mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion
Внимание!

Во ова казино не се прифаќаат играчи од Македонија. Сепак, во 3 казина подолу сте добредојдени, со одлична понуда за бонус без депозити!

Погледнете други казина
NetBet Casino
NetBet Casino Бонус за Добредојде: 100%
Земи Бонус
Rizk Casino
Rizk Casino Бонус за Добредојде: €100
Земи Бонус
Mozzart Casino
Mozzart Casino Бонус за Добредојде: 100%
Земи Бонус
Погледнете други казина

Casino Hermes Преглед

Casino Hermes Преглед
Casino Hermes е на црна листа
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
3 Bonuses available in August 2022

BlacklistedOur affiliate partnership has been terminated

Find Better Casino
Casino Hermes Преглед
Casino Hermes Најново Ажурирање: 05/13/2022 МакедонијаДостапно за играчи од Македонија
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
€25

Мин Деп

€1500 Monthly

Максимално повлекување

Карактеристики

 • ЕУ-базирани лиценци
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Многу NetEnt Џекпотови (и локални и здружени)
 • Лесно вложување директно од вашата банкарска сметка со инстант банкарство или Виза/Мастеркард
 • Врвно Македонија Онлајн Казино
 • Добри Бонуси
 • Врвни Tier Софтвер Провајдери

Екран-снимки од Casino Hermes

Онлајн Казино Casino Hermes Најави се во Casino Hermes казиното

Casino Hermes Партнерски Веб-страници

Сопственик

Engage Entertainment Group Inc

Утврден Датум

2015

Лиценца

Casino operates without an official license!

Преглед

Casino Hermes е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Pragmatic Play. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Casino Hermes

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Paysafe Card
 • Ukash
Методи на Повлекување
 • Neteller
 • Bank Wire Transfer
Времиња за исплата

Е-паричници

24 hours

кредитни/дебитни картички

not offered

банкарски трансфери

72 hours

чекови

not offered

Време на чекање

48 hours
Јазици
Валути
Мин Исп

€100

Казино Софтвер
 • Pragmatic Play
Контакти

Веб-страница

http://www.casinohermes.com

Е-пошта

support mail: [email protected]

Телефон

Phone: +44 09 70 01 98 31

Осврти на играчи од Casino Hermes

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

No license available No license available

Casino Hermes Игри

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Бонус за Добредојде во Casino Hermes

Casino Hermes е на црна листа

$1000 Бонус за Добредојде at Casino Hermes

Casino Hermes е на црна листа

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Бонус за Добредојде: $1000 до 400% Casino Hermes
Преглед
Бонус Код Не е потребен
$25 Мин Деп
30x(d+b) Облогот
No license available No license available Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Директна Програма за Вражање Кеш со Едноставни услови
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Играј повеќе за да ги намалиш обложувачките барања и освои бесплатни билети за неделни и месечни лотарии
 • Одлично за мобилно обложување
 • Прогресивни Џекпотови

Депозитни Бонуси во Casino Hermes

Casino Hermes е на црна листа

$1000 Бонус за Втор Влог at Casino Hermes

Casino Hermes е на црна листа

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Бонус за Втор Влог: $1000 до 400% Casino Hermes
Преглед
Бонус Код Не е потребен
$25 Мин Деп
30x(d+b) Облогот
No license available No license available Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Доволно време да се свртат добивките
 • 24/7 корисничка грижа
 • Компатибилно за Мобилен
 • Огромен Избор на Слотови
 • Без Лимит за Повлекување

Casino Hermes е на црна листа

$1000 Бонус за Трет Влог at Casino Hermes

Casino Hermes е на црна листа

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Бонус за Трет Влог: $1000 до 400% Casino Hermes
Преглед
Бонус Код Не е потребен
$25 Мин Деп
30x(d+b) Облогот
No license available No license available Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Casino Hermes ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Добра комбинација на кеш и вртења
 • Лесна за употреба
 • Разновидни Слот Провајдери
 • Спремно за Мобилен
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.