Mega Казино Преглед

review
Mega Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://www.megacasino.com
Е-пошта:
support mail: [email protected]
телефон:
Mobile: yes
затворено: no
Blacklisted:
Казино Софтвер: Cryptologic (WagerLogic) Evolution Gaming NextGen Gaming WMS (Williams Interactive) SkillOnNet Amaya (Chartwell)
Казино Типови: Instant Play Мобилни Казина Преземи Казина
Валути: Euros Australian dollars Canadian dollars British pounds sterling Swedish kronor US dollars Denmark kroner Norwegian kroner Russian rubles South African Rand Swiss francs
Лиценца: Malta Gaming Authority
Јазици: English Italian Finnish French German Polish Swedish Norwegian Portuguese Spanish Romanian Russian Greek Bulgarian Czech Danish Dutch Hungarian Slovak Turkish Croatian Arabic
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Skrill Paysafe Card Ukash WebMoney Entropay ClickandBuy Sofortuberwaisung WireCard
Методи на Повлекување: Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card WebMoney Entropay ClickandBuy Sofortuberwaisung WireCard Cheque
Времиња за исплата: ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 2-5 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: 14-28 days, pending time: 48 hours
Максимално повлекување: 10000 EUR per month
Утврден Датум: 2010
Сопственик: Prime Gaming Casinos
Карактеристики:
 • Одлично Казино
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Само €20 се потребни за квалификација
 • Најголемо Мобилно Казино
 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Целосен NetEnt каталог - слотови, казино во живо, локални и здружени џекпоти!
 • ВИП Клуб на Високи Обложувачи
 • Новоматик Слотови

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Mega Casino е основан во 2010

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Mega Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Cryptologic (WagerLogic), Evolution Gaming, NextGen Gaming, WMS (Williams Interactive), SkillOnNet, Amaya (Chartwell). Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни Mega Casino Бонуси

 • Релативно ниски барања за обложување
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Достапно на Моибилен
 • Слотови во Вегас Стил
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30xbОблогот
Не е потребенБонус Код
£20Максимален Влог
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • $name казино на мобилен кое нуди NetEnt Touch
 • Лесна за употреба
 • Филтер алатка која овозможува селекција на Најдобри Софтверски слотови
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30xbОблогот
Не е потребенБонус Код
£20Максимален Влог
 • Ниски побарувања за обложување
 • 24/7 кориснички сервис
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Огромна библиотека на игри
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30xbОблогот
Не е потребенБонус Код
£20Максимален Влог
 • Разновидни Методи на Влог вклучувајќи и БитКоин
 • Достапно на Моибилен
 • Познавачка Поддршка
 • Работи на популарниот Microgaming казино софтвер
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30xbОблогот
MEGA80Бонус Код
£20Максимален Влог
 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Слотови и Игри со Гребење
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
WELCOME3Бонус Код
€20Максимален Влог
 • Услуга Разговор во Живо
 • Џекпот Игри
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Лесна Навигација
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
WELCOME2Бонус Код
€20Максимален Влог
 • Многу Врвни Игри
 • Модерно, мобилно и онлајн казино
 • Неограничено Повлекување
 • Услуга Разговор во Живо
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30xbОблогот
MATCHME50Бонус Код
€20Максимален Влог
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Мала котизација од €10 или повеќе
 • Компатибилно за Мобилен
 • Слотови, рулет, блекџек, видео покер, казино во живо
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
WELCOME5Бонус Код
€20Максимален Влог
 • Над 420 игри, сѐ од слот машини до блекџек, рулет
 • 24/7 корисничка грижа
 • Без Лимит за Повлекување
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
WELCOME4Бонус Код
€20Максимален Влог
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Казино Игри во Живо
 • Брзи Исплати
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30xbОблогот
MATCHME100Бонус Код
€20Максимален Влог
 • Ниски побарувања за обложување
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Единствен дизајн и тема - со повеќе можни региони за придружување!
 • Услуга Разговор во Живо
Mega Casino
Mega CasinoКазино
60xОблогот
SPINSБонус Код
€20Максимален Влог
 • Потребна е претплата
 • Неограничено Повлекување
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)
 • Огромна библиотека на слотови
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
WELCOME1Бонус Код
€20Максимален Влог
 • Потребна е претплата
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - $name е казиното со кое се споредуваат другите
 • Има Игри во Казино во Живо
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
AG150Бонус Код
€20Максимален Влог
 • Сите области од NetEnt играта се опфатени
 • Одлично сестрано казино
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Достапно на Моибилен
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Рашно Преместување
 • Програма за Лојалност
 • Докажани Фер Игри
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
20Максимален Влог
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Доволно време да се свртат добивките
 • Целосен Инстант-игра Интерфејс
 • Пробај ги игрите бесплатно
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Дневни Повторувачки Трки со кеш и бесплатни награди во вртења
 • Сите NetEnt областе се опфатени
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
20Максимален Влог
 • Разновидни Методи на Влог
 • мобилни Казино
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Одлични Казино Игри
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30xbОблогот
MEGA200Бонус Код
€20Максимален Влог
 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Лено пронајди ги NetEnt игрите со нивниот филтер за Слот Снабдувач
 • Кратко време на повлекување
 • Rng Сертифициран
 • Добар бонус за добредојде
 • Слотови, рулет, блекџек, видео покер, казино во живо
 • Не е Потребна Регистрација
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30xbОблогот
Не е потребенБонус Код
20Максимален Влог
 • Детална ВИП програма и шеми на лојалност за да продолжите да се забавувате
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Напојуван од Бројни Водечки Софтвер Добавувачи
 • Најголемо Мобилно Казино
 • Rng Сертифициран
 • Формирана во $year, $name е едно од најголемите и најпопуларните онлајн казина
 • $name понуди на мобилен за NetEnt Touch игри
 • Супер-брзи исплати (процесирани за 2 часа!)
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30xbОблогот
Не е потребенБонус Код
25Максимален Влог
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Скоро сите NetEnt RNG игри
 • Бесплатен Бонус
 • Лиценца на ВБ
 • Директна Програма за Вражање Кеш со Едноставни услови
 • Ново 2019 Казино
 • Без Лимит за Повлекување
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30xbОблогот
Не е потребенБонус Код
20Максимален Влог
 • Услуга Разговор во Живо
 • Лесна навигација на веб-страницата
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - $name е казиното со кое се споредуваат другите
 • Новоматик Слотови
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30xbОблогот
ASKSPOOKYБонус Код
€25Максимален Влог
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Одличен Избор на Игри
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Авантура казино со интересна приказна
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30xbОблогот
MEGA200Бонус Код
€20Максимален Влог
 • Разновидни Методи на Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Опција за Мобилно Играње
 • Огромна библиотека на слотови
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30xbОблогот
Не е потребенБонус Код
£20Максимален Влог
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Веб-страница за инстант игра, играј игри во твојот пребарувач без да симнуваш нешто
 • Инстант Времиња на Процесирање на Повлекување
 • Спремно за Мобилен
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
ASKBONUSБонус Код
£20Максимален Влог
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Скоро сите NetEnt RNG игри
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Над 420 игри, сѐ од слот машини до блекџек, рулет
 • Спортско Обложување
 • Лесна Навигација
 • Вредни Промоции
 • Спремно за Мобилен
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30xbОблогот
Не е потребенБонус Код
£20Максимален Влог
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Над 420 игри, сѐ од слот машини до блекџек, рулет
 • Импресивен Спектар на Иновативни Слотови и Други Нетент Игри
 • Бонусните вртења важат за одредени слотови
 • 24/7 корисничка грижа
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Повеќе Методи за Повлекување
 • Врвно $country-name Онлајн Казино
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
£20Максимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Ново Казино во 2019
 • Ниски побарувања за обложување
 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Користи SSL енкрипција
 • Голем Избор на Казино Игри
 • Дневни Повторувачки Трки со кеш и бесплатни награди во вртења
 • Фер избор на NetEnt RNG игри
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
20Максимален Влог
 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • NetEnt Казино во Живо
 • Врвно $country-name Онлајн Казино
 • Казино за Инстант Игра - не е потребно превземање, играј во твојот пребарувач
 • Голем Бонус за Добредојде
 • Неверојатно казино за слот играчи
Mega Casino
Mega CasinoКазино
60xОблогот
Не е потребенБонус Код
20Максимален Влог
 • Најголемо Мобилно Казино
 • Лиценца на ВБ
 • Услуга Разговор во Живо
 • Прогресивни Џекпотови
 • Сите NetEnt областе се опфатени
 • Ново возбудливо играчко искуство кога играш во дуел наспроти други играчи
 • Филтер алатка која овозможува селекција на Најдобри Софтверски слотови
 • Собери Ком Поени за секој влог
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
20Максимален Влог
 • NetEnt слотови достапни и за декстоп и за мобилни
 • Целосен Инстант-игра Интерфејс
 • Над 10 Различни Јазици
 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Сертификат за Доверба
 • Ново 2019 Казино
 • Одличен Слот Избор
 • Редовни промоции кои вклучуваат вртења и одмори, како и ВИП
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30xbОблогот
Не е потребенБонус Код
£20Максимален Влог
 • Има Пристојна Апликација
 • 24/7 корисничка поддршка
 • ВИП Програма за Лојалност
 • Лиценца на ВБ
 • Слот Турнири
 • Врвни Провајдери на Игри
 • Претежно поддржано од NetEnd
 • Лесна за употреба
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30xbОблогот
Не е потребенБонус Код
£20Максимален Влог
 • Користи SSL енкрипција
 • NetEnt слотови достапни и за декстоп и за мобилни
 • Казино со Лесна Употреба
 • Одлично сестрано казино
 • $name ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Заработи до €100 дополнителни пари
 • Одличен Слот Избор
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
20Максимален Влог
 • Скоро сите NetEnt RNG игри
 • Rng Сертифициран
 • Одлично Казино за Мобилен
 • Без Лимит за Повлекување
 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • Повеќе од 600 игри за играње со вистински пари
 • Неделни Повторни Бонуси
 • Дарежлива Понуда за Добредојде
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
20Максимален Влог
 • Детална ВИП програма и шеми на лојалност за да продолжите да се забавувате
 • Користи SSL енкрипција
 • Лено пронајди ги NetEnt игрите со нивниот филтер за Слот Снабдувач
 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Голем светски бренд со многу обложувачки места
 • Прогресивни Џекпотови
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
 • Брзи Исплати
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30xbОблогот
Не е потребенБонус Код
£20Максимален Влог
 • Детална ВИП програма и шеми на лојалност за да продолжите да се забавувате
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Наградувана веб-страница со многу "казино на годината" награди за кои ќе ни снема место ако почнеме да ги листаме
 • Многу Лесно за Навигација
 • Лиценца за обложување од ВБ
 • $name понуди на мобилен за NetEnt Touch игри
 • Спремно за Мобилен
 • Достапни Игри во Живо и Допирни слотови
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30xbОблогот
Не е потребенБонус Код
20Максимален Влог
 • Импресивен Спектар на Иновативни Слотови и Други Нетент Игри
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Единствен дизајн и тема - со повеќе можни региони за придружување!
 • Одлично Казино за Мобилен
 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • Овозможен Разговор во Живо
 • Лесна Навигација
 • Собери Ком Поени за секој влог
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30xbОблогот
Не е потребенБонус Код
£20Максимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Одлично сестрано казино
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Многу NetEnt Џекпотови (и локални и здружени)
 • Лиценца за обложување од ВБ
 • $name казино на мобилен кое нуди NetEnt Touch
 • Повеќе од 600 игри за играње со вистински пари
 • Потребен влог за обложување 45 пати поголем од Сумата на Бонусот
Mega Casino
Mega CasinoКазино
30xbОблогот
Не е потребенБонус Код
20Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.