21 Казино Преглед

review
21 Casino
Играј сега
Веб-страница:
http://www.21casino.com
Е-пошта:
support mail: [email protected]
телефон:
Mobile: yes
затворено: no
Blacklisted:
Казино Софтвер: 1x2Gaming Aristocrat Betsoft Blueprint Gaming Elk Studios Ezugi Genesis Gaming Leander Games Microgaming NetEnt NextGen Gaming Quickspin Thunderkick 2 By 2 Gaming Games Warehouse Lightning Box Amaya (Chartwell)
Казино Типови: Instant Play Мобилни Казина
Валути: Euros Australian dollars Canadian dollars British pounds sterling Swedish kronor US dollars Norwegian kroner South African Rand
Лиценца: Curacao, UK Gambling Commission
Јазици: English Finnish German Swedish Norwegian
Методи на Уплата: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Paysafe Card Ukash Maestro GiroPay iDEAL Sofortuberwaisung Trustly Sepa Paytrail OchaPay Dotpay
Методи на Повлекување: MasterCard Neteller Visa Skrill Maestro International Bank transfer Australian Bank Transfer
Времиња за исплата: ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 2-5 days, bank transfers: 72 hours, cheques: Not offered, pending time: 48 hours
Максимално повлекување: 25 000 Euros per week
Утврден Датум: 2015
Сопственик: Imperium Network Solutions Limited Casinos
Карактеристики:
 • мобилни Казино
 • Сертифицирано казино од ВБ - доби лиценца од ВБКК
 • Вклучено NetEnt казино во живо
 • Многу Промоции
 • Почни со мал билет од €10
 • Многу Врвни Игри
 • 21 Casino ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Неограничени Повлекувања

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

21 Casino е основан во 2015

Достапно за играчи од United States

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

21 Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како 1x2Gaming, Aristocrat, Betsoft, Blueprint Gaming, Elk Studios, Ezugi, Genesis Gaming, Leander Games, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Quickspin, Thunderkick, 2 By 2 Gaming, Games Warehouse, Lightning Box, Amaya (Chartwell). Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Сите Можни 21 Casino Бонуси

 • Онлајн од $year
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Брзи исплати за неколку минути
 • Понудени Игри во Живо
 • Услуга Разговор во Живо
 • Одлично Казино за Мобилен
21 Casino
21 CasinoКазино
35xbОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Дарежлива наградна шема која дава бесплатни вртења + кеш
 • Обезбеден со Ssl енкрипција
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
 • Познавачка Поддршка
 • Филтер алатка која овозможува селекција на Најдобри Софтверски слотови
21 Casino
21 CasinoКазино
35xbОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • ЕУ-базирани лиценци
 • Целосно Инстант-игра Казино
 • $name ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Единствен дизајн и тема - со повеќе можни региони за придружување!
 • Вклучено Мобилно Казино
 • Добра комбинација на кеш и вртења
21 Casino
21 CasinoКазино
35xОблогот
Не е потребенБонус Код
$10Максимален Влог
 • 24/7 корисничка поддршка
 • Сертификат за Доверба
 • Повеќе Методи за Повлекување
 • Врвно $country-name Онлајн Казино
 • Одличнни игри и кориснички услуги, добри на мобилен - $name е казиното со кое се споредуваат другите
 • Играј видео слотови, грепки, рулет, покер и блекџек
21 Casino
21 CasinoКазино
35xОблогот
Не е потребенБонус Код
Не е потребенМаксимален Влог
 • Голем Избор на Слотови
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Започна во 2019
 • Високи Лимити за Повлекување
 • $name казино на мобилен кое нуди NetEnt Touch
 • Познавачка Поддршка
21 Casino
21 CasinoКазино
35xbОблогот
Не е потребенБонус Код
$10Максимален Влог
 • Доволно време да се свртат добивките
 • Лиценцирано од 2 респектирани играчки авторитети
 • Многу Лесно за Навигација
 • Потребна е претплата
 • Понудени Игри во Живо
 • Казино Спремно за Мобилен
21 Casino
21 CasinoКазино
35xbОблогот
Не е потребенБонус Код
$10Максимален Влог
 • 24/7 Разговор во Живо
 • Одлично Казино
 • Обезбеден со Ssl енкрипција
 • $name казино на мобилен кое нуди NetEnt Touch
 • Лесна Навигација
 • Достапни Игри во Живо и Допирни слотови
21 Casino
21 CasinoКазино
35x(d+b)Облогот
Не е потребенБонус Код
€10Максимален Влог

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.