5Dimes Casino Преглед

5Dimes Casino review
5Dimes Casino

Казино Рејтинг

5Dimes Casino review
5Dimes Casino Најново Ажурирање: 01/20/2021

Казино Рејтинг

-/5
0 Прегледи

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во 5Dimes Casino

5Dimes Casino е основан во 1996

Достапно за играчи од United States.

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

5Dimes Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Betsoft, GGL Global Gaming, RTG. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Карактеристики

 • Користи SSL енкрипција
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Вклучено NetEnt казино во живо
 • Одлично за мобилно обложување
 • Наградна ВИП Клуб програма за посветени играчи
 • Избор на Игри на Маса во Казино во Живо
 • Исплата За 5 Минути
 • Не е Потребна Регистрација
Онлајн Казино 5Dimes Casino Земи Бонус 5Dimes Casino Најави се во 5Dimes казиното

Осврти на играчи од 5Dimes Casino

(0 Прегледи)

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
Message Please enter your message

Your comment was sent successfully!

🌐 Веб-страница: http://www.5dimes.eu
🧑‍💻Казино Софтвер: Betsoft GGL Global Gaming RTG
🎰Казино Типови: Казина за Инстант Игра Мобилни Казина Сајтови за Билтени Казино во Живо
💱Валути: Euros British pounds sterling US dollars
📝Лиценца: Costa Rica
🈹Јазици: English
💳Методи на Уплата: MasterCard Visa Bitcoin Money Order Person to Person Sportsbook Transfer Account to Account transfer
🧾Методи на Повлекување: MasterCard Visa Bank Wire Transfer Bitcoin Cashiers Check Money Order Person to Person Sportsbook Transfer Account to Account transfer
🕹️Типови на игри: Слотови Рулет Видео Покер Блекџек Бакарат игра Крепс игра (Зарови) Кено игра
⏱️Времиња за исплата: ewallets: 0-24 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: 5-7 days, cheques: 7-10 days, pending time: 24-48 hours
💰Максимално повлекување: $9,500 (Bank Transfer/Money Order)
💸Мин Деп: $25 (BTC)/$50 (Credit/Debit Cards)
💵Мин Исп: $50 (BTC)/$1000 (Check)
📅Утврден Датум: 1996
🏢Сопственик: 5Dimes Group Casinos
📱Mobile: Yes
📧Е-пошта: support mail: [email protected]
📞Телефон: support phone: 1-800-430-5896

Сите Можни 5Dimes Casino Бонуси

$400 Бонус за Добредојде at 5Dimes Casino
5Dimes Casino Бонус за Добредојде: $400
Максимален Влог: $100 Облогот: 10x Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: Не е потребен

Карактеристики

 • ЕУ-базирани лиценци
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Кул Онлајн Казино
 • Единствени и легендарни теми кои ќе ги задоволат глобалните музички фанови
 • Веб-страница оптимизирана за мобилен
 • Авантура казино со интересна приказна
100% Match bonus at 5Dimes Casino
5Dimes Casino Cashable Match bonus: 100%
Максимален Влог: $10 Облогот:  Истекува на: Без рок на истекување Бонус Код: Не е потребен

Карактеристики

 • Онлајн од 1996
 • Достапна Инстант Игра
 • Голем Избор на Казино Игри
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.