Freya Казино Преглед

 • Mobile: no
 • затворено: yes
 • Blacklisted:
Казино Софтвер:
Казино Типови:
Лиценца:
Malta Gaming Authority
Методи на Повлекување:
Времиња за исплата:
Максимално повлекување:
Утврден Датум:
2011
Сопственик:
Nordic Betting Ltd. Casinos
Карактеристики:
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • NetEnt слотови достапни и за декстоп и за мобилни
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Лиценца за обложување од ВБ
 • Понудена Шема за Лојалност со Моќни Поени
 • Без Лимит за Повлекување
 • Награден Систем
 • Работи на популарниот Microgaming казино софтвер

Сите Можни Freya Casino Бонуси

 • Игри со Грепки
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Ниско побарување за обложување
 • Спремно за Мобилен
Freya Casino
Freya CasinoКазино
35xbОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Потребна е претплата
 • Компатибилно за Мобилен
 • Врвни Tier Софтвер Провајдери
Freya Casino
Freya CasinoКазино
35xbОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Широк Избор на Казино Игри
 • Спортско обложување и казино во едно
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
Freya Casino
Freya CasinoКазино
35xbОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.