Betvictor Казино Преглед

review
Betvictor Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://www.betvictor.com/
Е-пошта:
general mail: [email protected]
german mail: [email protected]
asian mail: [email protected]
телефон: english - rest of world: +350 2000 6700
english - irish: 1800 992 808
Mobile: yes
затворено: no
Blacklisted:
Казино Софтвер: Blueprint Gaming Evolution Gaming IGT (WagerWorks) Microgaming NetEnt Quickspin Thunderkick Ho Gaming OpenBet Realistic Games Amaya (Chartwell)
Казино Типови: Instant Play Мобилни Казина
Валути: Euros Australian dollars Canadian dollars British pounds sterling Singapore dollars Swedish kronor US dollars Denmark kroner Norwegian kroner South African Rand Chinese yuan Swiss francs Romanian lei New Zealand dollars
Лиценца: Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission
Јазици: English German Chinese Japanese Korean
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Paysafe Card Ukash Switch Entropay Laser Maestro Diners Club International PayPal Western Union Visa Delta Telegraphic Transfer BACS
Методи на Повлекување: Neteller Visa Electron Visa Skrill Ukash Visa Delta Telegraphic Transfer BACS
Времиња за исплата: ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 2-5 days, bank transfers: 5-10 days, cheques: 21-28 days, pending time: 4-24 hours
Максимално повлекување: No Limits
Утврден Датум: 2000
Сопственик: Victor Chandler International Limited Casinos
Карактеристики:
 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Користи SSL енкрипција
 • Бонусните вртења важат за одредени слотови
 • Игри со Грепки
 • Казино Соба во Живо
 • Претежно поддржано од NetEnd
 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • 0-24 Временска Рамка за Повлекување

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Betvictor Casino е основан во 2000

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Betvictor Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Blueprint Gaming, Evolution Gaming, IGT (WagerWorks), Microgaming, NetEnt, Quickspin, Thunderkick, Ho Gaming, OpenBet, Realistic Games, Amaya (Chartwell). Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни Betvictor Casino Бонуси

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Разновидни Методи на Влог
 • Опција за Мобилно Играње
 • Слотови со Прогресивни Џекпотови
 • Награден Систем
Betvictor Casino
Betvictor CasinoКазино
40xОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • мобилни Казино
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Голем број на Слот Провајдери
 • Добра комбинација на кеш и вртења
 • Не е Потребна Сметка
Betvictor Casino
Betvictor CasinoКазино
30xОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Многу валути, методи на исплата и флексибилност
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Најголемо Мобилно Казино
 • Докажамо Казино
 • Огромна библиотека на игри
Betvictor Casino
Betvictor CasinoКазино
30xОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Формирана во $year, $name е едно од најголемите и најпопуларните онлајн казина
 • Напојуван од Неколку Водечки Софтвер Производители
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - $name е казиното со кое се споредуваат другите
 • Има Новоматикс
Betvictor Casino
Betvictor CasinoКазино
30xОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Пробај ги игрите бесплатно
 • Инстант Времиња на Процесирање на Повлекување
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
 • Дарежлива Понуда за Добредојде
Betvictor Casino
Betvictor CasinoКазино
35xОблогот
WELCOMEБонус Код
€10Максимален Влог
 • Врвно Мобилно Казино
 • Игри со Грепки
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Казино за Инстант Игра - не е потребно превземање, играј во твојот пребарувач
 • Добро казино во живо
Betvictor Casino
Betvictor CasinoКазино
35xbОблогот
Не е потребенБонус Код
£10Максимален Влог
 • Наградувана веб-страница со многу "казино на годината" награди за кои ќе ни снема место ако почнеме да ги листаме
 • 24/7 кориснички сервис
 • Обложувачка веб-страница со најбрза исплата: исплатите се процесирани за 2 часа
 • Спремно за Мобилен
 • Огромна библиотека на слотови
Betvictor Casino
Betvictor CasinoКазино
30xОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Широк Избор на Казино Игри
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Добра комбинација на кеш и вртења
 • Без Лимит за Повлекување
Betvictor Casino
Betvictor CasinoКазино
35xbОблогот
Не е потребенБонус Код
£10Максимален Влог
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Одлично Играње на Мобилен
 • Врвно $country-name Онлајн Казино
 • Неверојатно казино за слот играчи
 • Понуден Инстант Игра Режим
Betvictor Casino
Betvictor CasinoКазино
35xbОблогот
Не е потребенБонус Код
£10Максимален Влог
 • 24/7 кориснички сервис
 • Опција за Мобилно Играње
 • Уживај во неограниченото време на важење
 • Исплата За 5 Минути
 • Разновидни Провајдери на Слотови
Betvictor Casino
Betvictor CasinoКазино
35xbОблогот
100Бонус Код
£10Максимален Влог
 • Одлично Казино
 • Над 10 Различни Јазици
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Без Лимит за Повлекување
 • Казино Спремно за Мобилен
Betvictor Casino
Betvictor CasinoКазино
Облогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Онлајн од $year
 • Достапни Допирни Слотови и Игри во Живо
 • Почнува од €10
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)
Betvictor Casino
Betvictor CasinoКазино
35xbОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.