Carlos Place Казино Преглед

review
Carlos Place Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://www.carloscasino.com
Е-пошта:
: [email protected]
телефон:
Mobile: no
затворено: yes
Blacklisted:
Казино Софтвер: Microgaming NetEnt
Казино Типови: Instant Play
Валути: Euros British pounds sterling Swedish kronor US dollars Denmark kroner Norwegian kroner
Лиценца: Malta Gaming Authority
Јазици: English Swedish Spanish
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card Ukash Maestro Phone
Методи на Повлекување: Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Ukash
Времиња за исплата: ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 2-5 days, bank transfers: 3-7 days, pending time: 0-24 hours
Максимално повлекување: No Limits
Утврден Датум: 2003
Сопственик: Unibet Group Plc Casinos
Карактеристики:
 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Дарежлива наградна шема која дава бесплатни вртења + кеш
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Одличен Бонус за Добредојде
 • Скоро сите NetEnt RNG игри и видео слотови
 • Повеќе од 600 игри за играње со вистински пари

Carlos Place Casino е основан во 2003

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Carlos Place Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Microgaming, NetEnt. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни Carlos Place Casino Бонуси

 • мобилни Казино
 • Достапна Инстант Игра
 • Пробај ги игрите бесплатно
 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • Овозможен Разговор во Живо
Carlos Place Casino
45xbОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.