mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion
Внимание!

Во ова казино не се прифаќаат играчи од Македонија. Сепак, во 3 казина подолу сте добредојдени, со одлична понуда за бонус без депозити!

Погледнете други казина
Casinia Casino
Casinia Casino Неделни Повторни Бонуси: 50FS
Земи Бонус
Megapari Casino
Megapari Casino Deposit Bonus: 50%
Земи Бонус
Coinbet24 Casino
Coinbet24 Casino Слободни Вртења: 10 FS
Земи Бонус
Погледнете други казина

Casino-Maximum Преглед

Casino-Maximum Преглед
Casino-Maximum затворено
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
4 Bonuses available in September 2022

затвореноIt’s no longe operates

Find Better Casino
Casino-Maximum Преглед
Casino-Maximum Најново Ажурирање: 08/24/2022 United StatesNot available anymore
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews

Мин Деп

Not Stated

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Врвно Мобилно Казино
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Единствен дизајн и тема - со повеќе можни региони за придружување!
 • Фер избор на NetEnt RNG игри
 • Добри Бонуси
 • Омилено казино на обложувачите 20 години
Сопственик

Spenriol Resources LP Casinos

Утврден Датум

Лиценца

Costa Rica

Преглед

Casino-Maximum е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како B3W Group. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Visa
 • Internet Cash
 • Express Merchants
Методи на Повлекување
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • WebMoney
 • Perfect Money
 • PayPal
 • Western Union
 • liqpay.com
Времиња за исплата

Е-паричници

24-48 hours

кредитни/дебитни картички

2-5 days

банкарски трансфери

2-5 days

чекови

not offered

Време на чекање

24-72 hours
Јазици
Валути
Мин Исп

Казино Софтвер
 • B3W Group
Контакти

Веб-страница

http://casino-maximum.com

Е-пошта

support mail: [email protected]

Телефон

support phone: +1.253.200.5544

Осврти на играчи од Casino-Maximum

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Costa Rica License Costa Rica License

Casino-Maximum Игри

 • Слотови
 • Рулет
 • Видео Покер
 • Бинго
 • Блекџек
 • Бакарат игра
 • Крепс игра (Зарови)
 • Кено игра
 • Грепки

Казино Типови

 • Казина за Инстант Игра
 • Мобилни Казина
 • Преземи Казина
 • Покер Казина
 • Сајтови за Билтени
 • Казино во Живо
 • Сајтови за Бинго
 • No Account Casinos
 • Крипто казина
 • Казина за брзо повлекување
 • Казина со минимум депозит
 • Нови казина

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Бонус за Добредојде во Casino-Maximum

$300 Бонус за Добредојде at Casino-Maximum
Cashable
Casino-Maximum
Казиното е веќе затворено
We have not rated closed casinos
User reviews (0)
Лиценца: Costa Rica License Costa Rica License
Бонус за Добредојде: $300 до 150%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $50
Облогот: 15xb
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Одличен Избор на Игри
 • Онлајн од
 • Уживај во неограниченото време на важење
 • Одлично Казино за Мобилен
 • Познавачка Поддршка

Депозитни Бонуси во Casino-Maximum

$50 Други Бонуси at Casino-Maximum
Cashable
Casino-Maximum
Казиното е веќе затворено
We have not rated closed casinos
User reviews (0)
Лиценца: Costa Rica License Costa Rica License
Други Бонуси: $50 до $50
Видови на Бонуси: Други Бонуси
Мин Деп: $50
Облогот: 10x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Одлично Казино
 • Масивен избор на игри
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Casino-Maximum казино на мобилен кое нуди NetEnt Touch
 • Напојуван од Неколку Водечки Софтвер Производители
$300 Готовински Бонус at Casino-Maximum
Cashable
Casino-Maximum
Казиното е веќе затворено
We have not rated closed casinos
User reviews (0)
Лиценца: Costa Rica License Costa Rica License
Готовински Бонус: $300 до 20%
Видови на Бонуси: Готовински Бонус
Мин Деп: $50
Облогот: 5xb
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Потребна е претплата
 • Неограничено Повлекување
 • Казино Соба во Живо
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Повеќе од 600 игри за играње со вистински пари
60% Бонус за Втор Влог at Casino-Maximum
Cashable
Casino-Maximum
Казиното е веќе затворено
We have not rated closed casinos
User reviews (0)
Лиценца: Costa Rica License Costa Rica License
Бонус за Втор Влог: 60% до 60%
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: $50
Облогот: 10xb
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Директна Програма за Вражање Кеш со Едноставни услови
 • Ново 2022 Казино
 • Одлично Казино за Мобилен
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Ново возбудливо играчко искуство кога играш во дуел наспроти други играчи
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.