mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

This page was updated more than 6 months ago

150 FS Слободни Вртења - ShadowBit Casino

Обновено на: 01/27/2023
Земи Бонус

Бонус Услови

Sunday free spins are added for the deposits made on Sundays, accordingly with the below deposit tiers: - 50 free spins for deposits over 30 EUR/USD; 45 CAD/AUD/NZD; 300 NOK; 140 PLN; 1700 RUB; 4200 JPY; 0.0015 BTC; 0.25 BCH; 0.019 ETH; 0.5 LTC; 500 DOG; 30 USDT. - 100 free spins for deposits over 50 EUR/USD; 70 CAD/AUD/NZD; 500 NOK; 240 PLN; 2800 RUB; 7000 JPY; 0.0024 BTC; 0.41 BCH; 0.03 ETH; 0.84 LTC; 830 DOG; 50 USDT. First 50 free spins will be added immediately, and then you will get 50 free spins the next day. - 150 free spins for deposits over 100 EUR/USD; 135 CAD/AUD; 1000 NOK; 470 PLN; 5500 RUB; 14000 JPY; 0.005 BTC; 0.83 BCH; 0.06 ETH; 1.68 LTC; 1650 DOG; 100 USDT. First 50 free spins will be added immediately, and then you will get 50 spins per day for 2 days. 100 and 150 free spins activation duration is 1 day, 50 free spins activation duration is 3 days. Free spins duration and free spin result duration are 7 days. ShadowBet reserves the right to change rules, end promotions or withhold rewards in case of rules being breached. 3ShadowBet reserves the right to withhold a reward or winnings in case of rule violations.

Преглед

Облогот

0 времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Широк спектар на валути
 • Сигурна и безбедна веб-страница
 • Веб-страница лесна за употреба
 • Лесен пристап до помош
 • Казино во Живо

Осврти на играчи од 150 FS Слободни Вртења

(0 Прегледи)

Прв остави осврт

Сè уште никој не го прегледал овој bonus

Споедели ни искуство за оваа понуда и помогни им на другите корисници да одлучат!

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Добиј бесплатни вртења во ShadowBit Casino и добро употреби ги на омилените слотови. Дознај што ти носи следното вртење.

Казино Софтвер

ShadowBit Casino Бонуси

Македонија
ShadowBit Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Добредојде: 100% до EUR 200 + 100 Free Spins on Wild Cash
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Голем Бонус за Добредојде
 • Одлични Казино Игри
 • Опсег на опции за плаќање
 • Разговор во живо
 • Отворено казино во живо
Македонија
ShadowBit Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Втор Влог: 100% до EUR 100
Видови на Бонуси: Бонус за Втор Влог
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Инстант Повлекување
 • Мобилна компатибилност
 • Интересни факти
 • Лесна, кориснички прилагодена веб-страница
 • Лесен контакт
Македонија
ShadowBit Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Бонус за Трет Влог: 100% до EUR 300 + 100 Free Spins on Wild Cash
Видови на Бонуси: Бонус за Трет Влог
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Поддржува многу методи на плаќање
 • Неверојатни бонуси
 • Корисен тим за клиентска поддршка
 • Голема безбедност
 • Голем број на бонуси и промоции
Македонија
ShadowBit Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Слободни Вртења: 150 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: EUR 30
Облогот: 0x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Широк спектар на валути
 • Сигурна и безбедна веб-страница
 • Веб-страница лесна за употреба
 • Лесен пристап до помош
 • Казино во Живо
Македонија
ShadowBit Casino
Лиценца:
Curacao Curacao
Повторен Бонус: 50% до EUR 150
Видови на Бонуси: Повторен Бонус
Мин Деп: EUR 20
Облогот: 40x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки

Карактеристики

 • Одлични понуди за добредојде
 • Широк спектар на валути
 • Сигурна и безбедна веб-страница
 • Fantastic user experience
 • Good reputation

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка