mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian

Exclusive offers

mk Македонија
Boomerang Casino Преглед
Boomerang Casino
Рејтинг на уредниците: 6.08/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
3 Bonuses available in January 2023

Boomerang Casino Преглед

Обновено на: 01/18/2023
Рејтинг на уредниците: 6.08/10
Кориснички прегледи (0)
63K играчи
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
Curacao Curacao
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bonusesfinder.com

Сите Можни Boomerang Casino Бонуси

Бонус за Добредојде во Boomerang Casino

Македонија
Cashable
Бонус за Добредојде: 100% до €500 + 200 Free Spins
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Депозитни Бонуси во Boomerang Casino

Македонија
Cashable
Неделни Повторни Бонуси: 100%
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Македонија
Cashable
Weekend Bonus: 50% до €700 + 50 Free Spins
Мин Деп: €20
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Преглед

Мин Деп

€10

Максимално повлекување

€5000 per day, €15000 per week, €30000 per month

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Врвни Провајдери на Игри

Казино Типови

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Плаќања

Мин Исп

€10

Методи на Уплата

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • EcoPayz
 • Postepay
 • Nordea
 • Neosurf
 • Trustly
 • Bitcoin
 • Skrill 1-Tap
 • Siru Mobile
 • Suomen Verkkomaksut
 • Handelsbanken
 • OP-Pohjola Group
 • Aktia
 • The Bank of Aland
 • Bank transfer
 • Danske Bank
 • POP Bank
 • Interac
 • Ethereum
 • Ripple
 • S-Pankki
 • Omaop

Методи на Повлекување

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • EcoPayz
 • Postepay
 • Nordea
 • Neosurf
 • Trustly
 • Bitcoin
 • Skrill 1-Tap
 • Litecoin
 • Suomen Verkkomaksut
 • Handelsbanken
 • OP-Pohjola Group
 • Aktia
 • The Bank of Aland
 • Bank transfer
 • Danske Bank
 • POP Bank
 • Rapid Transfer
 • Interac
 • Ethereum
 • Ripple
 • S-Pankki
 • Omaop

Времиња за исплата

 • Е-паричници

  0

 • credit & debit cards

  0

 • банкарски трансфери

  25-72 hours

 • чекови

  3 days

 • Време на чекање

  0

Игри и софтвер

Казино Софтвер

 • Betsoft
 • Elk Studios
 • Endorphina
 • Evolution Gaming
 • Ezugi
 • GameArt
 • iSoftBet
 • Microgaming
 • NetEnt
 • Play'n GO
 • Playson
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Yggdrasil Gaming
 • Betgames
 • BF Games
 • Felix Gaming
 • Habanero
 • Nolimit City
 • Oryx Gaming
 • PariPlay
 • Push Gaming
 • Red Rake Gaming
 • Red Tiger Gaming
 • Relax Gaming
 • Tom Horn Gaming
 • Wazdan
 • BGAMING
 • Booongo
 • BTG
 • EGT
 • Fugaso
 • IronDog
 • Kalamba Games
 • Merkur
 • Skywind Group
 • Spinomenal
 • Hacksaw Gaming
 • Leap Gaming
 • SUPERSPADECLUB
 • Golden Hero
 • Green Jade Casino
 • Givme Games
 • Pocket Games
 • CT Gaming (ex. Casino Technology)

Повеќе за Boomerang Casino

Преглед

Boomerang Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Betsoft, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, Ezugi, GameArt, iSoftBet, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Playson, Pragmatic Play, Quickspin, Yggdrasil Gaming, Betgames, BF Games, Felix Gaming, Habanero, Nolimit City, Oryx Gaming, PariPlay, Push Gaming, Red Rake Gaming, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Tom Horn Gaming, Wazdan, BGAMING, Booongo, BTG, EGT, Fugaso, IronDog, Kalamba Games, Merkur, Skywind Group, Spinomenal, Hacksaw Gaming, Leap Gaming, SUPERSPADECLUB, Golden Hero, Green Jade Casino, Givme Games, Pocket Games, CT Gaming (ex. Casino Technology). Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Екран-снимки од Boomerang Casino

Онлајн Казино Boomerang Casino Земи Бонус Boomerang Casino Најави се во Boomerang казиното

Сопственик

Rabidi N.V.

Утврден Датум

2020

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Boomerang Casino

Контакти

Boomerang Casino Партнерски Веб-страници

 • Casinia Casino
  Casinia Casino
  Рејтинг на уредниците: 6.19/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Boomerang Casino
  Boomerang Casino
  Рејтинг на уредниците: 6.08/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Wazamba Casino
  Wazamba Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.99/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • 7Signs Casino
  7Signs Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.99/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Zet Casino
  Zet Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.99/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • BoaBoa Casino
  BoaBoa Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.99/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Rabona Casino
  Rabona Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.99/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Nomini Casino
  Nomini Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.99/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Alf Casino
  Alf Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.99/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Cazimbo Casino
  Cazimbo Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.62/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Dolly Casino
  Dolly Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.62/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Excitewin Casino
  Excitewin Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.62/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Neon54 Casino
  Neon54 Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.62/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Playzilla Casino
  Playzilla Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.62/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Sportaza Casino
  Sportaza Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.62/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Casombie Casino
  Casombie Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.62/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Slots Palace Casino
  Slots Palace Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.62/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • 5Gringos Casino
  5Gringos Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.62/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Librabet Casino
  Librabet Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.62/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Fezbet Casino
  Fezbet Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.62/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Cadoola Casino
  Cadoola Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.62/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Buran Casino
  Buran Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.62/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • PowBet Casino
  PowBet Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.35/10
  Кориснички прегледи
  Преглед

Прегледи

Boomerang Casino Надворешни осврти

Просечна оцена
2.80/10
Просечна оцена
7.40/10

Осврти на играчи од Boomerang Casino

(0 Прегледи)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.