mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

Casino Intense Преглед

Casino Intense Преглед
Casino Intense
Editors' rating: 5.69/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
4 Bonuses available in September 2022
Casino Intense Преглед
Casino Intense Најново Ажурирање: 09/20/2022 0 Прегледи

Казино Рејтинг:

5.69/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија

Претставено во:

EUR 20

Мин Деп

EUR 1000 per week

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Слот и игри на маса
 • Фина веб-страница
 • Казино-игра со дилер во живо
 • Одлична опција за почетници
 • Лесен пристап до помош

Екран-снимки од Casino Intense

Онлајн Казино Casino Intense Земи Бонус Casino Intense Најави се во Casino Intense казиното
Сопственик

SterPlay Holding Ltd

Утврден Датум

2020

Лиценца

Curacao

Преглед

Casino Intense е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како iSoftBet, Playson, Pragmatic Play, Booming Games, LuckyStreak, Tom Horn Gaming, VIVO Gaming, Wazdan, Booongo, Spinomenal, Spribe. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Casino Intense

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Maestro
 • EcoPayz
 • iDEAL
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • SafetyPay
 • JCB
 • Flexepin
 • Interac
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
Методи на Повлекување
 • Neteller
 • Skrill
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Wire Transfer
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
Времиња за исплата

Е-паричници

24 hours

card payments

not offered

банкарски трансфери

24 hours

чекови

not offered

Време на чекање

24 hours
Јазици
Мин Исп

EUR 100

Казино Софтвер
 • iSoftBet
 • Playson
 • Pragmatic Play
 • Booming Games
 • LuckyStreak
 • Tom Horn Gaming
 • VIVO Gaming
 • Wazdan
 • Booongo
 • Spinomenal
 • Spribe
Контакти

Веб-страница

https://www.casinointense-pro.com/

Е-пошта

[email protected]

Телефон

R 33170366498 ES 34910039634 rest 442038851760

Осврти на играчи од Casino Intense

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Casino Intense Игри

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Слободни Вртења во Casino Intense

20 FS Слободни Вртења at Casino Intense
Македонија
Exclusive for CBF users Cashable
Casino Intense
Editors' rating: 5.69/10
User reviews (0)
64K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Слободни Вртења: 20 FS
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Прилагодено за мобилни телефони
 • Солидна репутација на интернет
 • Разговор во живо
 • Отворено казино во живо
 • Екстензивна безбедност на интернет

Бонус за Добредојде во Casino Intense

100% Бонус за Добредојде at Casino Intense
Македонија
Cashable
Casino Intense
Editors' rating: 5.69/10
User reviews (0)
64K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до EUR 100
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 60x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голема разновидност на игри и облози
 • Премногу достапни методи на плаќање
 • Одлична опција за почетници
 • Одлично корисничко искуство
 • Достапно на веб и на мобилен телефон

Депозитни Бонуси во Casino Intense

50% 2nd Deposit Bonus at Casino Intense
Македонија
Cashable
Casino Intense
Editors' rating: 5.69/10
User reviews (0)
64K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
2nd Deposit Bonus: 50% до EUR 588
Видови на Бонуси: За нови играчи
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 60x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голема разновидност на игри и облози
 • Врвни девелопери на игри
 • Сигурна и доверлива локација
 • Има добредојде-понуда
 • Пријателска и забавна средина
100% 3rd Deposit Bonus at Casino Intense
Македонија
Cashable
Casino Intense
Editors' rating: 5.69/10
User reviews (0)
64K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
3rd Deposit Bonus: 100% до EUR 200
Видови на Бонуси: За нови играчи
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 60x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Едноставен, јасен дизајн и коефициенти кои лесно се пронаоѓаат
 • Сигурна трансакции
 • Масивни бонуси
 • Добри Понуди за Постоечки играчи
 • Флексибилни опции за плаќање
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.