mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

BetRally Casino Преглед

BetRally Casino Преглед
BetRally Casino затворено
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
7 Bonuses available in August 2022

затвореноIt’s no longe operates

Find Better Casino
BetRally Casino Преглед
BetRally Casino Најново Ажурирање: 04/27/2022 United StatesNot available anymore
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews

Мин Деп

2000 EUR per week

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Посветена страница за Промоции за да ги задоволи моменталните играчи
 • Неколку здружени и локални џекпотови
 • Разговор во Живо и Интернационална Поддршка на Телефон Достапна во Повеќето Часови
 • Ново 2019 Казино
 • Неколку јазици, валути и методи на плаќање
 • Ниско побарување за обложување
 • Докажано дека е Фер преку Софтвер

BetRally Casino Партнерски Веб-страници

Сопственик

ZapZap Marketing Limited Casinos

Утврден Датум

2013

Лиценца

Curacao, UK Gambling Commission

Преглед

BetRally Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Betsoft, iSoftBet, Microgaming, NetEnt. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Debit
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Direct Bank Transfer
 • Maestro
Методи на Повлекување
 • Neteller
 • Visa Debit
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
Времиња за исплата

Е-паричници

24-48 hours

кредитни/дебитни картички

3-5 days

банкарски трансфери

3-5 days

чекови

not offered

Време на чекање

3-5 days
Јазици
Мин Исп

Казино Софтвер
 • Betsoft
 • iSoftBet
 • Microgaming
 • NetEnt
Контакти

Веб-страница

http://betrally.com

Е-пошта

support mail: [email protected]

Телефон

Осврти на играчи од BetRally Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

UKGC UKGC
Curacao Curacao

BetRally Casino Игри

 • Слотови
 • Рулет
 • Видео Покер
 • Бинго
 • Блекџек
 • Бакарат игра
 • Крепс игра (Зарови)
 • Кено игра
 • Грепки

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Бонус за Добредојде во BetRally Casino

BetRally Casino затворено

$300 Бонус за Добредојде at BetRally Casino

BetRally Casino затворено

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Бонус за Добредојде: $300 до 150% BetRally Casino
Преглед
€20 Мин Деп
35x(d+b) Облогот
UKGC UKGC Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Сертификат за Доверба
 • Високи Лимити за Повлекување
 • BetRally Casino казино на мобилен кое нуди NetEnt Touch
 • Исплата За 5 Минути
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови

BetRally Casino затворено

$400 Бонус за Добредојде at BetRally Casino

BetRally Casino затворено

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Бонус за Добредојде: $400 до 200% BetRally Casino
Преглед
€20 Мин Деп
40x(d+b) Облогот
UKGC UKGC Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Дарежлива наградна шема која дава бесплатни вртења + кеш
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Најголемо Мобилно Казино
 • Достапен разговор во Живо 24/7
 • Играј повеќе за да ги намалиш обложувачките барања и освои бесплатни билети за неделни и месечни лотарии
 • Филтер алатка која овозможува селекција на Најдобри Софтверски слотови

BetRally Casino затворено

€100 Бонус за Добредојде at BetRally Casino

BetRally Casino затворено

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Бонус за Добредојде: €100 до 100% BetRally Casino
Преглед
€25 Мин Деп
35x(d+b) Облогот
UKGC UKGC Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • Разни лиценци од најреспектираните тела
 • Потребна е претплата
 • Почнува од €10
 • Огромна колекција на слотови - прогресивен џекпот и традиционални слотови
 • Награден Систем

BetRally Casino затворено

€400 Бонус за Добредојде at BetRally Casino

BetRally Casino затворено

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Бонус за Добредојде: €400 до 200% BetRally Casino
Преглед
€20 Мин Деп
40x(d+b) Облогот
UKGC UKGC Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Доволно време да се свртат добивките
 • BetRally Casino ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Сертификат за Доверба
 • Достапно Мобилно Казино
 • Добар Избор на Казино Игри
 • Супер-брзи исплати (процесирани за 2 часа!)

Депозитни Бонуси во BetRally Casino

BetRally Casino затворено

$150 Повторен Бонус at BetRally Casino

BetRally Casino затворено

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Повторен Бонус: $150 до 50% BetRally Casino
Преглед
€25 Мин Деп
35x(d+b) Облогот
UKGC UKGC Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Поддржува огромен број на валути/опции за плаќање
 • Одличен Избор на Игри
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Врвно Онлајн Казино
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Брзи Времиња на Повлекување

BetRally Casino затворено

€40 Повторен Бонус at BetRally Casino

BetRally Casino затворено

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Повторен Бонус: €40 до 50% BetRally Casino
Преглед
€20 Мин Деп
35x(d+b) Облогот
UKGC UKGC Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Широк Избор на Казино Игри
 • BetRally Casino ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Лиценца за обложување од ВБ
 • Компатибилно за Мобилен
 • Врвни Провајдери на Игри
 • Супер-брзи исплати (процесирани за 2 часа!)

BetRally Casino затворено

€30 Повторен Бонус at BetRally Casino

BetRally Casino затворено

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Повторен Бонус: €30 до 50% BetRally Casino
Преглед
€20 Мин Деп
35x(d+b) Облогот
UKGC UKGC Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Користи SSL енкрипција
 • Многу Лесно за Навигација
 • Модерно, мобилно и онлајн казино
 • Одличен Избор на Слотови
 • Врвно Македонија Казино
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.