Kajot Casino Преглед

Kajot Casino review
Kajot Casino

Казино Рејтинг

Kajot Casino review
Kajot Casino Најново Ажурирање: 02/08/2021

Казино Рејтинг

-/5
0 Прегледи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Kajot Casino е основан во 2012

Достапно за играчи од United States.

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Kajot Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Xatronic. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Карактеристики

 • Над 10 $n Казино Игри
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Многу NetEnt Џекпотови (и локални и здружени)
 • Лиценца на ВБ
 • Брзи исплати за неколку минути
 • Работи и на прогресивни џекпотови!
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - Kajot Casino е казиното со кое се споредуваат другите
 • Врвно Macedonia Казино
Онлајн Казино Kajot Casino Земи Бонус Kajot Casino Најави се во Kajot казиното

Осврти на играчи од Kajot Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
Message Please enter your message

Your comment was sent successfully!

Kajot Casino Игри

 • Слотови
 • Рулет
 • Видео Покер
 • Бинго
 • Блекџек
 • Бакарат игра
 • Крепс игра (Зарови)
 • Кено игра
 • Грепки
🌐 Веб-страница: http://www.kajot-casino.com
🧑‍💻Казино Софтвер: Xatronic
🎰Казино Типови: Казина за Инстант Игра Мобилни Казина
💱Валути: Euros
📝Лиценца: Malta Gaming Authority
🈹Јазици: English German Czech Slovak
💳Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Skrill Paysafe Card Maestro EPS Neosurf Trustly Sofort (by Skrill)
🧾Методи на Повлекување: Neteller Skrill Direct Bank Transfer
🕹️Типови на игри: Слотови Блекџек
⏱️Времиња за исплата: ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 3-5 days, cheques: Not offered, pending time: 0-24 hours
💰Максимално повлекување: Not Stated
💸Мин Деп: €10
💵Мин Исп: €20
📅Утврден Датум: 2012
🏢Сопственик: Kajot Casino Limited Casinos
📱Mobile: Yes
📧Е-пошта: support mail: [email protected]
📞Телефон:

Сите Можни Kajot Casino Бонуси

100% Бонус за Добредојде at Kajot Casino
Kajot Casino Cashable Бонус за Добредојде: 100%
Максимален Влог: €10 Облогот: 40xb Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: Не е потребен

Карактеристики

 • Има Пристојна Апликација
 • Над 10 Различни Јазици
 • Достапни Допирни Слотови и Игри во Живо
 • Спортско обложување и казино во едно
€300 Бонус за Добредојде at Kajot Casino
Kajot Casino Cashable Бонус за Добредојде: €300
Максимален Влог: €10 Облогот: 40xb Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: Не е потребен

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Одлично Играње на Мобилен
 • Играј повеќе за да ги намалиш обложувачките барања и освои бесплатни билети за неделни и месечни лотарии
 • Слотови со Прогресивни Џекпотови
€5 Без Бонус за Влог at Kajot Casino
Kajot Casino Cashable Без Бонус за Влог: €5
Максимален Влог: £/$/€ 0 Облогот: 20x Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: Не е потребен

Карактеристики

 • Врвно Мобилно Казино
 • Многу Лесно за Навигација
 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • Повеќе од 600 игри за играње со вистински пари
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.