mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian

Exclusive offers

mk Македонија
Betsafe Casino Преглед
Betsafe Casino
Рејтинг на уредниците: 6.08/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
1 Bonuses available in January 2023

Betsafe Casino Преглед

Обновено на: 01/18/2023
Рејтинг на уредниците: 6.08/10
Кориснички прегледи (0)
69K играчи
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
Лиценца:
MGA MGA
UKGC UKGC
Проверено

Темелно тестиран квалитет од macedonia-bonusesfinder.com

Сите Можни Betsafe Casino Бонуси

Бонус за Добредојде во Betsafe Casino

Македонија
Cashable
Бонус за Добредојде: 100 % до 1000 CAD
Мин Деп: 20 CAD
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код Нема потреба, само активирајте го бонусот во вашата сметка на казино

Кориснички повратни информации

Преглед

Мин Деп

€/£/$10

Максимално повлекување

€/£/$50,000 Daily

Карактеристики

 • Достапна помош 24/7, дури и телефонска!
 • NetEnt слотови достапни и за декстоп и за мобилни
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • Лиценца за обложување од ВБ
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - Betsafe Casino е казиното со кое се споредуваат другите
 • Врвно Македонија Казино
 • Вредни Промоции
 • Има Новоматикс

Казино Типови

Подршани Платформи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Јазици

Плаќања

Мин Исп

€/£/$20

Методи на Уплата

 • Neteller
 • Visa Electron
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Direct Bank Transfer
 • Maestro
 • EcoPayz
 • Trustly
 • Instant Banking
 • PayPal
 • Sofort (by Skrill)
 • Citadel

Методи на Повлекување

 • Neteller
 • Skrill
 • Direct Bank Transfer
 • EcoPayz
 • Trustly
 • PayPal

Времиња за исплата

 • Е-паричници

  24 hours

 • кредитни/дебитни картички

  3-5 days

 • банкарски трансфери

  2-5 days

 • чекови

  not offered

 • Време на чекање

  12-24 hours

Игри и софтвер

Betsafe Casino Игри

Казино Софтвер

 • 1x2Gaming
 • Blueprint Gaming
 • Elk Studios
 • Evolution Gaming
 • Genesis Gaming
 • IGT (WagerWorks)
 • iSoftBet
 • Leander Games
 • Microgaming
 • NetEnt
 • NextGen Gaming
 • Novomatic
 • Nyx Interactive
 • Play'n GO
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • WMS (Williams Interactive)
 • Yggdrasil Gaming
 • Ainsworth Gaming Technology
 • Barcrest Games
 • Big Time Gaming
 • Core Gaming
 • Lightning Box
 • Nolimit City
 • Rabcat
 • Realistic Games
 • Red Tiger Gaming
 • SG Gaming
 • Stakelogic
 • Aurify Gaming
 • Fantasma Games
 • IronDog
 • Old Skool Studios
 • Plank Gaming

Повеќе за Betsafe Casino

Преглед

Betsafe Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како 1x2Gaming, Blueprint Gaming, Elk Studios, Evolution Gaming, Genesis Gaming, IGT (WagerWorks), iSoftBet, Leander Games, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Novomatic, Nyx Interactive, Play'n GO, Quickspin, Thunderkick, WMS (Williams Interactive), Yggdrasil Gaming, Ainsworth Gaming Technology, Barcrest Games, Big Time Gaming, Core Gaming, Lightning Box, Nolimit City, Rabcat, Realistic Games, Red Tiger Gaming, SG Gaming, Stakelogic, Aurify Gaming, Fantasma Games, IronDog, Old Skool Studios, Plank Gaming. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Екран-снимки од Betsafe Casino

Онлајн Казино Betsafe Casino Земи Бонус Betsafe Casino Најави се во Betsafe казиното

Сопственик

BML Group Ltd

Утврден Датум

2006

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во Betsafe Casino

Контакти

Betsafe Casino Партнерски Веб-страници

 • Betsafe Casino
  Betsafe Casino
  Рејтинг на уредниците: 6.08/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • Betsson Casino
  Betsson Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.99/10
  Кориснички прегледи
  Преглед
 • NordicBet Casino
  NordicBet Casino
  Рејтинг на уредниците: 5.62/10
  Кориснички прегледи
  Преглед

Прегледи

Betsafe Casino Надворешни осврти

Просечна оцена
2.10/10
Просечна оцена
6.70/10

Осврти на играчи од Betsafe Casino

(0 Прегледи)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го ова казино:

Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.