mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

Casino Room Преглед

Casino Room Преглед
Casino Room
Editors' rating: 6.08/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
1 Bonuses available in September 2022
Casino Room Преглед
Casino Room Најново Ажурирање: 09/14/2022 0 Прегледи

Казино Рејтинг:

6.08/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
€/$10

Мин Деп

€/$10,000 Weekly, €/$30,000 Monthly

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Ниски побарувања за обложување
 • Одлично Казино
 • Поени за лојалност
 • Rng Сертифициран
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Скоро секој NetEnt играчки агол е покриен
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен

Екран-снимки од Casino Room

Онлајн Казино Casino Room Земи Бонус Casino Room Најави се во Casino Room казиното
Сопственик

Ellmount Entertainment Ltd

Утврден Датум

1999

Лиценца

Malta Gaming Authority

Преглед

Casino Room е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Aristocrat, Betsoft, Elk Studios, Evolution Gaming, Genesis Gaming, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Play'n GO, Quickspin, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, 2 By 2 Gaming, Barcrest Games, Big Time Gaming, Rabcat, Red Tiger Gaming, SG Gaming, Crazy Tooth Studio, Fantasma Games, JustForTheWin, Skillzzgaming, Triple Edge Studios. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Casino Room

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Maestro
 • Trustly
 • Instant Banking
Методи на Повлекување
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Direct Bank Transfer
 • Trustly
 • Instant Banking
Времиња за исплата

Е-паричници

0-24 hours

кредитни/дебитни картички

3-5 days

банкарски трансфери

2-5 days

чекови

not offered

Време на чекање

24-48 hours
Казино Софтвер
 • Aristocrat
 • Betsoft
 • Elk Studios
 • Evolution Gaming
 • Genesis Gaming
 • Microgaming
 • NetEnt
 • NextGen Gaming
 • Play'n GO
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • Yggdrasil Gaming
 • 2 By 2 Gaming
 • Barcrest Games
 • Big Time Gaming
 • Rabcat
 • Red Tiger Gaming
 • SG Gaming
 • Crazy Tooth Studio
 • Fantasma Games
 • JustForTheWin
 • Skillzzgaming
 • Triple Edge Studios
Контакти

Веб-страница

http://www.casinoroom.com

Е-пошта

[email protected]

Телефон

customer support: +46 8 505 13 501

Осврти на играчи од Casino Room

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

MGA MGA

Casino Room Игри

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Бонус за Добредојде во Casino Room

100% Бонус за Добредојде at Casino Room
Македонија
Cashable
Casino Room
Editors' rating: 6.08/10
User reviews (1)
123K играчи

Лиценца: MGA MGA
Бонус за Добредојде: 100% до €100
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: €10
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Казино со Лесна Употреба
 • Казино за Инстант Игра - не е потребно превземање, играј во твојот пребарувач
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.