Fantasino Casino Преглед

Fantasino Casino review
Fantasino Casino

Казино Рејтинг

Fantasino Casino review
Fantasino Casino Најново Ажурирање: 03/19/2021

Казино Рејтинг

-/5
0 Прегледи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Fantasino Casino

Fantasino Casino е основан во 2017

Достапно за играчи од United States.

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Fantasino Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Evolution Gaming, IGT (WagerWorks), iSoftBet, Microgaming, NetEnt, Nyx Interactive, Play'n GO, Playson, Quickspin, Yggdrasil Gaming, Booming Games, EveryMatrix, Genii, Habanero, Red Rake Gaming, Stakelogic, Wazdan, Aurify Gaming, Nolimitcity. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Одлично Казино
 • Разумен број на NetEnt игри
 • Многу Промоции
 • Модерно, мобилно и онлајн казино
Онлајн Казино Fantasino Casino Земи Бонус Fantasino Casino Најави се во Fantasino казиното

Осврти на играчи од Fantasino Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
Message Please enter your message

Your comment was sent successfully!

🌐 Веб-страница: https://www.fantasino.com/
🧑‍💻Казино Софтвер: Evolution Gaming IGT (WagerWorks) iSoftBet Microgaming NetEnt Nyx Interactive Play'n GO Playson Quickspin Yggdrasil Gaming Booming Games EveryMatrix Genii Habanero Red Rake Gaming Stakelogic Wazdan Aurify Gaming Nolimitcity
🎰Казино Типови: Казина за Инстант Игра Мобилни Казина Казино во Живо
💱Валути: Euros Canadian dollars British pounds sterling Swedish kronor US dollars Norwegian kroner
📝Лиценца: Malta Gaming Authority
🈹Јазици: English Finnish German
💳Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Skrill Paysafe Card EcoPayz Euteller Trustly Sofort (by Skrill) Zimpler Bank transfer
🧾Методи на Повлекување: Neteller Visa Skrill EcoPayz Euteller Trustly Bank transfer
🕹️Типови на игри: Слотови Рулет Видео Покер Блекџек Бакарат игра Крепс игра (Зарови)
⏱️Времиња за исплата: EWallets: 0-2 hours, Card Payments: 24-72 hours, Bank Transfers: 24-72 hours, Cheques: Not offered, Pending Time: 24-48 hours
💰Максимално повлекување: €/£/$5,000 Weekly, €/£/$20,000 Monthly
💸Мин Деп: €/£/$10
💵Мин Исп: €/£/$10
📅Утврден Датум: 2017
🏢Сопственик: EveryMatrix Gaming Ltd
📱Mobile: Yes
📧Е-пошта: [email protected]
📞Телефон:

Сите Можни Fantasino Casino Бонуси

100 Бонус за Добредојде at Fantasino Casino
Fantasino Casino Cashable Бонус за Добредојде: 100
Максимален Влог: €20 Облогот: 30x Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: Не е потребен

Карактеристики

 • Поени за лојалност
 • Одлично сестрано казино
 • Најголемо Мобилно Казино
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Неограничено Повлекување
200 Бонус за Добредојде at Fantasino Casino
Fantasino Casino Cashable Бонус за Добредојде: 200
Максимален Влог: €50 Облогот: 30x Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: Не е потребен

Карактеристики

 • Лесно вложување директно од вашата банкарска сметка со инстант банкарство или Виза/Мастеркард
 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Одлични Казино Игри
 • Има Игри во Казино во Живо
50% 2nd Deposit Bonus at Fantasino Casino
Fantasino Casino Cashable 2nd Deposit Bonus: 50%
Максимален Влог: eur, usd,gbp 20 Облогот: 30x Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: Не е потребен

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Одличен Избор на Слотови
 • Одлично за мобилно обложување
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.