Mate Казино Преглед

 • Веб-страница:
  http://www.casino-mate.com
 • Е-пошта:
  support mail: [email protected]
 • телефон: australia support phone: 1800-0710-76
  canada support phone: 1866-509-1828
  uk support phone: 0800-731-4295
  germany support phone: 0800-181-5917
  italy support phone: 800-783-313
  taiwan support phone: 0080-27-9905
  nederlands support phone: 0800 022 1327
  japan support phone: 00531-27-0009
  switzerland support phone: 0800-836-923
 • Mobile: yes
 • затворено: no
 • Blacklisted:
Казино Софтвер:
Лиценца:
Malta Gaming Authority
Методи на Повлекување:
MasterCard Neteller Visa Skrill Ukash WebMoney Entropay Direct Bank Transfer ClickandBuy EcoPayz UseMyBank Pay Spark
Времиња за исплата:
ewallets: 24-72 hours, credit / debit cards: 3-7 days, bank transfers: 1-5 days, cheques: Not offered, pending time: 0-24 hours
Максимално повлекување:
4000 EUR per week
Утврден Датум:
2011
Сопственик:
Vegas Partner Lounge Casinos
Карактеристики:
 • Ново Казино во 2019
 • Бесплатни Вртења и Други Промоции
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Сертификат за Доверба
 • Уживај во неограниченото време на важење
 • Познавачка Поддршка
 • Работи на популарниот Microgaming казино софтвер

Сите Можни Casino Mate Бонуси

 • 24/7 кориснички сервис
 • Одлично сестрано казино
 • Огромен Избор на Слотови
 • Лесна навигација на веб-страницата
 • Казино Спремно за Мобилен
Casino Mate
Casino MateКазино
50xbОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Уживај во неограниченото време на важење
 • Добра комбинација на кеш и вртења
 • Работи на популарниот Microgaming казино софтвер
Casino Mate
Casino MateКазино
50xbОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Разновидни Методи на Влог вклучувајќи и БитКоин
 • Услуга Разговор во Живо
 • Слотови со Прогресивни Џекпотови
 • Прогресивни Џекпотови
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)
Casino Mate
Casino MateКазино
50xbОблогот
Не е потребенБонус Код
$20Максимален Влог
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Брзи исплати за неколку минути
 • Врвно $country-name Онлајн Казино
 • Неверојатно казино за слот играчи
Casino Mate
Casino MateКазино
50xbОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Без Обложување на Бесплатни Вртења
 • Одлично Играње на Мобилен
 • Добро казино во живо
 • Огромна библиотека на слотови
Casino Mate
Casino MateКазино
40xОблогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог
 • 24/7 корисничка грижа
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Лесна за употреба
 • Награден Систем
 • Филтер алатка која овозможува селекција на Најдобри Софтверски слотови
Casino Mate
Casino MateКазино
40xОблогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог
 • Докажамо Казино
 • Голем број на Слот Провајдери
 • 24 Часовна Временска Рамка за Повлекување
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
Casino Mate
Casino MateКазино
50xОблогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог
 • Над 10 Различни Јазици
 • Достапно на Моибилен
 • Повеќе Методи за Повлекување
 • Омилено казино на обложувачите 20 години
 • Огромна библиотека на слотови
Casino Mate
Casino MateКазино
40xОблогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Неограничени Повлекувања
 • Работи на секогаш популарниот Microgaming софтвер
 • Инстант Времиња на Процесирање на Повлекување
Casino Mate
Casino MateКазино
50xОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.