Inter Казино Преглед

 • Mobile: yes
 • затворено: no
 • Blacklisted:
Казино Типови:
Лиценца:
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission
Методи на Повлекување:
Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer ECash Direct
Времиња за исплата:
ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 2-5 days, bank transfers: 3-10 days, pending time: 0-24 hours
Максимално повлекување:
No Limits
Утврден Датум:
1996
Сопственик:
WagerLogic Alderney
Карактеристики:
 • Бесплатни Вртења и Други Промоции
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Многу NetEnt Џекпотови (и локални и здружени)
 • Лесно вложување директно од вашата банкарска сметка со инстант банкарство или Виза/Мастеркард
 • Достапно Мобилно Казино
 • Работи на секогаш популарниот Microgaming софтвер
 • Врвно Macedonia Казино

Сите Можни InterCasino Бонуси

 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Слотови со Прогресивни Џекпотови
 • Фантастично Казино во Живо
 • Спремно за Мобилен
InterCasino
InterCasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€25Максимален Влог
 • 24/7 кориснички сервис
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Обложувај се со €5 по рунда
 • Достапни Допирни Слотови и Игри во Живо
InterCasino
InterCasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€25Максимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Модерно, мобилно и онлајн казино
 • Достапни Допирни Слотови и Игри во Живо
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
InterCasino
InterCasinoКазино
Облогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Мала котизација од €10 или повеќе
 • Голем светски бренд со многу обложувачки места
InterCasino
InterCasinoКазино
40xbОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Над 10 Различни Јазици
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Не е Потребна Сметка за Играње во Казиното
 • Работи на популарниот Microgaming казино софтвер
InterCasino
InterCasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
$25Максимален Влог
 • Оптимизиран за Мобилен
 • 24/7 корисничка грижа
 • Голем број на Слот Провајдери
 • Напојуван од Неколку Водечки Софтвер Производители
InterCasino
InterCasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€25Максимален Влог
 • Услуга Разговор во Живо
 • Брзи Времиња на Повлекување
 • Спремно за Мобилен
 • Достапни Игри во Живо и Допирни слотови
InterCasino
InterCasinoКазино
40xbОблогот
Не е потребенБонус Код
€20Максимален Влог
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Слотови, рулет, блекџек, видео покер, казино во живо
InterCasino
InterCasinoКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.