Flamingo Club Казино Преглед

review
Flamingo Club Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://www.flamingoclub.com
Е-пошта:
info: [email protected]
телефон: toll free general information: 1-888-257-7738
Mobile: no
затворено: yes
Blacklisted:
Казино Софтвер: Playtech
Казино Типови: Instant Play Преземи Казина
Валути: Euros British pounds sterling US dollars
Лиценца: Curacao
Јазици: English
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Bank Wire Transfer MyCitadel Money Transfer 900Pay by Navaho Firepay Prepaid ATM Citadel Commerce Telebuy
Методи на Повлекување: Neteller Visa Debit Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Cheque CLICK2PAY
Времиња за исплата: ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 2-5 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: 21-28 days, pending time: 5 days
Максимално повлекување: 2500-10000 per week(depends on VIP level)
Утврден Датум: 1997
Сопственик: Golden Palace Online Casino Casinos
Карактеристики:
 • Многу NetEnt Џекпотови (и локални и здружени)
 • ВИП Програма за Лојалност
 • Кул Онлајн Казино
 • Rng Сертифициран
 • Веб-страница за инстант игра, играј игри во твојот пребарувач без да симнуваш нешто
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Ново возбудливо играчко искуство кога играш во дуел наспроти други играчи
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)

Flamingo Club Casino е основан во 1997

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Flamingo Club Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Playtech. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни Flamingo Club Casino Бонуси

 • мобилни Казино
 • Без Обложување на Бесплатни Вртења
 • Голем број на Слот Провајдери
 • Достапен разговор во Живо 24/7
Flamingo Club Casino
Облогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • $name ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Единствен дизајн и тема - со повеќе можни региони за придружување!
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
Flamingo Club Casino
20x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Масивен избор на игри
 • Играј повеќе за да ги намалиш обложувачките барања и освои бесплатни билети за неделни и месечни лотарии
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
Flamingo Club Casino
20x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.