mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion
Внимание!

Во ова казино не се прифаќаат играчи од Македонија. Сепак, во 3 казина подолу сте добредојдени, со одлична понуда за бонус без депозити!

Погледнете други казина
All Star Slots Casino
All Star Slots Casino Weekend Deposit Bonus: 65% + 70%
Земи Бонус
Richprize Casino
Richprize Casino 2nd Deposit Bonus: 100%
Земи Бонус
Megapari Casino
Megapari Casino Deposit Bonus: 50%
Земи Бонус
Погледнете други казина

Magic Star Live Casino Преглед

Magic Star Live Casino Преглед
Magic Star Live Casino
Editors' rating: 5.35/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
3 Bonuses available in August 2022
Magic Star Live Casino Преглед
Magic Star Live Casino Најново Ажурирање: 05/06/2022 0 Прегледи

Казино Рејтинг:

5.35/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
€5

Мин Деп

€5,000 per month

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Бесплатен Бонус
 • 24/7 корисничка грижа
 • Лиценца за обложување од ВБ
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Директна Програма за Вражање Кеш со Едноставни услови
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Врвно Онлајн Казино
 • Целосен NetEnt каталог - слотови, казино во живо, локални и здружени џекпоти!

Magic Star Live Casino Партнерски Веб-страници

Сопственик

Platypus B.V.

Утврден Датум

2013

Лиценца

Curacao

Преглед

Magic Star Live Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како PlayPearls, VueTec. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
Методи на Повлекување
 • Neteller
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
Времиња за исплата

Е-паричници

24 hours

кредитни/дебитни картички

not offered

банкарски трансфери

3-7 days

чекови

not offered

Време на чекање

24-48 hours
Валути
Мин Исп

€50

Казино Софтвер
 • PlayPearls
 • VueTec
Контакти

Веб-страница

http://www.magicstarlive.com

Е-пошта

support mail: [email protected]

Телефон

Осврти на играчи од Magic Star Live Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Бонус за Добредојде во Magic Star Live Casino

Cashable
€250 Бонус за Добредојде at Magic Star Live Casino
Cashable
Рејтинг: 5.35/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: €250 до 300% Magic Star Live Casino
Преглед
€10 Мин Деп
42x(d+b) Облогот
Curacao Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Ново возбудливо играчко искуство кога играш во дуел наспроти други играчи
 • Добрар избор на игри за слотови и за играчи на казино во живо

Депозитни Бонуси во Magic Star Live Casino

Cashable
€100 Бонус за Втор Влог at Magic Star Live Casino
Cashable
Рејтинг: 5.35/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Втор Влог: €100 до 50% Magic Star Live Casino
Преглед
€10 Мин Деп
32x(d+b) Облогот
Curacao Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Одлично Играње на Мобилен
 • Познавачка Поддршка
 • Веб-страница за инстант игра, играј игри во твојот пребарувач без да симнуваш нешто
Cashable
€100 Бонус за Трет Влог at Magic Star Live Casino
Cashable
Рејтинг: 5.35/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Трет Влог: €100 до 50% Magic Star Live Casino
Преглед
€10 Мин Деп
32x(d+b) Облогот
Curacao Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Има Пристојна Апликација
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Понудени Игри во Живо
 • Ниско побарување за обложување
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.