LesA Казино Преглед

review
LesACasino
Играј сега
Веб-страница:
http://www.lesacasino.com
Е-пошта:
телефон: support phone: +350 200 63812
Mobile: yes
затворено: yes
Blacklisted:
Казино Софтвер: Playtech
Казино Типови: Instant Play Мобилни Казина Преземи Казина
Валути: Euros Australian dollars British pounds sterling US dollars Denmark kroner
Лиценца: Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission
Јазици: English Italian Finnish German Swedish
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Paysafe Card Solo Switch Entropay Direct Bank Transfer Maestro GiroPay EcoPayz iDEAL Sofortuberwaisung Euro6000 Citadel Internet Bank
Методи на Повлекување: Neteller Skrill Bank Wire Transfer WebMoney Bank Draft MyCitadel instaDebit Cheque Envoy Wire Transfer
Времиња за исплата: ewallets: 1-7 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: 14-21 days, pending time: 96 hours
Максимално повлекување: 20000 EUR per month
Утврден Датум:
Сопственик: Mansion Group Casinos
Карактеристики:
 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Внеси го Бонус Кодот - добиј Бесплатни Вртења сега!
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Почнува од €10
 • Добра комбинација на кеш и вртења
 • Неколку јазици, валути и методи на плаќање
 • Целосен NetEnt каталог - слотови, казино во живо, локални и здружени џекпоти!
 • Игри во Живо Пренесувани од Портомасо Казино во Малта

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

LesACasino е основан во

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

LesACasino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Playtech. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни LesACasino Бонуси

 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Има Пристојна Апликација
 • Обложувачка веб-страница со најбрза исплата: исплатите се процесирани за 2 часа
 • Играј видео слотови, грепки, рулет, покер и блекџек
LesACasino
LesACasinoКазино
40xbОблогот
Не е потребенБонус Код
$20Максимален Влог
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Широк Избор на Казино Игри
 • Опција за Мобилно Играње
 • Повеќе Методи за Повлекување
LesACasino
LesACasinoКазино
40xbОблогот
Не е потребенБонус Код
$20Максимален Влог
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Услуга Разговор во Живо
 • Добар избор на игри
 • Ефикасна веб-страница лесна за употреба
LesACasino
LesACasinoКазино
40xbОблогот
Не е потребенБонус Код
$20Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.