mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

Jackpot.com Casino Преглед

Jackpot.com Casino Преглед
Jackpot.com Casino
Editors' rating: 5.62/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
1 Bonuses available in September 2022
Jackpot.com Casino Преглед
Jackpot.com Casino Најново Ажурирање: 09/14/2022 0 Прегледи

Казино Рејтинг:

5.62/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
€1

Мин Деп

Not Limited for EUR

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Казино со Лесна Употреба
 • Понудени Игри во Живо
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Понуден Инстант Игра Режим
 • Брзи Исплати

Екран-снимки од Jackpot.com Casino

Онлајн Казино Jackpot.com Casino Земи Бонус Jackpot.com Casino Најави се во Jackpot.com казиното
Сопственик

Lottomatrix Operations Limited

Утврден Датум

2016

Лиценца

Ireland, United Kingdom, Malta, Sweden

Преглед

Jackpot.com Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како iSoftBet, Microgaming, Play'n GO, Playtech, Pragmatic Play, Quickspin, Eyecon, PariPlay, Tom Horn Gaming, Bally Wulff, Inspired Gaming, Pirates Gold Studios, Skillzzgaming, Gluck, Instant Win Gaming, Epic Industries. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Jackpot.com Casino

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • WebMoney
 • Maestro
 • EPS
 • Euteller
 • Neosurf
 • Trustly
 • PayPal
 • SafetyPay
 • Sofort (by Skrill)
 • Fast Pay
 • Much Better
 • NetBanking (Rupee)
 • UPI
Методи на Повлекување
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • WebMoney
 • Fast Pay
 • Much Better
Времиња за исплата

1-3 days

Јазици
Валути
Мин Исп

€5

Казино Софтвер
 • iSoftBet
 • Microgaming
 • Play'n GO
 • Playtech
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Eyecon
 • PariPlay
 • Tom Horn Gaming
 • Bally Wulff
 • Inspired Gaming
 • Pirates Gold Studios
 • Skillzzgaming
 • Gluck
 • Instant Win Gaming
 • Epic Industries
Контакти

Веб-страница

https://www.jackpot.com/

Е-пошта

[email protected]

Телефон

+441515414507

Осврти на играчи од Jackpot.com Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

MGA MGA
UKGC UKGC

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Слободни Вртења во Jackpot.com Casino

50 FS Слободни Вртења at Jackpot.com Casino
Македонија
Exclusive for CBF users Cashable
Jackpot.com Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (0)
3K играчи

Лиценца: MGA MGA
Слободни Вртења: 50 FS до EUR 100
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 0x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Веб-страницата нуди бројни игри за уживање
 • Супер веб-страница за мобилни телефони
 • Огромна селекција на методи на плаќање
 • Голема безбедност
 • Добар избор на бонуси

Дозволени Игри

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.