mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

Cashalot Casino Преглед

Cashalot Casino Преглед
Cashalot Casino
Editors' rating: 5.62/10
Users rating: 6.66 /10 Based on 3 reviews
8 Bonuses available in September 2022
Cashalot Casino Преглед
Cashalot Casino Најново Ажурирање: 09/20/2022 3 Прегледи

Казино Рејтинг:

5.62/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија

Претставено во:

€ 1

Мин Деп

€ 5000 per day, € 50000 per month

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Фантастичен пакет за добредојде
 • Кул Казино Игри
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Ниско побарување за обложување
 • Добрар избор на игри за слотови и за играчи на казино во живо

Екран-снимки од Cashalot Casino

Онлајн Казино Cashalot Casino Земи Бонус Cashalot Casino Најави се во Cashalot казиното
Сопственик

Indigo Soft N.V.

Утврден Датум

2021

Лиценца

Curacao

Преглед

Cashalot Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Betsoft, Blueprint Gaming, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, GameArt, Genesis Gaming, iSoftBet, NetEnt, Novomatic, Play'n GO, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, Amatic Industries, Asia Gaming, Betgames, EvoPlay, Felix Gaming, Gamomat, Habanero, Lightning Box, LuckyStreak, Oryx Gaming, Rabcat, Red Tiger Gaming, Tom Horn Gaming, Wazdan, BTG, Crazy Tooth Studio, Fantasma Games, Foxium, Ganapati, Spinomenal, Stormcraft Studios, Triple Edge Studios, All41 Studios, Mascot, Kiron, TVbet, Givme Games, JFTW, Golden Rock, MG Gaming. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Cashalot Casino

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • WebMoney
 • GiroPay
 • EcoPayz
 • QIWI
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Rapid Transfer
 • Klarna
 • Ethereum
 • Tether
 • Piastrix
 • Ripple
 • MiFinity
 • Payretailer
Методи на Повлекување
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • WebMoney
 • GiroPay
 • EcoPayz
 • QIWI
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Rapid Transfer
 • Klarna
 • Ethereum
 • Tether
 • Piastrix
 • Ripple
 • MiFinity
 • Payretailer
Времиња за исплата

0-24 hours

Казино Софтвер
 • Betsoft
 • Blueprint Gaming
 • Elk Studios
 • Endorphina
 • Evolution Gaming
 • GameArt
 • Genesis Gaming
 • iSoftBet
 • NetEnt
 • Novomatic
 • Play'n GO
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • Yggdrasil Gaming
 • Amatic Industries
 • Asia Gaming
 • Betgames
 • EvoPlay
 • Felix Gaming
 • Gamomat
 • Habanero
 • Lightning Box
 • LuckyStreak
 • Oryx Gaming
 • Rabcat
 • Red Tiger Gaming
 • Tom Horn Gaming
 • Wazdan
 • BTG
 • Crazy Tooth Studio
 • Fantasma Games
 • Foxium
 • Ganapati
 • Spinomenal
 • Stormcraft Studios
 • Triple Edge Studios
 • All41 Studios
 • Mascot
 • Kiron
 • TVbet
 • Givme Games
 • JFTW
 • Golden Rock
 • MG Gaming
Контакти

Веб-страница

https://cashalot.bet/

Е-пошта

[email protected]

Телефон

Осврти на играчи од Cashalot Casino

(3 Прегледи)
ISpinForJackpots
5/5
Прегледано: 2022-05-11

Кашалот е убаво казино и тие навистина го исполнуваат своето име - 50-те бесплатни вртења што ќе ги добиете за едноставно регистрирање се на место. Може да барате повеќе гратис додека одите, добра програма за лојалност во целина.

Cashalot is a nice casino and they do live up to their name – the 50 free spins you will get for simply registering are spot on. You can claim more freebies as you go along, nice loyalty program overall.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Germany Uwe
4/5
Прегледано: 2022-05-11

беше импресиониран од бонусот за добредојде во Казино Кашалот. Убави бонуси и добар избор на слотови што е дефинитивен плус за мене. Силно се препорачува.

war vom Willkommensbonus im Casino Cashalot beeindruckt. Schöne Boni und eine gute Auswahl an Spielautomaten, was für mich ein definitives Plus ist. Sehr empfehlenswert.

Automatically translated with Google Translate in Germany. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Hungary Ákos
1/5
Прегледано: 2022-05-04

За сечиј бонус, ја препорачувам точката 16.10.2.3 од ЧПП, според која можете да го добиете максималниот 2x депозит. За сечие: Ви ја препорачувам точката 16.10.2.3 од Најчесто поставуваните прашања, според која можете да добиете најмногу 2 пати наш депозит.

Mindenki figyelmébe ajánlom a bonusznál a GYIK 16.10.2.3 pontját miszerint csak a befizetés 2x kaphatod meg maximálisan Szóval ha befizetsz 5000Ft és nyersz mondjuk 100 000 FT-ot akkor te csak 30 000 Ft-ot fogsz megkapni. For everyone's: I recommend point 16.10.2.3 of the FAQ, according to which you can only receive a maximum of 2x our deposit.

Automatically translated with Google Translate in Hungary. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Без Бонус за Влог во Cashalot Casino

5 EUR Без Бонус за Влог at Cashalot Casino
Македонија
Exclusive for CBF users Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (3)
6K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Без Бонус за Влог: 5 EUR до EUR 5
Мин Деп:
Облогот: 45x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Добра селекција на провајдери на игри
 • Веб-страницата е прилагодена за мобилни телефони
 • Лиценцирано и регулирано
 • Веб-страница лесна за навигација
 • Лесен процес на побарувања

Бонус за Добредојде во Cashalot Casino

200% Бонус за Добредојде at Cashalot Casino
Македонија
Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (3)
6K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 200% до EUR 500
Мин Деп: EUR 5
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Казино Соба во Живо
 • Одличен Избор на Слотови
 • Инстант Повлекување
 • Вредни Промоции
 • Дарежлива Понуда за Добредојде

Депозитни Бонуси во Cashalot Casino

30% Monday Bonus at Cashalot Casino
Македонија
Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (3)
6K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Monday Bonus: 30% до EUR 50
Видови на Бонуси: За регистрирани играчи
Мин Деп: EUR 5
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Кратко време на повлекување
 • Работи и на прогресивни џекпотови!
 • Програма за Лојалност
 • Добри Бонуси
 • Дарежлива Понуда за Добредојде
75% Tuesday Bonus at Cashalot Casino
Македонија
Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (3)
6K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Tuesday Bonus: 75% до EUR 100
Видови на Бонуси: За регистрирани играчи
Мин Деп: EUR 5
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Неделни Бонуси за Бесплатни Вртења
 • Одличен Бонус за Добредојде
 • Казино Соба во Живо
 • Програма за Лојалност
 • Добар Избор на Слотови
50% Wednesday Bonus at Cashalot Casino
Македонија
Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (3)
6K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Wednesday Bonus: 50% до EUR 100
Видови на Бонуси: За регистрирани играчи
Мин Деп: EUR 5
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Кратко време на повлекување
 • Одличен Бонус за Добредојде
 • Програма за Лојалност
 • Неделни промоции за превземање
 • Вредни Промоции
25% Thursday Deposit Bonus at Cashalot Casino
Македонија
Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (3)
6K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Thursday Deposit Bonus: 25% до EUR 50
Видови на Бонуси: За регистрирани играчи
Мин Деп: EUR 5
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Бонусните вртења важат за одредени слотови
 • Добар бонус за добредојде
 • Исплата За 5 Минути
 • Веб-страница за инстант игра, играј игри во твојот пребарувач без да симнуваш нешто
75% Friday Bonus at Cashalot Casino
Македонија
Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (3)
6K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Friday Bonus: 75% до EUR 100
Видови на Бонуси: За регистрирани играчи
Мин Деп: EUR 5
Облогот: 35x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Многу Врвни Игри
 • Дневни Повторувачки Трки со кеш и бесплатни награди во вртења
 • Добро казино во живо
 • Дарежлив пакет за добредојде
20% Weekend Cashback Bonus at Cashalot Casino
Македонија
Cashable
Cashalot Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews (3)
6K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Weekend Cashback Bonus: 20% до EUR 5000
Видови на Бонуси: За регистрирани играчи
Мин Деп: EUR 200
Облогот: 5x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Врвно Македонија Онлајн Казино
 • Добар бонус за добредојде
 • Програма за Лојалност
 • Одлични Слот Игри
 • Вредни Промоции
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.