mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

50 USD Без Бонус за Влог - Shazam Casino

Обновено на: 10/01/2023
Македонија
Облогот:

50x

Мин Деп:

No

Максимален Бонус:

50

438 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во October

Земи Бонус
Бонус Код

Бонус Услови

Free Chip is valid once for slots and specialty games, WG X 50, max cashout $100. Offer is available for new players only.

Преглед

Облогот

50 времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Многу бинго-игри и слотови
 • Amazing welcome bonus
 • No deposit bonus

Осврти на играчи од 50 USD Без Бонус за Влог

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој bonus

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Комплетирајте ја реигистрацијата во Shazam Casino и побарајте го вашиот бедепозитен бонус! Пробај ги нивните игри со плаќање, без да потрошиш било што.

Казино Софтвер

Shazam Casino Бонуси

Македонија
Shazam Casino
93K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 250% до $2500
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: $25
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Големи добредојде-бонуси
 • 24/7 помош и корисничка поддршка
 • Веб-страница лесна за навигација
 • Лесен контакт

Дозволени Игри

Македонија
Shazam Casino
93K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: 275% до $2750
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: $25
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Огромен Избор на Слотови
 • Ефикасна веб-страница лесна за употреба
 • Понудува добредојде-бонус
 • Веб-страница оптимизирана за мобилни телефони

Дозволени Игри

Македонија
Shazam Casino
93K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Трет Влог: 300% до $3000
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: $25
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Врвно Онлајн Казино
 • Одлични Слотови
 • Лесен за користење
 • Дарежлива понуда добредојде-бонус

Дозволени Игри

Македонија
Shazam Casino
93K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Slot Bonus: 280% до $ 500
Мин Деп: $ 25
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Слот и игри на маса
 • Одговорен тим за клиентска поддршка
 • Лиценцирано и регулирано
 • Голем избор на опции за плаќање
 • Лесна, кориснички прилагодена веб-страница
Македонија
Shazam Casino
93K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 290%
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: $ 25
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Доверлив и сигурен софтвер
 • Обезбедува добредојде-бонус
 • Слот и игри со инстант добивка
 • Лиценцирано и регулирано
 • Одлична поддршка за клиентите

Дозволени Игри

Македонија
Shazam Casino
93K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 260%
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: $ 25
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Широк спектар на валути
 • Прифатени се многу методи на плаќање
 • Многу казино игри и интернет-слотови
 • Казино-игра со дилер во живо
 • Огромен добредојде-бонус и бездепозитен бонус
Македонија
Shazam Casino
93K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 300%
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: $ 25
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Кориснички прилагодена веб-страница
 • Понудата за добредојде доаѓа со бесплатни вртења со слот
 • Голема безбедност
 • Одлична опција за почетници
 • Одлична клиентска услуга

Дозволени Игри

Македонија
Shazam Casino
93K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 260%
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: $ 25
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Големи добредојде-бонуси
 • Прифатени премногу методи на плаќање
 • Добар избор на бонуси
 • Кул мобилна апликација
 • Голем избор на бинго и казино игри

Дозволени Игри

Македонија
Shazam Casino
93K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Slots bonus: 333%
Мин Деп: $ 25
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Играј на компјутер и мобилен телефон
 • Достапна е телефонска корисничка поддршка
 • Голем добредојде-бонус за прв депозит
 • Голема безбедност

Дозволени Игри

Македонија
Shazam Casino
93K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Slots bonus: 400%
Мин Деп: $ 25
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Широк спектар на одлични софтверски даватели на услуги
 • Широк спектар на опции за поддршка на клиентите
 • Редовен бонус за враќање на готовина
 • Веб-страница лесна за употреба
 • Сеопфатна добредојде-промоција
Македонија
Shazam Casino
93K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 100 FS до No Max
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: $ 10
Облогот: 20x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • 24/7 Достапност на поддршка за разговор во живо
 • Добро Дизајнирано Мобилно Искуство
 • Голем број на бонуси и промоции
 • Добри опции за плаќање
 • Дарежлива понуда добредојде-бонус

Дозволени Игри

Македонија
Shazam Casino
93K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 220%
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: $ 10
Облогот: 30x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Прифатени се многу методи на плаќање
 • Неверојатни бонуси
 • Лесна за користење на мобилни уреди
 • Атрактивен добредојде-бонус
 • Голем избор на бинго и казино игри

Дозволени Игри

Македонија
Shazam Casino
93K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Без Бонус за Влог: 50 USD до 50
Видови на Бонуси: Без Бонус за Влог
Мин Деп: No
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Веб-Страница со Лесна Навигација
 • Многу бинго-игри и слотови
 • Amazing welcome bonus
 • No deposit bonus
Македонија
Shazam Casino
93K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Без Бонус за Влог: USD 40 до USD 100
Видови на Бонуси: Без Бонус за Влог
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Комплетно функционално мобилно казино
 • Огромна селекција на слотови и казино-игри
 • Голема безбедност
 • Лесна, кориснички прилагодена веб-страница
 • Quick payouts
Македонија
Shazam Casino
93K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Monday Bonus: 50%
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Фантастично Казино во Живо
 • Премногу достапни методи на плаќање
 • Голема безбедност
 • Брза и професионална клиентска поддршка
 • Amazing welcome bonus
Македонија
Shazam Casino
93K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Match bonus: 260% до USD 2600
Мин Деп: USD 25
Облогот: 30x(D+B)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Достапни се премногу слот-игри
 • Уживајте во додадените слотови
 • Лесен пристап до контакт
 • Many payment methods

Дозволени Игри

Македонија
Shazam Casino
93K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 240% + 40 Free Spins on Bubble Bubble 2
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: USD 100
Облогот: 30xB
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Одлични Слотови
 • Вредни Промоции
 • Достапен е разговор во живо
 • Одлични промоции
Македонија
Shazam Casino
93K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Match bonus: 240% до USD 2400
Мин Деп: USD 25
Облогот: 30x(D+B)
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Чисто и организирано мени
 • Good Customer Service
 • Many deposit methods
 • Multiple payment options

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка