GoFish Казино Преглед

review
GoFish Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://www.gofishcasino.com
Е-пошта:
support mail: [email protected]
телефон: us support phone: 1-866-725-8046
uk support phone: 0808-234-7596
all other countries: +5999-433-8828
toll free fax: 1-866-356-2549
Mobile: no
затворено: yes
Blacklisted:
Казино Софтвер: Rival Blue Gem Gaming
Казино Типови: Instant Play Преземи Казина
Валути: Euros British pounds sterling US dollars South African Rand
Лиценца: Curacao
Јазици: English
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Skrill ClickandBuy EcoPayz iDEAL Use My Wallet UseMyBank QuickTender
Методи на Повлекување: Neteller Skrill ClickandBuy iDEAL Use My Wallet UseMyBank QuickTender ECO Card
Времиња за исплата: ewallets: 24-48 hours, pending time: 24-48 hours
Максимално повлекување: 2000 USD per day
Утврден Датум: 2011
Сопственик: Silverstone Overseas Casinos
Карактеристики:
 • Лено пронајди ги NetEnt игрите со нивниот филтер за Слот Снабдувач
 • Сертификат за Доверба
 • Дневни Повторувачки Трки со кеш и бесплатни награди во вртења
 • Одлични Покер Турнири
 • Познавачка Поддршка
 • Добрар избор на игри за слотови и за играчи на казино во живо
 • Понуден Инстант Игра Режим
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)

GoFish Casino е основан во 2011

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

GoFish Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Rival, Blue Gem Gaming. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни GoFish Casino Бонуси

 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Над 10 Различни Јазици
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Работи на секогаш популарниот Microgaming софтвер
GoFish Casino
GoFish CasinoКазино
Облогот
Не е потребенБонус Код
$25Максимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Достапно на Моибилен
 • Неограничено Повлекување
 • Врвни Tier Софтвер Провајдери
GoFish Casino
GoFish CasinoКазино
Облогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.