mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion
Внимание!

Во ова казино не се прифаќаат играчи од Македонија. Сепак, во 3 казина подолу сте добредојдени, со одлична понуда за бонус без депозити!

Погледнете други казина
Mozzart Casino
Mozzart Casino Бонус за Добредојде: 100%
Земи Бонус
Richprize Casino
Richprize Casino 2nd Deposit Bonus: 100%
Земи Бонус
22BET Casino
22BET Casino Бонус за Добредојде: 100%
Земи Бонус
Погледнете други казина

Casinoval Преглед

Casinoval Преглед
Casinoval
Editors' rating: 5.35/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
2 Bonuses available in August 2022
Casinoval Преглед
Casinoval Најново Ажурирање: 08/03/2022 0 Прегледи

Казино Рејтинг:

5.35/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија

Мин Деп

3000 USD per week

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Онлајн од 2010
 • 24/7 кориснички сервис
 • Лукративна ВИП програма
 • Уживај во неограниченото време на важење
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Фер избор на NetEnt RNG игри
 • Неколку јазици, валути и методи на плаќање
 • Разновидни Провајдери на Слотови

Екран-снимки од Casinoval

Онлајн Казино Casinoval Земи Бонус Casinoval
Сопственик

Browntown Holdings LTD

Утврден Датум

2010

Лиценца

Curacao

Преглед

Casinoval е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Amuzi Gaming. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Skrill
 • Ukash
 • Entropay
 • Local/Fast Bank Transfers
 • EcoPayz
 • Wire Transfer
 • Electronic Transfer
Методи на Повлекување
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Entropay
 • Local/Fast Bank Transfers
 • ECO Card
Времиња за исплата

Е-паричници

24-48 hours

кредитни/дебитни картички

2-5 days

банкарски трансфери

3-7 days

Време на чекање

24-48 hours
Јазици
Валути
Мин Исп

Казино Софтвер
 • Amuzi Gaming
Контакти

Веб-страница

http://www.casinoval.com

Е-пошта

support mail: [email protected]

Телефон

support phone: 1-(403)-668-4911

Осврти на играчи од Casinoval

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Casinoval Игри

Казино Типови

 • Казина за Инстант Игра
 • Мобилни Казина
 • Преземи Казина
 • Покер Казина
 • Сајтови за Билтени
 • Казино во Живо
 • Сајтови за Бинго
 • No Account Casinos
 • Crypto Casinos
 • Нови казина

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Без Бонус за Влог во Casinoval

Cashable
$10 Без Бонус за Влог at Casinoval
Cashable
Рејтинг: 5.35/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Без Бонус за Влог: $10 Casinoval
Преглед
Мин Деп
30xb Облогот
Curacao Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Онлајн од 2010
 • Брза Исплата
 • Достапно на Моибилен
 • Огромна библиотека на слотови

Бонус за Добредојде во Casinoval

Cashable
$100 Бонус за Добредојде at Casinoval
Cashable
Рејтинг: 5.35/10
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: $100 до 400% Casinoval
Преглед
€20 Мин Деп
30x(d+b) Облогот
Curacao Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 корисничка поддршка
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Врвни Провајдери на Игри
 • Почнува од €10
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.