mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

Hotline Casino Преглед

Hotline Casino Преглед
Hotline Casino
Editors' rating: 5.62/10
Users rating: 4 /10 Based on 3 reviews
7 Bonuses available in September 2022
Hotline Casino Преглед
Hotline Casino Најново Ажурирање: 09/14/2022 3 Прегледи

Казино Рејтинг:

5.62/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
€10

Мин Деп

$/€ 1 000 per day / $/€ 20 000 per month

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Достапна Инстант Игра
 • Казино со Лесна Употреба

Екран-снимки од Hotline Casino

Онлајн Казино Hotline Casino Земи Бонус Hotline Casino Најави се во Hotline казиното

Hotline Casino Партнерски Веб-страници

Сопственик

WoT N.V.

Утврден Датум

2016

Лиценца

Curacao

Преглед

Hotline Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Betsoft, Blueprint Gaming, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, Ezugi, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Playson, Playtech, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, Ainsworth Gaming Technology, Betgames, Big Time Gaming, Booming Games, Casino Technology, Habanero, Igrosoft, Lightning Box, Nolimit City, Quickfire, Realistic Games, Red Rake Gaming, Red Tiger Gaming, Chance Interactive, GamesLab, gamevy, IronDog, Kalamba Games, Spinomenal, Gamefish, Splitrock Gaming, Playtech Origins, Amanet. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Hotline Casino

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • EcoPayz
 • Neosurf
 • Bitcoin
 • Perfect Money
 • Much Better
 • Ethereum
 • AdvCash
 • Tether
 • Piastrix
 • eZeeWallet
Методи на Повлекување
 • Skrill
 • EcoPayz
 • QIWI
 • Bitcoin
 • Yandex Money
 • Much Better
 • Piastrix
Времиња за исплата

up to 24 hours

Јазици
Валути
Мин Исп

€15

Казино Софтвер
 • Betsoft
 • Blueprint Gaming
 • Elk Studios
 • Endorphina
 • Evolution Gaming
 • Ezugi
 • Microgaming
 • NetEnt
 • Play'n GO
 • Playson
 • Playtech
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • Yggdrasil Gaming
 • Ainsworth Gaming Technology
 • Betgames
 • Big Time Gaming
 • Booming Games
 • Casino Technology
 • Habanero
 • Igrosoft
 • Lightning Box
 • Nolimit City
 • Quickfire
 • Realistic Games
 • Red Rake Gaming
 • Red Tiger Gaming
 • Chance Interactive
 • GamesLab
 • gamevy
 • IronDog
 • Kalamba Games
 • Spinomenal
 • Gamefish
 • Splitrock Gaming
 • Playtech Origins
 • Amanet
Контакти

Веб-страница

https://hotlinecasino.com/

Е-пошта

[email protected]

Телефон

Осврти на играчи од Hotline Casino

(3 Прегледи)
Poland Michał
1/5
Прегледано: 2022-06-13

Не препорачувам сè во ред додека депонирате, тие мамат кога ќе го вратите вашиот кешбек и ќе го пренесете на вашето вистинско салдо на готовина. Потоа играјте со овие средства и сите добивки присвоени при повлекување. Како предупредување, избегнувајте да имате проблем со ова казино. Ги следат правилата што ги прочитав, важат за бонус фондови и немаат врска со готовина. Генерално, не го препорачувам

Nie polecam wszystko ok dopóki wpłacasz, oszukują przy obrócony cashback i przniesiony na saldo gotówki real. Późniejsze gra za te środki i wygrane przywłaszczone przy wypłaceniu. Ku przestrodze omijajcie aby niemieć problemu z tym kasynem. Zasłaniają się regulaminem który czytałem, tyczy się środków bonusowych i nie maja nić wspólnego z środkami gotówkowymi. Ogólnie nie polecam

Automatically translated with Google Translate in Poland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Poland Andrzej
4/5
Прегледано: 2022-05-10

Сум играл во многу казина и, споредувајќи ги, не можам да кажам ништо премногу негативно за казиното на Hotline - тоа е само едно од многуте прилично прераскажувани, лиценцирани казина, со неговите предности (фантастична понуда за игра) и недостатоци (висок минимален депозит , не сите информации се достапни на полски).

Grałem w wielu kasynach i, porównując je, nie mogę powiedzieć nic przesadnie negatywnego o kasynie Hotline - to po prostu jedno z wielu dość retelnych, licencjonowanych kasyn, z jego zaletami (fantastyczna oferta gier) i wadami (wysoka minimalna wpłata, nie wszystkie informacje są dostępne w języku polskim).

Automatically translated with Google Translate in Poland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Poland EwaGamerka
1/5
Прегледано: 2021-09-13

За жал, прво треба да направите депозит за да го исклучите бонусот, потсмев. Оваа информација ја нема никаде, само длабоко во правилата. Не го препорачувам целосно.

Niestety ale trzeba wpłacić najpierw depozyt, by obrócić bonus, kpina. Nigdzie nie ma tej informacji, tylko głęboko w regulaminie. Nie polecam zupełnie.

Automatically translated with Google Translate in Poland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Без Бонус за Влог во Hotline Casino

50 FS Без Бонус за Влог at Hotline Casino
Македонија
Cashable
Hotline Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (4)
24K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Без Бонус за Влог: 50 FS до 50 FS
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Огромен Избор на Игри
 • Достапна Инстант Игра
 • Има дарежлива добредојде-понуда
 • Great bonuses and promotions

Дозволени Игри

Слободни Вртења во Hotline Casino

20 FS Слободни Вртења at Hotline Casino
Македонија
Cashable
Hotline Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (4)
24K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Слободни Вртења: 20 FS
Мин Деп: EUR 12
Облогот: 0x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Кориснички прилагодена веб-страница
 • Широк спектар на опции за поддршка на клиентите
 • Персонализирано искуство
 • Интересни факти
 • Great website design

Дозволени Игри

Бонус за Добредојде во Hotline Casino

200% Бонус за Добредојде at Hotline Casino
Македонија
Cashable
Hotline Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (4)
24K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 200% до € 300
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: €10
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч

Депозитни Бонуси во Hotline Casino

100% 2nd Deposit Bonus at Hotline Casino
Македонија
Cashable
Hotline Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (4)
24K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
2nd Deposit Bonus: 100% до € 400
Мин Деп: € 10
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
50% 3rd Deposit Bonus at Hotline Casino
Македонија
Cashable
Hotline Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (4)
24K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
3rd Deposit Bonus: 50% до € 300
Мин Деп: € 10
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
100% Deposit Bonus at Hotline Casino
Македонија
Cashable
Hotline Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (4)
24K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Deposit Bonus: 100% до € 500
Мин Деп: € 75
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Огромен Избор на Игри
150% Deposit Bonus at Hotline Casino
Македонија
Cashable
Hotline Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (4)
24K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Deposit Bonus: 150% до € 300
Мин Деп: € 25
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Одлично Казино
 • Релативно ниски барања за обложување
 • Масивен избор на игри
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.