mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion
Внимание!

Во ова казино не се прифаќаат играчи од Македонија. Сепак, во 3 казина подолу сте добредојдени, со одлична понуда за бонус без депозити!

Погледнете други казина
Helabet Casino
Helabet Casino Бонус за Добредојде: 100%
Земи Бонус
Richprize Casino
Richprize Casino 2nd Deposit Bonus: 100%
Земи Бонус
Tipbet Casino
Tipbet Casino Готовински Бонус: 15%
Земи Бонус
Погледнете други казина

Manhattan Slots Casino Преглед

Manhattan Slots Casino Преглед
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
22 Bonuses available in October 2022
Manhattan Slots Casino Преглед
Manhattan Slots Casino Најново Ажурирање: 09/20/2022 0 Прегледи

Казино Рејтинг:

5.42/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
$35

Мин Деп

5000 USD per week

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Сите области од NetEnt играта се опфатени
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Пробај ги игрите бесплатно
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Врвно Македонија Казино
 • Без Лимит за Повлекување
 • Потребен влог за обложување 45 пати поголем од Сумата на Бонусот

Екран-снимки од Manhattan Slots Casino

Онлајн Казино Manhattan Slots Casino Земи Бонус Manhattan Slots Casino Најави се во Manhattan Slots казиното
Сопственик

BeSoftware N.V.

Утврден Датум

2004

Лиценца

Curacao, Kahnawake Gaming Commission

Преглед

Manhattan Slots Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Real Time Gaming. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • EcoPayz
 • Bitcoin
Методи на Повлекување
 • Neteller
 • Skrill
 • EcoPayz
 • Bitcoin
 • Wire Transfer
 • Bank transfer
 • Courier Check
Времиња за исплата

Е-паричници

24 hours

кредитни/дебитни картички

4 days

банкарски трансфери

5 days

чекови

4 days

Време на чекање

24 hours
Јазици
Валути
Мин Исп

$35(E-wallets),$200(Bank Transfer)

Казино Софтвер
 • Real Time Gaming
Контакти

Веб-страница

http://www.manhattanslots.com

Е-пошта

support: [email protected]

Телефон

usa toll free: 1-866-363-5321

Осврти на играчи од Manhattan Slots Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Без Бонус за Влог во Manhattan Slots Casino

Македонија
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Без Бонус за Влог: $7
Видови на Бонуси: Без Бонус за Влог
Мин Деп:
Облогот: 15x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Почни со мал билет од €10
 • Manhattan Slots Casino ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Кул Казино Игри
 • Вклучено Мобилно Казино
Македонија
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Без Бонус за Влог: $7
Видови на Бонуси: Без Бонус за Влог
Мин Деп:
Облогот: 15x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Поени за лојалност
 • Само €20 се потребни за квалификација
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Врвно Мобилно Казино
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Многу NetEnt Џекпотови (и локални и здружени)
 • Кратко време на повлекување
 • Одличен Слот Избор

Бонус за Добредојде во Manhattan Slots Casino

Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Добредојде: $150 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $35
Облогот: 30x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Напојуван од Бројни Водечки Софтвер Добавувачи
 • Потребна е претплата
 • Казино Спремно за Мобилен
 • Лесна за употреба
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Добредојде: $150 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $35
Облогот: 30x(d+b)
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Скоро сите NetEnt RNG игри
 • Многу Врвни Игри
 • Над 10 Различни Јазици
 • Сертификат за Доверба
 • Докажамо Казино
 • Достапно Мобилно Казино
 • Неограничено Повлекување
 • 100% Баланс Засилувач
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Добредојде: $747 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $35
Облогот: 20x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Потребна е претплата
 • Понудени Игри во Живо
 • Лесна за употреба
 • Спремно за Мобилен
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Добредојде: $747 до 125%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп:
Облогот: 20x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Достапно на Моибилен
 • Неверојатно казино за слот играчи
 • Брзи Времиња на Повлекување
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Добредојде: $747 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $35
Облогот: 20x(d+b)
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Бесплатни Вртења и Други Промоции
 • Без Обложување на Бесплатни Вртења
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Потребна е претплата
 • Формирана во 2004, Manhattan Slots Casino е едно од најголемите и најпопуларните онлајн казина
 • Целосен NetEnt каталог - слотови, казино во живо, локални и здружени џекпоти!
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Добредојде: $747 до 125%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп:
Облогот: 20x(d+b)
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Manhattan Slots Casino ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Сертификат за Доверба
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Скоро сите NetEnt RNG игри и видео слотови
 • Единствени прилагодени бонуси за играчи
 • Добро казино во живо
 • Без Лимит за Повлекување
 • Работи на популарниот Microgaming казино софтвер
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Добредојде: 100% до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп:
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Лесно за обложување и лимит за влог
 • Одличен Слот Избор
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Добредојде: - до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп:
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • ЕУ-базирани лиценци
 • Широк Избор на Казино Игри
 • Вклучено NetEnt казино во живо
 • Опција за Мобилно Играње
 • Неограничени Повлекувања
 • Единствена авантура која ве наградува со бесплатни вртења и бонус пари
 • Услуга Разговор во Живо
 • Не е Потребна Регистрација

Депозитни Бонуси во Manhattan Slots Casino

Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Дуплирање Влог: $777 до 77%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $35
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Достапно на Моибилен
 • Филтер алатка која овозможува селекција на Најдобри Софтверски слотови
 • Брзи Времиња на Повлекување
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Дуплирање Влог: $777 до 77%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп:
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Без Обложување на Бесплатни Вртења
 • Разни Софтвер Провајдери
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Дуплирање Влог: $750 до 75%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп:
Облогот: 25x(d+b)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Има Пристојна Апликација
 • Брзи исплати за неколку минути
 • Новоматик Слотови
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Повторен Бонус: $150 до 70%
Видови на Бонуси: Повторен Бонус
Мин Деп:
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Врвно Мобилно Казино
 • Уникатен Избор на Казино Игри
 • Казино за Инстант Игра - не е потребно превземање, играј во твојот пребарувач
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Дуплирање Влог: 74% до 74%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $35
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Релативно ниски барања за обложување
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Игри со Грепки
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Готовински Бонус: 25% до 25%
Видови на Бонуси: Готовински Бонус
Мин Деп: $35
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Одличен Избор на Игри
 • Компатибилно за Мобилен
 • Лесна Навигација
 • 24/7 Поддршка во Живо
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Дуплирање Влог: $750 до 75%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп:
Облогот: 25x(d+b)
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Спортско Обложување
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Одличен Бонус за Добредојде
 • Manhattan Slots Casino казино на мобилен кое нуди NetEnt Touch
 • Претежно поддржано од NetEnd
 • Неколку јазици, валути и методи на плаќање
 • Новоматик Слотови
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Дуплирање Влог: - до 74%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $35
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Ново Казино во 2022
 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • NetEnt слотови достапни и за декстоп и за мобилни
 • 24/7 кориснички сервис
 • Лиценца на ВБ
 • 100% Баланс Засилувач
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
 • Не е Потребна Сметка за Играње во Казиното
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Дуплирање Влог: $777 до 77%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп:
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Сите области од NetEnt играта се опфатени
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • 24/7 кориснички сервис
 • Одлично сестрано казино
 • Има Игри во Казино во Живо
 • Казино Спремно за Мобилен
 • Неделни промоции за превземање
 • Брзи Времиња на Повлекување
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Готовински Бонус: - до 25%
Видови на Бонуси: Готовински Бонус
Мин Деп: $35
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • ЕУ-базирани лиценци
 • NetEnt слотови достапни и за декстоп и за мобилни
 • Онлајн од 2004
 • Има Пристојна Апликација
 • Напојуван од Бројни Водечки Софтвер Добавувачи
 • Разновидни Методи на Влог вклучувајќи и БитКоин
 • ВИП Програма
 • 24/7 Поддршка во Живо
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Повторен Бонус: $150 до 70%
Видови на Бонуси: Повторен Бонус
Мин Деп:
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Детална ВИП програма и шеми на лојалност за да продолжите да се забавувате
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Импресивен Спектар на Иновативни Слотови и Други Нетент Игри
 • Manhattan Slots Casino ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Ново 2022 Казино
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Врвни Tier Софтвер Провајдери
 • Не е Потребна Регистрација
Македонија
Cashable
Manhattan Slots Casino
Editors' rating: 5.42/10
User reviews
3K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Kahnawake Kahnawake
Бонус за Дуплирање Влог: $777 до 77%
Видови на Бонуси: Бонус за Дуплирање Влог
Мин Деп: $35
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Ново Казино во 2022
 • Над 10 999 Казино Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Обезбеден со Ssl енкрипција
 • Дневни Повторувачки Трки со кеш и бесплатни награди во вртења
 • Овозможена е целата NetEnt содржина!
 • Лесна Навигација
 • Спремно за Мобилен
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.