mk Македонија

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
Support Ukraine against Russian invasion

7Reels Casino Преглед

7Reels Casino Преглед
7Reels Casino
Editors' rating: 5.69/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
2 Bonuses available in October 2022
7Reels Casino Преглед
7Reels Casino Најново Ажурирање: 09/14/2022 0 Прегледи

Казино Рејтинг:

5.69/10
МакедонијаПрифатено Играчи од Македонија
€/$/CAD10

Мин Деп

€/$4,000 Weekly

Максимално повлекување

Карактеристики

 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Импресивен Спектар на Иновативни Слотови и Други Нетент Игри
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Лукративна ВИП програма
 • Неограничено Повлекување
 • Добар Избор на Казино Игри
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Ново 2019 Казино

Екран-снимки од 7Reels Casino

Онлајн Казино 7Reels Casino Земи Бонус 7Reels Casino Најави се во 7Reels казиното
Сопственик

Blacknote Entertainment Group Limited Casinos

Утврден Датум

2008

Лиценца

Curacao

Преглед

7Reels Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Betsoft, Pragmatic Play, VIVO Gaming. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Уплата
 • EcoPayz
 • Neosurf
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Cashlib
 • Flexepin
Методи на Повлекување
 • Bank Wire Transfer
 • EcoPayz
Времиња за исплата

Е-паричници

2-5 days

банкарски трансфери

10-12 days

чекови

21-28 days

Време на чекање

0-96 hours
Јазици
Мин Исп

€/$/CAD50 (E-wallets), €/$/CAD500 (Wire Transfer)

Казино Софтвер
 • Betsoft
 • Pragmatic Play
 • VIVO Gaming
Контакти

Веб-страница

http://www.7reels.com

Е-пошта

support mail: [email protected]

Телефон

toll-free support: 1-800-274-7345

Осврти на играчи од 7Reels Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Казино Типови

 • Казина за Инстант Игра
 • Мобилни Казина
 • Преземи Казина
 • Покер Казина
 • Сајтови за Билтени
 • Казино во Живо
 • Сајтови за Бинго
 • No Account Casinos
 • Крипто казина
 • Казина за брзо повлекување
 • Казина со минимум депозит
 • Нови казина

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Слободни Вртења во 7Reels Casino

Македонија
Cashable
7Reels Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
24K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 25 FS
Мин Деп:
Облогот: 99xb
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 кориснички сервис
 • Обезбеден со Ssl енкрипција
 • Кул Онлајн Казино
 • Слотови и Игри со Гребење
 • Авантура казино со интересна приказна
 • Одлично мобилно казино (Android, iPhone/iPad)

Бонус за Добредојде во 7Reels Casino

Македонија
Cashable
7Reels Casino
Editors' rating: 5.69/10
User reviews
24K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 200% до 200%
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп:
Облогот: 35x(d+b)
Преглед
Бонус Код Not required, just activate bonus in your casino account

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • ЕУ-базирани лиценци
 • Казино без симннување, веднаш играј на Android и iOS уреди
 • Над 10 999 Казино Игри
 • Врвно Онлајн Казино
 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • Инстант Времиња на Процесирање на Повлекување
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.