Betn1 Казино Преглед

review
Betn1 Casino
Играј сега
Веб-страница:
https://www.betn1.com/
Е-пошта:
support mail: [email protected]
телефон:
Mobile: yes
затворено: no
Blacklisted:
Казино Софтвер: NetEnt Play'n GO Yggdrasil Gaming Euro Games Technology
Казино Типови: Instant Play Мобилни Казина
Валути: Euros
Лиценца: Malta Gaming Authority
Јазици: English Italian German Spanish Russian Bulgarian Hungarian Turkish
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Debit Visa Electron Visa Skrill Paysafe Card EcoPayz Postepay Papaya Card
Методи на Повлекување: MasterCard Neteller Visa Debit Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Papaya Card
Времиња за исплата: ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: Not offered, pending time: 96 hours
Максимално повлекување: 10 000 EUR per day
Утврден Датум: 2015
Сопственик: Sogno di Tolosa Ltd. Casinos
Карактеристики:
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Докажамо Казино
 • Достапно Мобилно Казино
 • Лиценца на ВБ
 • Голем број на Слот Провајдери
 • Скоро секој NetEnt играчки агол е покриен
 • Наградна ВИП Клуб програма за посветени играчи
 • Ниско побарување за обложување

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Betn1 Casino е основан во 2015

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Betn1 Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како NetEnt, Play'n GO, Yggdrasil Gaming, Euro Games Technology. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни Betn1 Casino Бонуси

 • 24/7 Разговор во Живо
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Оптимизиран за Мобилен
 • Единствен дизајн и тема - со повеќе можни региони за придружување!
 • Ново 2019 Казино
 • Понуден Инстант Игра Режим
Betn1 Casino
Betn1 CasinoКазино
40xbОблогот
Не е потребенБонус Код
€20Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.