Calvin Casino Преглед

Calvin Casino review
Calvin Casino

Казино Рејтинг

Calvin Casino review
Calvin Casino Најново Ажурирање: 03/01/2021

Казино Рејтинг

-/5
0 Прегледи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Calvin Casino

Calvin Casino е основан во 2017

Достапно за играчи од United States.

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Calvin Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како 1x2Gaming, Endorphina, Evolution Gaming, Ezugi, iSoftBet, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Playson, Pragmatic Play, Betconstruct, Betgames, Big Time Gaming, Booming Games, Gamomat, Habanero, Mr. Slotty, Oryx Gaming, Red Tiger Gaming, Kalamba Games. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • NetEnt слотови достапни и за декстоп и за мобилни
 • 24/7 кориснички сервис
 • Многу Врвни Игри
Онлајн Казино Calvin Casino Земи Бонус Calvin Casino Најави се во Calvin казиното

Осврти на играчи од Calvin Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
Message Please enter your message

Your comment was sent successfully!

Calvin Casino Игри

🌐 Веб-страница: https://calvincasino.com/
🧑‍💻Казино Софтвер: 1x2Gaming Endorphina Evolution Gaming Ezugi iSoftBet Microgaming NetEnt NextGen Gaming Playson Pragmatic Play Betconstruct Betgames Big Time Gaming Booming Games Gamomat Habanero Mr. Slotty Oryx Gaming Red Tiger Gaming Kalamba Games
🎰Казино Типови: Казина за Инстант Игра Мобилни Казина Казино во Живо
💱Валути: Euros Australian dollars Canadian dollars British pounds sterling Swedish kronor US dollars Denmark kroner Norwegian kroner New Zealand dollars
📝Лиценца: Curacao
🈹Јазици: English Finnish German Spanish
💳Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Skrill Paysafe Card EcoPayz Neosurf AstroPay Card AstroPay Direct Zimpler Flexepin
🧾Методи на Повлекување: MasterCard Neteller Visa Skrill EcoPayz Bank transfer
🕹️Типови на игри: Слотови Рулет Видео Покер Блекџек Бакарат игра
⏱️Времиња за исплата: EWallets: 24 hours, Card Payments: 3-5 days, Bank Transfers: 3-10 days, Cheques: Not offered, Pending Time: 72 hours
💰Максимално повлекување: €/$10,000 Monthly
💸Мин Деп: €/$10
💵Мин Исп: €/$25
📅Утврден Датум: 2017
🏢Сопственик: Highweb Services Limited
📱Mobile: Yes
📧Е-пошта: [email protected]
📞Телефон:

Сите Можни Calvin Casino Бонуси

€500 Бонус за Добредојде at Calvin Casino
Calvin Casino Cashable Бонус за Добредојде: €500
Максимален Влог: €500 Облогот: 35x Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: Не е потребен

Карактеристики

 • 24/7 кориснички сервис
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Спортско Обложување
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Лесно вложување директно од вашата банкарска сметка со инстант банкарство или Виза/Мастеркард
50% Повторен Бонус at Calvin Casino
Calvin Casino Cashable Повторен Бонус: 50%
Максимален Влог: €10 Облогот: 35x Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: Не е потребен

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Слот Турнири
 • 24 Часовна Временска Рамка за Повлекување
 • Огромна библиотека на слотови
50 Слободни Вртења at Calvin Casino
Calvin Casino Cashable Слободни Вртења: 50
Максимален Влог: Не е потребен Облогот: 99x Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: AG50CCFREE

Карактеристики

 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Вклучено NetEnt казино во живо
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Понудени Игри во Живо
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.