Jalla Casino Преглед

Jalla Casino review
Jalla Casino

Казино Рејтинг

Jalla Casino review
Jalla Casino Најново Ажурирање: 05/05/2021

Казино Рејтинг

-/5
0 Прегледи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Jalla Casino

Jalla Casino е основан во 2019

Достапно за играчи од United States.

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Jalla Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Evolution Gaming, NetEnt, Nyx Interactive, Play'n GO, GTS, NeoGames, Quickfire, Stakelogic. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Карактеристики

  • Голем Избор на Слотови
  • Одличен Избор на Игри
  • Достапна Поддршка за разговор во Живо
  • Казино со Лесна Употреба
  • Разни Софтвер Провајдери
  • Високи Лимити за Повлекување
Онлајн Казино Jalla Casino Земи Бонус Jalla Casino Најави се во Jalla казиното

Осврти на играчи од Jalla Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
Message Please enter your message

Your comment was sent successfully!

🌐 Веб-страница: https://www.jallacasino.se/
🧑‍💻Казино Софтвер: Evolution Gaming NetEnt Nyx Interactive Play'n GO GTS NeoGames Quickfire Stakelogic
🎰Казино Типови: Казина за Инстант Игра Мобилни Казина Казино во Живо No Account Casinos
💱Валути: Swedish kronor
📝Лиценца: Sweden
🈹Јазици: Swedish
💳Методи на Уплата: Trustly Swish BankID
🧾Методи на Повлекување: Trustly Swish BankID
🕹️Типови на игри: Слотови Рулет Видео Покер Блекџек Бакарат игра Крепс игра (Зарови)
⏱️Времиња за исплата: Pending Time: 15 min, Trustly: 24-48 hours
💰Максимално повлекување: 500,000 SEK daily
💸Мин Деп: 100 SEK
💵Мин Исп: 100 SEK
📅Утврден Датум: 2019
🏢Сопственик: Auto Nordic Ltd
📱Mobile: Yes
📧Е-пошта: [email protected]
📞Телефон:

Сите Можни Jalla Casino Бонуси

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.