mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion
Внимание!

Во ова казино не се прифаќаат играчи од Македонија. Сепак, во 3 казина подолу сте добредојдени, со одлична понуда за бонус без депозити!

Погледнете други казина
BetClic Casino
BetClic Casino Free Bet: 100%
Земи Бонус
Ikibu Casino
Ikibu Casino Бонус за Добредојде: €150
Земи Бонус
Titan Casino
Titan Casino Бонус за Добредојде: €400
Земи Бонус
Погледнете други казина

LotaPlay Casino Преглед

LotaPlay Casino Преглед
LotaPlay Casino
Editors' rating: -/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
5 Bonuses available in May 2022
LotaPlay Casino Преглед
LotaPlay Casino Најново Ажурирање: 04/28/2022 0 Прегледи

Казино Рејтинг:

-/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
€10

Мин Деп

€10,000 per week

Максимално повлекување

Карактеристики

 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Игри со Грепки
 • Rng Сертифициран
 • Уживај во неограниченото време на важење
 • LotaPlay Casino казино на мобилен кое нуди NetEnt Touch
 • Претежно поддржано од NetEnd
 • Добри Бонуси
 • Дарежлива Понуда за Добредојде

Екран-снимки од LotaPlay Casino

Онлајн Казино LotaPlay Casino Земи Бонус LotaPlay Casino Најави се во LotaPlay казиното

LotaPlay Casino Партнерски Веб-страници

Сопственик

Winzon Group LTD

Утврден Датум

2014

Лиценца

Malta

Преглед

LotaPlay Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Playtech, GamesOS/CTXM. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Повлекување
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
Времиња за исплата

Е-паричници

24-48 hours

кредитни/дебитни картички

5-7 days

банкарски трансфери

3-6 days

чекови

not offered

Време на чекање

96 hours
Јазици
Валути
Мин Исп

€25

Казино Софтвер
Контакти

Веб-страница

http://www.lotaplay.com

Е-пошта

support mail: [email protected]

Телефон

Осврти на играчи од LotaPlay Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

MGA MGA

LotaPlay Casino Игри

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Бонус за Добредојде во LotaPlay Casino

Cashable
200% Бонус за Добредојде at LotaPlay Casino
Cashable
Рејтинг: -/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: 200% до €50 LotaPlay Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€25 Мин Деп
40x Облогот
MGA MGA Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
Cashable
400% Бонус за Добредојде at LotaPlay Casino
Cashable
Рејтинг: -/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: 400% до €40 LotaPlay Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€10 Мин Деп
50x Облогот
MGA MGA Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Фантастичен пакет за добредојде
 • Разни Софтвер Провајдери
Cashable
100% Бонус за Добредојде at LotaPlay Casino
Cashable
Рејтинг: -/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: 100% до €100 LotaPlay Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€100 Мин Деп
30x Облогот
MGA MGA Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Казино со Лесна Употреба
 • Разни Софтвер Провајдери

Депозитни Бонуси во LotaPlay Casino

Cashable
100% Бонус за Втор Влог at LotaPlay Casino
Cashable
Рејтинг: -/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Втор Влог: 100% до €300 LotaPlay Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€20 Мин Деп
30x Облогот
MGA MGA Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Масивен избор на игри
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Разни Софтвер Провајдери
Cashable
70% Бонус за Трет Влог at LotaPlay Casino
Cashable
Рејтинг: -/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Трет Влог: 70% до €700 LotaPlay Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€100 Мин Деп
30x Облогот
MGA MGA Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Многу Промоции
 • Брза Исплата
 • Разни Софтвер Провајдери
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.