mk Macedonia

Земја

MacedoniaMacedonia

Јазици

Macedonian
 • Macedonian

1Bet Casino Преглед

1Bet Casino review
1Bet Casino

Казино Рејтинг

1Bet Casino review
1Bet Casino Најново Ажурирање: 05/05/2021 1 Прегледи

Казино Рејтинг:

-/10

Претставено во:

Not Stated

Мин Деп

10 000 EUR per week

Максимално повлекување

Карактеристики

 • ЕУ-базирани лиценци
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Побарај до €200 бесплатен кеш
 • Казино со Лесна Употреба
 • Над 420 игри, сѐ од слот машини до блекџек, рулет
 • Врвно Мобилно Казино
 • Импресивен Спектар на Иновативни Слотови и Други Нетент Игри
 • Наградувана веб-страница со многу "казино на годината" награди за кои ќе ни снема место ако почнеме да ги листаме

Екран-снимки од 1Bet Casino

Онлајн Казино 1Bet Casino Земи Бонус 1Bet Casino Најави се во 1Bet казиното
Сопственик

Bellona N.V. Casinos

Утврден Датум

2011

Лиценца

Curacao

Преглед

1Bet Casino е вооружано со импресивна играчка библиотека од девелопери како Betsoft, Blueprint Gaming, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, GameArt, iSoftBet, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Pragmatic Play, Quickspin, Real Time Gaming, Thunderkick, 2 By 2 Gaming, Amatic Industries, Betgames, Booming Games, EvoPlay, GamesOS/CTXM, Habanero, Lightning Box, LuckyStreak, Rabcat, Red Tiger Gaming, Wazdan, Kalamba Games, Skillzzgaming, Spinomenal, Golden Hero, TVbet, Snowborn Games, Givme Games, Half Pixel. Одбери го твојот начи на игра на било која мобилна платформа или на твојот PC.

Крос-платформа

Запознај ја новата комарска ера - Сите омилени игри на твојот мобилен или таблет

Игри во Живо

Одбери казино во Живо за да играш наспроти реални делачи и осети го духот на комарот во 1Bet Casino

Проверено

Темелно тестиран квалитет од casinobonusesfinder.com

Методи на Повлекување
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • WebMoney
 • Solo
 • Laser
 • Maestro
 • Netpay
 • GiroPay
 • Diners Club International
 • Neteller 1-Pay
Времиња за исплата

Е-паричници

24-72 hours

кредитни/дебитни картички

2-5 days

банкарски трансфери

7-9 days

чекови

Непонудено

Време на чекање

0-24 hours
Контакти

Веб-страница

http://www.1bet.com

Е-пошта

[email protected]

Телефон

Осврти на играчи од 1Bet Casino

(1 Прегледи)
kacsa
1/5
Прегледано: 2021-07-01

О Боже. оваа веб-страница само скријте го делот за коментари со преклоп и не сте во можност да пријавувате лажни казина. Ова е исто така измамник. оваа веб-страница е исто така за Белона НВ, како што е select.bet. Тие украдоа пари, не плаќајте никаков износ, ако победите не можете да добиете. ИЗБЕГНИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Јас освојувам многу, и тие ми ветуваат дека ќе го вратам целиот депозит, а не моите добивки, реков добро, тие никогаш не плаќаат и си играат со времето и вашиот пациент.

Oh my God. thjis website just hide comment section with an overlay and you are not able to report fake casinos. This is also a cheat. this website is also for Bellona NV, such as select.bet. They stole money, don't pay any amount, if you win you cannot get. AVOID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I win a lot, and they promise me i will got back all of my deposit not my winnings, I said okay, they never pay and play with time and your patient.

Automatically translated with Google Translate in Hungary. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Прочитај Цел Осврт

Пишете преглед

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Казино Типови

Подршани Платформи

 • Мобилен телефон
 • Таблет
 • Desktop

Бонус за Добредојде во 1Bet Casino

Cashable
100% Бонус за Добредојде at 1Bet Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: 100% до $500 1Bet Casino
Преглед
€10 Мин Деп
30x(d+b) Облогот
Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Користи SSL енкрипција
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Има Пристојна Апликација
 • Високи Лимити за Повлекување
 • Казино Соба во Живо
 • Повеќе од 600 игри за играње со вистински пари
Cashable
100% Бонус за Добредојде at 1Bet Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Бонус за Добредојде: 100% до $500 1Bet Casino
Преглед
Бонус Код Не е потребен
10 Мин Деп
30x(d+b) Облогот
Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Над 10 $n Казино Игри
 • Казино со Лесна Употреба
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • 24/7 корисничка грижа
 • Лиценца на ВБ
 • Целосен NetEnt каталог - слотови, казино во живо, локални и здружени џекпоти!
 • Награден Систем
 • ВИП Клуб на Високи Обложувачи

Депозитни Бонуси во 1Bet Casino

Cashable
120% Повторен Бонус at 1Bet Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Повторен Бонус: 120% до $300 1Bet Casino
Преглед
$20 Мин Деп
30x(d+b) Облогот
Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Обезбеден со Ssl енкрипција
 • Модерно, мобилно и онлајн казино
 • Врвно Онлајн Казино
 • Без Лимит за Повлекување
 • Достапни Игри во Живо и Допирни слотови
Cashable
150% Casino Bonus at 1Bet Casino
Cashable
Рејтинг: -/5
Македонија Достапно за играчи од Македонија
Casino Bonus: 150% до €/$/£ 500 1Bet Casino
Преглед
€/$/£ 20 Мин Деп
40x Облогот
Curacao Лиценца

Кориснички повратни информации

Карактеристики

 • Оптимизиран за Мобилен
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Многу Промоции
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.