mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

Betser Casino Преглед

Betser Casino Преглед
Betser Casino затворено
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
4 Bonuses available in August 2022

затвореноIt’s no longe operates

Find Better Casino
Betser Casino Преглед
Betser Casino Најново Ажурирање: 04/27/2022 United StatesNot available anymore
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews

Мин Деп

Not Stated

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Вклучено NetEnt казино во живо
 • Обезбеден со Ssl енкрипција
 • Betser Casino казино на мобилен кое нуди NetEnt Touch
 • Врвни Провајдери на Игри
 • Betser Casino сопствена ВИП програма за соодветно наградување на лојалните играчи
 • Одлични Казино Игри
 • Не е Потребна Сметка
Сопственик

Hero Gaming Limited Casinos

Утврден Датум

2016

Лиценца

Malta Gaming Authority, Curacao

Преглед

Betser Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Playson, Quickspin, Yggdrasil Gaming, Push Gaming. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Trustly
Методи на Повлекување
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Trustly
Времиња за исплата

Е-паричници

24 hours

кредитни/дебитни картички

3-5 days

банкарски трансфери

3-7 days

чекови

not offered

Време на чекање

24-48 hours
Јазици
Валути
Мин Исп

Казино Софтвер
 • Microgaming
 • NetEnt
 • Play'n GO
 • Playson
 • Quickspin
 • Yggdrasil Gaming
 • Push Gaming
Контакти

Веб-страница

http://www.betser.com

Е-пошта

Телефон

Осврти на играчи од Betser Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

MGA MGA
Curacao Curacao

Betser Casino Игри

 • Слотови
 • Рулет
 • Видео Покер
 • Бинго
 • Блекџек
 • Бакарат игра
 • Крепс игра (Зарови)
 • Кено игра
 • Грепки

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Бонус за Добредојде во Betser Casino

Betser Casino затворено

10 Бонус за Добредојде at Betser Casino

Betser Casino затворено

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Бонус за Добредојде: 10 до 10 Betser Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€20 Мин Деп
Облогот
MGA MGA Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Целосен Инстант-игра Интерфејс
 • Опција за Мобилно Играње
 • 24/7 корисничка грижа
 • Сертификат за Доверба
 • Кул Казино Игри
 • Одлични Слот Игри

Betser Casino затворено

€100 Бонус за Добредојде at Betser Casino

Betser Casino затворено

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Бонус за Добредојде: €100 до 100% Betser Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€10 Мин Деп
40xb Облогот
MGA MGA Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Мобилно Казино
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Голем број на Слот Провајдери
 • Добра комбинација на кеш и вртења
 • Понуден Инстант Игра Режим

Betser Casino затворено

€200 Бонус за Добредојде at Betser Casino

Betser Casino затворено

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Бонус за Добредојде: €200 до 100% Betser Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€10 Мин Деп
40xb Облогот
MGA MGA Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Доволно време да се свртат добивките
 • Напојуван од Бројни Водечки Софтвер Добавувачи
 • 24/7 корисничка грижа
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Ефикасна веб-страница лесна за употреба

Betser Casino затворено

€25 Бонус за Добредојде at Betser Casino

Betser Casino затворено

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Бонус за Добредојде: €25 до 100% Betser Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
€10 Мин Деп
40xb Облогот
MGA MGA Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Играј повеќе за да ги намалиш обложувачките барања и освои бесплатни билети за неделни и месечни лотарии
 • Прогресивни Џекпотови
 • Неколку јазици, валути и методи на плаќање
 • Игри во Живо Пренесувани од Портомасо Казино во Малта
 • Спремно за Мобилен
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.