mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

Admiral-X Casino Преглед

Admiral-X Casino Преглед
Admiral-X Casino
Editors' rating: 5.62/10
Users rating: 10 /10 Based on 2 reviews
1 Bonuses available in October 2022
Admiral-X Casino Преглед
Admiral-X Casino Најново Ажурирање: 09/14/2022 2 Прегледи

Казино Рејтинг:

5.62/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
€5

Мин Деп

€ 20000 per month

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Достапна Инстант Игра
 • Широк Избор на Казино Игри
 • Многу Промоции
 • Многу Лесно за Навигација

Екран-снимки од Admiral-X Casino

Онлајн Казино Admiral-X Casino Земи Бонус Admiral-X Casino Најави се во Admiral-X казиното

Admiral-X Casino Партнерски Веб-страници

Сопственик

AzRa678 N.V.

Утврден Датум

2011

Лиценца

Curacao

Преглед

Admiral-X Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Aristocrat, Betsoft, Blueprint Gaming, Endorphina, Ezugi, GameArt, IGT (WagerWorks), Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Novomatic, Playtech, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, Amatic Industries, Felix Gaming, Habanero, Igrosoft, Mr. Slotty, Nolimit City, Wazdan, Xplosive, Apollo Games, Belatra Games, BGAMING, Booongo, DLV, EGT, Merkur, Revolver Gaming, Spinomenal, Mascot, Alps games, Gaminator classic, Mega Jack, Unicum, CT Gaming (ex. Casino Technology), TripleCherry, Spf, BrandGames. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • Skrill
 • EcoPayz
 • QIWI
 • Perfect Money
 • Credit Cards
 • AdvCash
 • Piastrix
 • Cryptopay
Методи на Повлекување
 • Skrill
 • EcoPayz
 • QIWI
 • Payeer
 • Perfect Money
 • Credit Cards
 • AdvCash
 • Piastrix
 • Cryptopay
Времиња за исплата

cards - 1-5 days

piastrix

perfect money

ecopayz

advcash

cryptocurrency

skrill

qiwi

payeer - upto 3 days

Јазици
Мин Исп

€7

Казино Софтвер
 • Aristocrat
 • Betsoft
 • Blueprint Gaming
 • Endorphina
 • Ezugi
 • GameArt
 • IGT (WagerWorks)
 • Microgaming
 • NetEnt
 • NextGen Gaming
 • Novomatic
 • Playtech
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • Amatic Industries
 • Felix Gaming
 • Habanero
 • Igrosoft
 • Mr. Slotty
 • Nolimit City
 • Wazdan
 • Xplosive
 • Apollo Games
 • Belatra Games
 • BGAMING
 • Booongo
 • DLV
 • EGT
 • Merkur
 • Revolver Gaming
 • Spinomenal
 • Mascot
 • Alps games
 • Gaminator classic
 • Mega Jack
 • Unicum
 • CT Gaming (ex. Casino Technology)
 • TripleCherry
 • Spf
 • BrandGames
Контакти

Веб-страница

https://www.admiral-xxx.com/

Е-пошта

[email protected]

Телефон

Осврти на играчи од Admiral-X Casino

(2 Прегледи)
Kazakhstan happycat
5/5
Прегледано: 2022-05-11

Постојат многу различни мислења за казината на Интернет. Би сакал да го споделам моето мислење за Admiral X Casino. Интерфејсот е пријатен за око, изборот на игри е многу разновиден. Овде оние кои се заинтересирани за коцкање можат да го најдат вистинскиот.

Интернетте казинолар туралы түрлі пікірлер көп. Мен Admiral X казиносы туралы пікіріммен бөліскім келеді. Интерфейсі көзге жағымды, ойындар таңдауы өте алуан. Бұл жерде құмар ойындарға қызығушылық танытатындар өзіне лайықтысын әбден таба алады.

Automatically translated with Google Translate in Kazakhstan. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт
Uzbekistan Mr_Joha
5/5
Прегледано: 2022-05-10

Колку ми се допадна Казино Адмирал Х, ми се допадна. Игрите се добро организирани, лесни за навигација и има многу игри со карти. Пишав на бирото за помош со неколку прашања, и беше лесно да се одговори.

Qandayekan deb kazino Admiral X gakiribko’rgandim, yoqdi. O’yinlaryaxshijoylashtirilgan, navigatsiyaoson, kartalio’yinlarianchagina. Bir-ikkitasavolbilanyordamxizmatigayozgandim, javob berish iqiyi bo'ldi.

Automatically translated with Google Translate in Uzbekistan. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Казино Типови

 • Казина за Инстант Игра
 • Мобилни Казина
 • Преземи Казина
 • Покер Казина
 • Сајтови за Билтени
 • Казино во Живо
 • Сајтови за Бинго
 • No Account Casinos
 • Крипто казина
 • Казина за брзо повлекување
 • Казина со минимум депозит
 • Нови казина

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Без Бонус за Влог во Admiral-X Casino

Македонија
Cashable
Admiral-X Casino
Editors' rating: 5.62/10
User reviews
6K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Без Бонус за Влог: EUR 12 до EUR 12
Мин Деп:
Облогот: 40x
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Веб-страницата е прилагодена за мобилни телефони
 • Лесен за користење
 • Одлична клиентска услуга
 • Комплетна инстант-игра
 • Offers various different game categories
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.