Begado Casino Преглед

Begado Casino review
Begado Casino
Казиното е веќе затворено

Казино Рејтинг

Begado Casino review
Begado Casino Казиното е веќе затворено Најново Ажурирање: 10/14/2020

Казино Рејтинг

-/5
0 Прегледи

Begado Casino е основан во

Достапно за играчи од United States.

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Begado Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како NuWorks. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо Отворен 24/7
 • Скоро сите NetEnt RNG игри
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Одличен на десктоп, подобар на мобилен
 • Добра комбинација на кеш и вртења
 • Има Игри во Казино во Живо
 • ВИП лојалноста се наградува со посебни понуди и подароци
 • Супер-брзи исплати (процесирани за 2 часа!)

Осврти на играчи од Begado Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
Message Please enter your message

Your comment was sent successfully!

Begado Casino Игри

 • Слотови
 • Рулет
 • Видео Покер
 • Бинго
 • Блекџек
 • Бакарат игра
 • Крепс игра (Зарови)
 • Кено игра
 • Грепки
🌐 Веб-страница: http://www.begado.eu
🧑‍💻Казино Софтвер: NuWorks
🎰Казино Типови: Казина за Инстант Игра Преземи Казина
💱Валути: US dollars
📝Лиценца: Curacao
🈹Јазици: English
💳Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Skrill UnionPay
🧾Методи на Повлекување: Neteller Skrill Bank Wire Transfer
⏱️Времиња за исплата: ewallets: 2-5 days, bank transfers: 5-10 days, pending time: 5-10 days
💰Максимално повлекување: 3000 USD per week
📅Утврден Датум:
🏢Сопственик: Netad Management Casinos
📱Mobile: No
📧Е-пошта: support mail: [email protected]
📞Телефон: support phone: 1-866-826-3861

Сите Можни Begado Casino Бонуси

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.