AfroditeCasino Преглед

AfroditeCasino review
AfroditeCasino
Казиното е веќе затворено

Казино Рејтинг

AfroditeCasino review
AfroditeCasino Казиното е веќе затворено Најново Ажурирање: 10/14/2020

Казино Рејтинг

-/5
0 Прегледи

AfroditeCasino е основан во 2008

Достапно за играчи од United States.

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

AfroditeCasino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како NetEnt, World Match. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Карактеристики

 • Користи SSL енкрипција
 • Поени за лојалност
 • Огромен Избор на Игри
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Вклучено NetEnt казино во живо
 • Добро казино во живо
 • Понуден Инстант Игра Режим
 • Модерна веб-страница за играчи на десктоп и мобилен

Осврти на играчи од AfroditeCasino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
Message Please enter your message

Your comment was sent successfully!

AfroditeCasino Игри

 • Слотови
 • Рулет
 • Видео Покер
 • Бинго
 • Блекџек
 • Бакарат игра
 • Крепс игра (Зарови)
 • Кено игра
 • Грепки
🌐 Веб-страница: http://www.afroditecasino.com
🧑‍💻Казино Софтвер: NetEnt World Match
🎰Казино Типови: Казина за Инстант Игра
💱Валути: Euros
📝Лиценца: Malta Gaming Authority
🈹Јазици: English Russian Greek
💳Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Debit Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card Maestro ClickandBuy Sofortuberwaisung PayPoint Card
🧾Методи на Повлекување: Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer ClickandBuy
⏱️Времиња за исплата: ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 1-7 days, bank transfers: 1-7 days, cheques: Not offered, pending time: 24-48 hours
💰Максимално повлекување: Not Stated
📅Утврден Датум: 2008
🏢Сопственик: EuroCasinoBet Ltd Casinos
📱Mobile: No
📧Е-пошта: support mail: [email protected]
📞Телефон: support phone: +421 911 703 780

Сите Можни AfroditeCasino Бонуси

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.