Stars Казино Преглед

review
Casino Stars
Играј сега
Веб-страница:
http://www.casinostars.com
Е-пошта:
support mail: [email protected]
телефон: support phone: 1-855-552-7463
australia support phone: 1-800-006-932
south africa support phone: 27-0-800-780-019
france support phone: +33-176-542-152
Mobile: no
затворено: yes
Blacklisted:
Казино Софтвер: Pragmatic Play
Казино Типови: Instant Play Преземи Казина
Валути: Euros Australian dollars British pounds sterling US dollars South African Rand
Лиценца: Alderney Gambling Control Commission
Јазици: English French
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card Ukash Entropay POLi EcoPayz Instant Banking American Express Money Transfer
Методи на Повлекување: Neteller Skrill Bank Wire Transfer EcoPayz Cheque
Времиња за исплата: ewallets: 24-72 hours, credit / debit cards: Not offered, bank transfers: 3-7 days, cheques: 7-14 days, pending time: 72 hours
Максимално повлекување: $1000-$35000 per week (depends on VIP level)
Утврден Датум: 2013
Сопственик:
Карактеристики:
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Користи SSL енкрипција
 • Онлајн од 2013
 • Единствена понуда за добредојде која дозволува играчите 100 пати да го свртат NetEnt тркалото
 • Директна Програма за Вражање Кеш со Едноставни услови
 • Овозможена е целата NetEnt содржина!
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
 • Брзи Исплати

Casino Stars е основан во 2013

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Casino Stars е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Pragmatic Play. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни Casino Stars Бонуси

 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Разновидни Методи на Влог вклучувајќи и БитКоин
 • Кратко време на повлекување
 • Модерно, мобилно и онлајн казино
 • Веб-страница за инстант игра, играј игри во твојот пребарувач без да симнуваш нешто
Casino Stars
Casino StarsКазино
Облогот
A100CBCTRБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Игри со Грепки
 • Врвно $country-name Казино
 • Пазговор за Поддршка во Живо
Casino Stars
Casino StarsКазино
Облогот
STARS30Бонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Ново Казино во 2019
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Повеќе Методи за Повлекување
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
 • Повеќе од 600 игри за играње со вистински пари
Casino Stars
Casino StarsКазино
30x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Одлично Играње на Мобилен
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Играј повеќе за да ги намалиш обложувачките барања и освои бесплатни билети за неделни и месечни лотарии
 • Врвни Tier Софтвер Провајдери
 • Дарежлива Понуда за Добредојде
Casino Stars
Casino StarsКазино
25x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.