mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

Cherry Casino Преглед

Cherry Casino Преглед
Cherry Casino
Editors' rating: 6.08/10
Users rating: 8 /10 Based on 1 reviews
1 Bonuses available in September 2022
Cherry Casino Преглед
Cherry Casino Најново Ажурирање: 09/14/2022 1 Прегледи

Казино Рејтинг:

6.08/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
€20

Мин Деп

€10,000 Daily

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Разумен број на NetEnt игри
 • Одлично сестрано казино
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Понудена Шема за Лојалност со Моќни Поени
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Казино за Инстант Игра - не е потребно превземање, играј во твојот пребарувач
 • Докажано дека е Фер преку Софтвер

Екран-снимки од Cherry Casino

Онлајн Казино Cherry Casino Земи Бонус Cherry Casino Најави се во Cherry казиното

Cherry Casino Партнерски Веб-страници

Сопственик

PlayCherry Limited

Утврден Датум

2000

Лиценца

Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission

Преглед

Cherry Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Aristocrat, Genesis Gaming, Leander Games, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Quickspin, Yggdrasil Gaming, 2 By 2 Gaming, Big Time Gaming, Extreme Live Gaming, Gamomat, Lightning Box, Push Gaming, Rabcat, Red Tiger Gaming, Amaya (Chartwell), Bally Wulff, Bluberi, Kalamba Games, Merkur, Slingshot Studios, Sthlm Gaming. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Skrill
 • Paysafe Card
Методи на Повлекување
 • Neteller
 • Visa Debit
 • Visa Electron
 • Skrill
 • Bank transfer
Времиња за исплата

Е-паричници

1-5 days

кредитни/дебитни картички

1-5 days

банкарски трансфери

1-5 days

чекови

not offered

Време на чекање

72 hours
Јазици
Валути
Мин Исп

€20

Казино Софтвер
 • Aristocrat
 • Genesis Gaming
 • Leander Games
 • Microgaming
 • NetEnt
 • NextGen Gaming
 • Quickspin
 • Yggdrasil Gaming
 • 2 By 2 Gaming
 • Big Time Gaming
 • Extreme Live Gaming
 • Gamomat
 • Lightning Box
 • Push Gaming
 • Rabcat
 • Red Tiger Gaming
 • Amaya (Chartwell)
 • Bally Wulff
 • Bluberi
 • Kalamba Games
 • Merkur
 • Slingshot Studios
 • Sthlm Gaming
Контакти

Веб-страница

http://www.cherrycasino.com

Е-пошта

support: [email protected]

Телефон

support phone: +356 22766799

Осврти на играчи од Cherry Casino

(1 Прегледи)
Germany Klaus
4/5
Прегледано: 2022-05-10

Немам среќа во Cherry Casino откако се регистрирав... Услугата за клиенти е најлоша! Проблемите никогаш не се сфаќаат сериозно. Најверојатно нема да се вратам

Ich hatte kein Glück im Cherry Casino, seit ich mich registriert habe... Der Kundenservice ist das Schlimmste! Die Probleme werden nie wirklich ernst genommen. Ich werde höchstwahrscheinlich nicht wiederkommen

Automatically translated with Google Translate in Germany. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

MGA MGA
UKGC UKGC

Cherry Casino Игри

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Бонус за Добредојде во Cherry Casino

$100 Бонус за Добредојде at Cherry Casino
Македонија
Cashable
Cherry Casino
Editors' rating: 6.08/10
User reviews (1)
57K играчи

Лиценца: MGA MGA
Бонус за Добредојде: $100 до 100%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп:
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Дарежлива наградна шема која дава бесплатни вртења + кеш
 • 24/7 корисничка грижа
 • Достапно Мобилно Казино
 • Илјадници слотови и сите најголеми џекпот слотови
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.