mk Macedonia

Земја

MacedoniaMacedonia

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Внимание!

Во ова казино не се прифаќаат играчи од Македонија. Сепак, во 3 казина подолу сте добредојдени, со одлична понуда за бонус без депозити!

Погледнете други казина
Coinbet24 Casino
Coinbet24 Casino Бонус за Добредојде: 100%
Земи Бонус
Vera John UK Casino
Vera John UK Casino Бонус за Втор Влог: £200
Земи Бонус
All Star Slots Casino
All Star Slots Casino Бонус за Дуплирање Влог: $787
Земи Бонус
Погледнете други казина

Casino On Net Преглед

Casino On Net review
Casino On Net
Казиното е веќе затворено

Казино Рејтинг

Casino On Net review
Casino On Net Казиното е веќе затворено Најново Ажурирање: 10/02/2020 0 Прегледи

Казино Рејтинг:

0.1/10

Мин Деп

30 000 USD per month

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Бесплатни Вртења и Други Промоции
 • Почни со мал билет од €10
 • Неограничени Повлекувања
 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Потребна е претплата
 • Огромен Избор на Слотови
 • Фер избор на NetEnt RNG игри
 • Неколку јазици, валути и методи на плаќање

Casino On Net Партнерски Веб-страници

Сопственик

Cassava Enterprises Ltd. Casinos

Утврден Датум

1997

Лиценца

Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission

Преглед

Casino On Net е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Cryptologic (WagerLogic), 888 Gaming. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Повлекување
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • WebMoney
 • Entropay
 • Laser
 • PayPal
 • Cheque
 • Wire Transfer
 • Moneta.ru
Времиња за исплата

Е-паричници

24-48 hours

кредитни/дебитни картички

5-7 days

банкарски трансфери

4-7 days

чекови

5-10 days

Време на чекање

0-72 hours
Јазици
Валути
Мин Исп

Казино Софтвер
Контакти

Веб-страница

http://www.casino-on-net.com

Е-пошта

uk support mail: [email protected]germany support mail: [email protected]spanish support mail: [email protected]

Телефон

uk toll free: 0800 917 3217germany toll free: 0800 182 1787spain toll free: 900 957 055

Осврти на играчи од Casino On Net

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

No license available No license available

Casino On Net Игри

 • Слотови
 • Рулет
 • Видео Покер
 • Бинго
 • Блекџек
 • Бакарат игра
 • Крепс игра (Зарови)
 • Кено игра
 • Грепки

Казино Типови

 • Казина за Инстант Игра
 • Мобилни Казина
 • Преземи Казина
 • Сајтови за Бинго
 • Казина во Живо
 • Сајтови за Билтени
 • Покер Казина
 • Казино кое не бара отворање на сметка
 • Нови казина

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Бонус за Добредојде во Casino On Net

Cashable
$300 Бонус за Добредојде at Casino On Net
Cashable
Рејтинг: 0.05/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: $300 до 100% Casino On Net
Преглед
Бонус Код Не е потребен
Не е потребен Мин Деп
50xb Облогот
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Докажамо Казино
 • Не е Потребна Сметка
 • Слотови, рулет, блекџек, видео покер, казино во живо
Cashable
$300 Бонус за Добредојде at Casino On Net
Cashable
Рејтинг: 0.05/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: $300 до 100% Casino On Net
Преглед
Бонус Код Не е потребен
$10 Мин Деп
50xb Облогот
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна Инстант Игра
 • Casino On Net ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Џекпот Игри
 • Врвни Провајдери на Игри
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.