mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

170 FS Слободни Вртења - Joo Casino

Обновено на: 08/25/2023
Македонија
Облогот:

50x

Мин Деп:

20 EUR

755 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во October

Земи Бонус
Бонус Код

Бонус Услови

Use code BOOK each Wednesday and get up to 170 FS.

Deposit 20 EUR or more and get 20 free spins, deposit 50 EUR or more and get 50 free spins, deposit 100 EUR or more and get 100 free spins.

Bonus code: BOOK

Slots for free spins. EU: Book of Dead (Play`n`Go), Australia: Wolf Treasure (IGtech), other countries: Book of Cats (BGaming).

This bonus is available once each Wednesday.

Wager: x50.

Преглед

Облогот

50 времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Достапен е разговор во живо
 • Great website design
 • High quality odds

Осврти на играчи од 170 FS Слободни Вртења

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој bonus

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Софтвер

Добиј бесплатни вртења во Joo Casino и добро употреби ги на омилените слотови. Дознај што ти носи следното вртење.

Joo Casino Бонуси

Македонија
Joo Casino
49K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Monday Bonus: 40% до EUR 100
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Има одличен добредојде-бонус
 • Поддржува многу методи на плаќање
 • Корисен тим за клиентска поддршка
 • Достапно на веб и на мобилен телефон
 • Голем избор на бонуси секој ден во неделата
Македонија
Joo Casino
49K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100 % до 1000 EUR
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: 20 EUR
Облогот: 50x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Супер веб-страница за мобилни телефони
 • Понудува доволно промоции
 • Bank transfers available

Дозволени Игри

Македонија
Joo Casino
49K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: 50 % до 300 EUR
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: 20 EUR
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Повлекувањата на средства бргу се обработуваат
 • Good Customer Service
 • Instant play
Македонија
Joo Casino
49K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Трет Влог: 50 %
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Облогот:
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Веб-страница прилагодена за САД
 • Пристапни цени
 • Friendly customer service

Дозволени Игри

Македонија
Joo Casino
49K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 50 % до 500 EUR
Видови на Бонуси: Deposit Bonus
Мин Деп: 20 EUR
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Голем број на бонуси и промоции
 • Дневни Џекпот-игри
 • Good value odds
Македонија
Joo Casino
49K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 170 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: 20 EUR
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Достапен е разговор во живо
 • Great website design
 • High quality odds
Македонија
Joo Casino
49K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Високи Влогови: 50 % до 1000 EUR
Видови на Бонуси: Бонус за Високи Влогови
Мин Деп: 500 EUR
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Слотови во Вегас Стил
 • Огромен опсег за играње на слот игри
 • Live dealer games
Македонија
Joo Casino
49K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Crypto Bonus: 150 % до BTC 3 + 100 Free Spins
Видови на Бонуси: Crypto Bonus
Мин Деп: Not stated
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Фантастичен избор на игри
 • Брзи и сигурни методи на плаќање
 • Лесен пристап до контакт
 • Great website design
Македонија
Joo Casino
49K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Crypto Bonus: 110 % до BTC 5
Видови на Бонуси: Crypto Bonus
Мин Деп: No stated
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Награден Систем
 • Постојат доволно опции за слот-игри
 • Crypto Payments
Македонија
Joo Casino
49K играчи

Лиценца:
Curacao Curacao
Crypto Bonus: 100 % до BTC 5 + 50 Free Spins
Видови на Бонуси: Crypto Bonus
Мин Деп: Not stated
Облогот: 50x
Преглед
Бонус Код

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Одлични промоции
 • Чисто и организирано мени
 • Competitive lines

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка