спремно за Мобилен
Cashable
€100 Повторен Бонус at Millionaire Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Повторен Бонус: €100 до 50% Millionaire Casino
Преглед
€20 Мин Деп
50xb Облогот
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Millionaire Casino ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Мала котизација од €10 или повеќе
 • Казино Игри во Живо
Cashable
€50 Повторен Бонус at Millionaire Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Повторен Бонус: €50 до 100% Millionaire Casino
Преглед
€20 Мин Деп
50xb Облогот
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • 24/7 корисничка грижа
 • Без Лимит за Повлекување
 • Има Новоматикс
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.