BetVision Казино Преглед

review
BetVision Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://www.betvision.com
Е-пошта:
support mail: [email protected]
телефон:
Mobile: no
затворено: no
Blacklisted:
Казино Софтвер: Microgaming NextGen Gaming Multislot Amaya (Chartwell)
Казино Типови: Instant Play
Валути: Euros British pounds sterling
Лиценца: Isle of Man Gambling Supervision Commission, UK Gambling Commission
Јазици: English
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Skrill
Методи на Повлекување: MasterCard Neteller Visa Skrill
Времиња за исплата: ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: Not offered, cheques: Not offered, pending time: 48-72 hours
Максимално повлекување: 5000 GBP per day.
Утврден Датум: 2012
Сопственик: TGP Europe Ltd Casinos
Карактеристики:
  • Сите области од NetEnt играта се опфатени
  • Обезбеден со Ssl енкрипција
  • Кратко време на повлекување
  • Игри со Грепки
  • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
  • Повеќе Методи за Повлекување
  • Добар бонус за добредојде
  • Компатибилен Дизајн за Мобилен

BetVision Casino е основан во 2012

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

BetVision Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Microgaming, NextGen Gaming, Multislot, Amaya (Chartwell). Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни BetVision Casino Бонуси

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.