BetSocial Казино Преглед

review
BetSocial Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://www.betsocial.net
Е-пошта:
support mail: [email protected]
телефон: support phone: +44 845 299 3715
Mobile: yes
затворено: no
Blacklisted:
Казино Софтвер: Betsoft iSoftBet NetEnt Pragmatic Play
Казино Типови: Instant Play Мобилни Казина
Валути: Euros British pounds sterling US dollars
Лиценца: Costa Rica
Јазици: English
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Skrill Paysafe Card Ukash Bitcoin
Методи на Повлекување: Neteller Visa Skrill Paysafe Card Ukash Bitcoin
Времиња за исплата: ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: Not offered, cheques: Not offered, pending time: 24-48 hours
Максимално повлекување: 10 000 USD/GBP/EUR per month
Утврден Датум: 2001
Сопственик: Betsocial Ltd Casinos
Карактеристики:
 • ЕУ-базирани лиценци
 • Мала котизација од €10 или повеќе
 • Формирана во 2001, BetSocial Casino е едно од најголемите и најпопуларните онлајн казина
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Слотови и Игри со Гребење
 • Целосен NetEnt каталог - слотови, казино во живо, локални и здружени џекпоти!
 • Познавачка Поддршка
 • ВИП Клуб на Високи Обложувачи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

BetSocial Casino е основан во 2001

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

BetSocial Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Betsoft, iSoftBet, NetEnt, Pragmatic Play. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни BetSocial Casino Бонуси

 • 24/7 кориснички сервис
 • Голем број на Слот Провајдери
 • Врвни Провајдери на Игри
 • Неколку јазици, валути и методи на плаќање
 • Ниско побарување за обложување
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
BetSocial Casino
BetSocial CasinoКазино
25x(d+b)Облогот
XMAS125Бонус Код
€20Максимален Влог
 • Масивен избор на игри
 • Онлајн од $year
 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Компатибилно за Мобилен
BetSocial Casino
BetSocial CasinoКазино
25x(d+b)Облогот
DEP4Бонус Код
€20Максимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Достапна Инстант Игра
 • Одлично Казино за Мобилен
 • Неколку јазици, валути и методи на плаќање
 • Награден Систем
 • Врвни Tier Софтвер Провајдери
BetSocial Casino
BetSocial CasinoКазино
12x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€20Максимален Влог
 • Ниски побарувања за обложување
 • Дарежлива наградна шема која дава бесплатни вртења + кеш
 • Rng Сертифициран
 • Илјадници слотови и сите најголеми џекпот слотови
 • Познавачка Поддршка
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен
BetSocial Casino
BetSocial CasinoКазино
12x(d+b)Облогот
DEP2Бонус Код
€20Максимален Влог
 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Достапно Мобилно Казино
 • Ново 2019 Казино
 • Играј видео слотови, грепки, рулет, покер и блекџек
BetSocial Casino
BetSocial CasinoКазино
12x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€20Максимален Влог
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Кул Онлајн Казино
 • Брзи исплати за неколку минути
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
BetSocial Casino
BetSocial CasinoКазино
8x(d+b)Облогот
DEP3Бонус Код
€20Максимален Влог
 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Користи SSL енкрипција
 • Разновидни Методи на Влог
 • Наградувана веб-страница со многу "казино на годината" награди за кои ќе ни снема место ако почнеме да ги листаме
 • Одлично Казино за Мобилен
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
BetSocial Casino
BetSocial CasinoКазино
12x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€25Максимален Влог
 • Наградувана веб-страница со многу "казино на годината" награди за кои ќе ни снема место ако почнеме да ги листаме
 • Обезбеден со Ssl енкрипција
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Лесно вложување директно од вашата банкарска сметка со инстант банкарство или Виза/Мастеркард
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Има Игри во Казино во Живо
BetSocial Casino
BetSocial CasinoКазино
15x(d+b)Облогот
DEP2Бонус Код
€25Максимален Влог
 • Многу валути, методи на исплата и флексибилност
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Обезбеден со Ssl енкрипција
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Овозможен Разговор во Живо
BetSocial Casino
BetSocial CasinoКазино
25x(d+b)Облогот
DEP4Бонус Код
€25Максимален Влог
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Врвно Мобилно Казино
 • Лиценца за обложување од ВБ
 • Голем број на Слот Провајдери
 • Формирана во $year, $name е едно од најголемите и најпопуларните онлајн казина
 • Не е Потребна Регистрација
BetSocial Casino
BetSocial CasinoКазино
12x(d+b)Облогот
NETANYБонус Код
€25Максимален Влог
 • Многу валути, методи на исплата и флексибилност
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Лиценца за обложување од ВБ
 • Врвно Онлајн Казино
 • Слотови во Вегас Стил
BetSocial Casino
BetSocial CasinoКазино
12x(d+b)Облогот
MBKБонус Код
€25Максимален Влог
 • ЕУ-базирани лиценци
 • Брза Исплата
 • Достапно на Моибилен
 • Услуга Разговор во Живо
 • Врвно Онлајн Казино
 • Одлични Казино Игри
BetSocial Casino
BetSocial CasinoКазино
40x(d+b)Облогот
CASINO2NDБонус Код
€20Максимален Влог
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Започна во 2019
 • Разновидни Методи на Влог вклучувајќи и БитКоин
 • Сертификат за Доверба
 • Одлично за мобилно обложување
 • Илјадници слотови и сите најголеми џекпот слотови
BetSocial Casino
BetSocial CasinoКазино
20xbОблогот
Не е потребенБонус Код
€50Максимален Влог
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Неограничени Повлекувања
 • Сертификат за Доверба
 • Добар Избор на Казино Игри
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Максимална конверзија £1,000.
BetSocial Casino
BetSocial CasinoКазино
40x(d+b)Облогот
CASINO1STБонус Код
€20Максимален Влог
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Над 10 Различни Јазици
 • Докажамо Казино
 • Компатибилно за Мобилен
 • 24 Часовна Временска Рамка за Повлекување
 • Слотови во Вегас Стил
BetSocial Casino
BetSocial CasinoКазино
25x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€20Максимален Влог
 • Одлично Казино
 • Над 420 игри, сѐ од слот машини до блекџек, рулет
 • 24/7 кориснички сервис
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Супер-брзи исплати (процесирани за 2 часа!)
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)
BetSocial Casino
BetSocial CasinoКазино
25x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€5 000Максимален Влог
 • Над 10 $n Казино Игри
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Без Обложување на Бесплатни Вртења
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • 24/7 Поддршка во Живо
 • Омилено казино на обложувачите 20 години
BetSocial Casino
BetSocial CasinoКазино
25x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€25Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.