mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

BitDice Casino Преглед

BitDice Casino Преглед
BitDice Casino
Editors' rating: 5.69/10
Users rating: 10 /10 Based on 32 reviews
2 Bonuses available in September 2022
BitDice Casino Преглед
BitDice Casino Најново Ажурирање: 09/20/2022 32 Прегледи

Казино Рејтинг:

5.69/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
$ 10

Мин Деп

No limits

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Кул Казино Игри
 • Работи на секогаш популарниот Microgaming софтвер
 • Добар Избор на Казино Игри
 • Дарежлив пакет за добредојде

Екран-снимки од BitDice Casino

Онлајн Казино BitDice Casino Земи Бонус BitDice Casino Најави се во BitDice казиното
Сопственик

Kairos Overseas N.V.

Утврден Датум

2014

Лиценца

Curacao

Преглед

BitDice Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Betsoft, Evolution Gaming, GameArt, Playson, Pragmatic Play, Yggdrasil Gaming, Amatic Industries, Booming Games, EvoPlay, Habanero, Nolimit City, Push Gaming, Relax Gaming, Tom Horn Gaming, VIVO Gaming, Wazdan, BGAMING, Booongo, Platipus, Spinomenal, Hacksaw Gaming, Mascot, Eurasian Gaming. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во BitDice Casino

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Visa
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Ethereum
 • EOS
Методи на Повлекување
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Ethereum
 • EOS
Времиња за исплата

up to 1 working day

Јазици
Валути
Мин Исп

No limits

Казино Софтвер
 • Betsoft
 • Evolution Gaming
 • GameArt
 • Playson
 • Pragmatic Play
 • Yggdrasil Gaming
 • Amatic Industries
 • Booming Games
 • EvoPlay
 • Habanero
 • Nolimit City
 • Push Gaming
 • Relax Gaming
 • Tom Horn Gaming
 • VIVO Gaming
 • Wazdan
 • BGAMING
 • Booongo
 • Platipus
 • Spinomenal
 • Hacksaw Gaming
 • Mascot
 • Eurasian Gaming
Контакти

Веб-страница

bitdice.me

Е-пошта

[email protected] [email protected]

Телефон

Осврти на играчи од BitDice Casino

(32 Прегледи)
Allison
5/5
Прегледано: 2022-03-11

За мене тоа е едно од најдобрите казина! Вчера имав среќа да освојам повеќе од 500 долари и утрово веќе имав известување дека токму оваа сума е депонирана на мојата банкарска сметка! Многу игри за забава и навистина добри промоции. Се потврдив преку лична карта при првото повлекување и оттогаш немаше никакви проблеми.

For me it is one of the best casinos! Yesterday I was lucky to win more than 500usd and this morning I have already had notification that exactly this sum was deposited on my bank account! Lots of games to have fun and really good promos. I verified myself via my ID during the first withdrawal and there have been no problems at all ever since.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Tammy
5/5
Прегледано: 2022-03-11

Јас сум фински играч и ова казино може да ги исполни сите мои потреби. Можам да ги најдам скоро сите игри што ми се допаѓаат од многу различни провајдери. Дефинитивно препорачувам да пробате

I am a finnish player and this casino can fill all my needs. I can find almost all the games I like from many different providers. Definitely recommend to try

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Stager
5/5
Прегледано: 2022-03-11

Ќе ти дадам искрено мислење! Казиното е доста добро и не мами, и ова е изненадувачки добро, бидејќи сега е тешко да се најдат искрени казина со добри игри и брзи повлекувања, воопшто, ве советувам! мојот рејтинг е 9/10.

I'll give you my honest opinion! The casino is quite good and does not cheat, and this is surprisingly good, because it is difficult now to find honest casinos with good games and fast withdrawals, in general, I advise you! my rating is 9/10.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Daniel
5/5
Прегледано: 2022-03-11

Јас сум задоволен клиент со едногодишно искуство. Ми се допаѓа речиси сè на ова место – игри, услуга, исплати, поддршка. Сè уште не се соочиле со негативни проблеми.

I am a satisfied customer with a year of experience. I like almost everything about this place – games, service, payouts, support. No negative issues faced yet.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Daan
5/5
Прегледано: 2022-03-11

Има добри провајдери, добрата помош за проверка е сè што е во ред брзо. Побарав 2 повлекувања. За мене казино што повторно ќе го играм.

There are good providers, good verification assistance being everything right fast. I have requested 2 withdrawals. For me a casino that I will play again.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
David
5/5
Прегледано: 2022-03-11

Имаат различни бонуси со одлични услови. Исто така, тие имаат промоции без облог, што е неочекувано од казино. Голем избор на игри. Супер!

They have various bonuses with excellent terms. Also, they have wager-free promos, which is unexpected from a casino. A great selection of games. Super!

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Kristin
5/5
Прегледано: 2022-03-11

Одличен список на игри, брза исплата, добри агенти за поддршка, брза проверка, добар бонус без облог, едноставен распоред на страницата. Работа со депозит на кредитна картичка со сите картички што ги пробав...

Great list of games, fast payout, good support agents, fast verification, good bonus all no wager, simple site layout. Credit card deposit work with all cards I tried...

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Alex
5/5
Прегледано: 2022-02-02

Нивниот маркетинг навистина е на врвот. Бонусите што ви ги даваат се прилично привлечни. Исто така, има многу игри и можете лесно да ги депонирате вашите пари.

Their marketing really is on top. The bonuses they give you are pretty attractive. Also there are lots of games and you can deposit your money easily.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Anthony
5/5
Прегледано: 2022-02-02

Првата рецензија што ја пишувам овде Навистина сум изненаден од првата рецензија што ја пишувам за кул место наречено BitDice казино, благодарам за бонусот и првиот впечаток што се покажа позитивен дури и без победа.

First review that i write here I am really surprised that first review i am writing about cool place called BitDice casino thanks for bonus, and first impression that turned out to be positive even without winning.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Mason
5/5
Прегледано: 2022-02-02

Одлично казино, одлични бонуси за регистрација заедно со одлични бонуси за депозит, дефинитивно ќе се играат овде. Топ 3 со екстремни и бранго. Не станува подобар од овие момци во сите категории! 10/10.

Great casino, great sign up bonuses along with great deposit bonuses, will definitely be playing here. Top 3 with extreme and brango. Doesn’t get better than these guys in all categories! 10/10.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Margo
5/5
Прегледано: 2022-02-02

Такво пријатно искуство, момци! Брзите и бесните платформи ги обликуваат модерните игри! Големи шанси! Брза исплата! Само направете го тоа момци, никогаш нема да престанам да играм таму!

Such a pleasant experience, guys! Fast and furious platforms are shaping modern games! Great odds! Quick payout! Just do it, my guys, I will never quit playing there!

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Michael
5/5
Прегледано: 2022-02-02

Сакам вакви казина. Толку многу даватели на игри за избор помеѓу и сите врвни топ-слотови игри. Лесно е да се регистрирате, но има голем број на ограничени земји, затоа проверете ја вашата земја пред да се обидете да се регистрирате. Силно го препорачувам ова казино за нови играчи!!!!

I love casinos like this. So many game providers to choose between and all the top top slot games. Easy to sign up but there is a great amount of restricted countries so check your country before you try to sign up. I highly recommend this casino for new players!!!!

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
AlexS.
5/5
Прегледано: 2022-02-02

Во ова казино ми се допаѓа што имаат роденденски бонус! Ако вложувате депозити во минатото, имате можност да добиете бонус без депозит, но треба да го прашате денот кога имате роденден, а не порано! пати повеќе од бонусот !Па ова е неверојатен подарок !Минималниот депозит за ова казино е 10 евра !во минатото добивав и бонус без депозит за регистрирање ! 4 ѕвезди за неговите промоции и за локацијата и името на ова казино!

At this casino i like that they have birthday bonus ! If you make deposits in the past you have the opportunity to get a no deposit bonus but you need to ask ithe day you have birthday not eariler !If you want to claim it it needs to pass the verificaion process and the max cash out is 5 times the bonus !Well this is amazing gift !The minimum deposit for this casino is 10 euros !in the past i got also no deposit bonus for sign up ! 4 stars for its promotions and for the site and name of this casino !

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Margo
5/5
Прегледано: 2022-02-02

И депозитите и исплатите се случуваат многу брзо! Широк спектар на игри! Во ред е, ми се допаѓа bitdice. Илјада пати се каам што не дознав за него порано!

Both deposits and payouts happen very quickly! A wide variety of games! It's okay, I like bitdice. I regret a thousand times that I didn't find out about him earlier!

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Mark
5/5
Прегледано: 2022-02-02

Многу интересно казино со различни игри, награди и бонуси. Оперативен влез и излез на средства. Љубезна и брза поддршка. Јас сум задоволен.

A very interesting casino with a variety of games, prizes and bonuses. Operational input and output of funds. Polite and prompt support. I am satisfied.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Martin
5/5
Прегледано: 2022-02-02

Мислам дека овој во најмала рака би можел да користи реновирање. Има многу од оние работи што ги иритираат очите - празните места што тие ги нарекуваат така. Мислам дека е доволно да се каже дека има некои други на кои можеби им е очајна потреба од промена на распоредот или така натаму, спортската обетка можеби е тоа сега за сега. Не дека мразам да го разбивам кај вас момци, но оваа е премногу јасна за повеќето луѓе 👍 Тоа е мојата пресуда за сега, но сепак би сакал да ја видам да се извршува. Има повеќе од игрите прикажани отколку вистинските овде. Уживам во времето кога ги играм нивните игри бидејќи тие ја имаат оваа голема брзина кога станува збор за вчитување на игрите таму 👍

I think this one could use a revamp at the very least. It has a lot of those things which is irritating to the eyes - the empty spaces they call so. I think it is enough to say that there are some others who might be in dire need of a change of layouts or so on, sportsbet might just be it for now. Not that i hate to break it into you guys but this one is just too plain for most people 👍 That is my verdict for now, but i would still love to see it running up. There is more of the games on display than the actual ones here. I enjoy my time in playing their games since they have this fast speed when it comes to loading up the games out there 👍

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Sven
5/5
Прегледано: 2022-02-02

Го сакам изборот на даватели на игри и тие ги добиваат најновите изданија на време. Бонусите се малку високи за мојот вкус, но тие се флексибилни, така што јас сум задоволен во секој случај.

I love the selection of game providers and they get the latest releases on time. The bonuses are a bit high-roller for my taste but they are flexible so I’m satisfied either way tho.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Harry
5/5
Прегледано: 2022-02-02

Имав одлично искуство со игри играјќи во тоа казино, имав малку среќа и освоив 2000 евра играјќи игри на маса во живо, а потоа неколку слотови, се повлеков, следното утро се разбудив парите беа на мојата сметка во УСД, нема потреба од документи. Неверојатна колекција слотови од различни провајдери + игри на маса во живо. Одлично казино во целина.

I had a great gaming experience playing on that casino,i was a bit lucky and won €2000 playing live table games and then some slots , i withdrew ,next morning i woke up money were in my usdt account no documents needed.Amazing slots collection from a variaty of providers + live table games.Great casino overall.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Michael
5/5
Прегледано: 2022-02-02

Многу сум пријатно изненаден што и казиното во Курасао може да биде добро. Изборот на игри е огромен, се што ви треба се средства за плаќање. Поддршката е достапна и на германски. Исплатата беше извршена и директно на сметката истиот ден.

I am very pleasantly surprised that a Curacao casino can also be good. The selection of games is huge, all you need is means of payment. Support also available and in German. Payment was also made directly to the account on the same day.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Bob
5/5
Прегледано: 2022-02-02

Голема разновидност на игри Одлична услуга за клиенти Многу искрено и однапред казино. Можете да бидете сигурни дека ако имате голема победа, тие ќе ви платат. Со среќа.

Great variety of games Excellent customer service Very honest and upfront casino. You can be sure that if you have a big win, they'll pay you. Good luck.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Rosy
5/5
Прегледано: 2022-02-02

Можам да кажам дека казиното е многу добро, одлични бонуси, турнири, промоции. Сега сум редовен играч во ова казино. како и нивниот стил. Ми се допаѓа ова и можам да препорачам!

I can say that the casino is very good, great bonuses, tournaments, promotions. Now I'm a regular player at this casino. like their style too. I like this, and can reccomend!

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
MiaOsborn
5/5
Прегледано: 2022-01-10

Го сакам ова казино, разновидноста на слотови е неверојатна, исто така и за игрите во казино во живо! поддршката беше навистина добра за мене и среќен сум што конечно е достапна за Шпанија, имав проблем со мојата сметка што беше блокирана поради неактивност, но ја решив за неколку минути со помош на персоналот, навистина препорачувам ако барате за професионално казино, прво бев малку скептичен за тоа, но навистина можам да кажам дека вложија многу пари во тоа!

I love this casino,the varierity of slots is amazing,also for the live casino games! support was really nice to me and i am happy its finally avaible for spain,i had a problem with my account that got blocked for inactivity but i got it fixed in a matter of minutes with the help of staff,i really recoment if you looking for a professional casino,first i was kinda sceptick about it but i can really say they put alot of efford in it!

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Valentina
5/5
Прегледано: 2022-01-10

Па, ова е многу сигурно казино. нема потреба афера можеш да го извадиш твоето победувајќи. повлекувањето работи брзо и она што ќе го освоите е ваше. разговарајте преку Интернет брзо и бонусот е во ред. го удвои мојот прв депозит и добив 100 бесплатни вртења. игрите наоѓаат многу, верувам дека сите најдоа убава игра.

well,,this is very reliable casino. no need affaird can you take yours winning out. whitdrawal work fast and what you win is yours. chat online aswer fast and bonus is ok. doupled my first deposit,and got 100 free spins. games foind a lot,i believe at everyone found nice game.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Alice Cooper
5/5
Прегледано: 2022-01-10

Секогаш има нови игри и џекпот што пристигнуваат на навигацијата на страницата е многу брзо промоции и бонуси на врвот на вашата почетна страница одлична графика на игри во мини мини игри за да изберат нешто од вас пред сите со вас да бараат слотови за покер да ве изгребат Ќе најдам нешто што ти се допаѓа

Always has new games and jackpots arriving to the site navigation is a breeze promotions and bonuses at the top of your homepage great graphics on games in mini mini games to choose from you something from you before everyone with you're looking for poker slots scratchies you'll find something you like

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Kristian McGovern
5/5
Прегледано: 2022-01-06

досега многу задоволен. регистриран, депониран, доби бонус, малку освои. не сум толку среќен, но верувам дека сè уште не се трудев премногу. топло го препорачувам на сите

so far very satisfied. registered, deposited, got bonus, won a little. not so lucky but i believe i didnt try too hard yet. highly recommend it to everyone

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Alex
5/5
Прегледано: 2022-01-06

Убаво и интересно казино кое навистина има што да игра! Покрај тоа, поддршката секогаш функционира одлично и помага при проблеми. Ве советувам, ми се допаѓа!

Nice and interesting casino that really has something to play! In addition, the support always works great and helps with issues. I advise, I like it!

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
William
5/5
Прегледано: 2022-01-06

Сакам да играм овде навечер после работа и да заработам пари. Тоа е добро казино, ми го препорача мојот пријател. Исто така, постојат одлични бонуси за почетници.

I like to play here in the evening after work and also make some money. It's a good casino, it was recommended to me by my friend. And also there are great bonuses for newbies.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Jack Johnson
5/5
Прегледано: 2021-12-24

Од време на време играм во ова казино, а од него само најпозитивните емоции! Навистина, пријатно е да се играат интересни игри во пријатна атмосфера!

From time to time I play at this casino, and from it only the most positive emotions! Indeed, it is pleasant to play interesting games in a cozy atmosphere!

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Hanna black
5/5
Прегледано: 2021-12-23

Me gusta este казино justamente porque se puede usar son problemas en mi mobil Tiene buenas карактеристики.

Me gusta este casino justamente porque se puede usar son problemas en mi mobil Tiene buenas caracteristicas.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Philip Seymour
5/5
Прегледано: 2021-12-23

убави даватели на игри, брза наплата, голема количина на бонуси и добра поддршка. дали можеш да посакаш нешто друго? Сакајте го и топло го препорачувам на сите

nice game providers, fast cashout, great amount of bonuses and good support. can u wish for anything else? Love it and highly recommend it to everyone

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
MarkHoggarth
5/5
Прегледано: 2021-12-23

Ова казино има одлична зделка.. ќе ви дадат неделна можност да добивате на лотарија.. Ова е одлично затоа што можете да вратите дел од вашите пари.. Во крајна анализа не се соочив со никаков проблем со нив.

This casino has great deal..they will give you weekly an opportunity to win lottery..This is great because you can get some of your money back..In the final analysis i did not face any issue with them..

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
VoleyboY
5/5
Прегледано: 2021-12-09

Имав премногу среќа и освоив 746 американски долари во казиното BitiDice минатата ноќ! Значи, резултатите се - депонирајте 50 УСД и профитирајте нешто помалку од 700 УСД. Добро казино! Фер слотови!

I was too lucky and won 746 usd in BitiDice casino last night! So, results are - deposit 50 usd and profit a bit less then 700 usd. Good casino! Fair slots!

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Без Бонус за Влог во BitDice Casino

100 FS Без Бонус за Влог at BitDice Casino
Македонија
Cashable
BitDice Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews (32)
3K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Без Бонус за Влог: 100 FS
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Голем Бонус за Добредојде
 • Врвно Онлајн Казино
 • Инстант Повлекување
 • Вредни Промоции

Бонус за Добредојде во BitDice Casino

100% Бонус за Добредојде at BitDice Casino
Македонија
Cashable
BitDice Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews (32)
3K играчи

Лиценца: Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до BTC 1
Мин Деп: $ 10
Облогот: 25x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Кратко време на повлекување
 • Голем Бонус за Добредојде
 • Одлични Слот Игри
 • Добри Бонуси
 • Вредни Промоции
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.