mk Македонија
Login

Земја

МакедонијаМакедонија

Јазици

Macedonian
 • Macedonian
mk Македонија
Login

EUR 5 Без Бонус за Влог - Kajot Kasino

Обновено на: 04/13/2024
Македонија
Облогот:

20x

Максимален Бонус:

EUR 5

400 играчи

Помогнавме во добивање на овој бонус во Април

Земи Бонус

Бонус Услови

The players account must be validated by e-mail and SMS text message in order to receive any bonuses.

Wagering requirements of 20 times the bonus amount apply.

The following games may not be played as long as the Registrations Bonus is active: Blackjack, BonusStar, Classic7, CrazyFruits, Fruit Machine27, HighFive, HotFactor, JokerDream, LuckyBar, Nitro81, Superlines2, Tropical7.

Any winnings made from these games will be deducted from a players account, the bets refunded and the wagering requirements for these bets will be reinstated

The remainder of the winnings will be transferred to a separate bonus account to be unlocked with 1% of your bets and will remain valid for 90 days.

Excluded countries: Poland, Russia, Ukraine.

Преглед

Облогот

20 времиња за бонус сума

Карактеристики

 • Врвно Мобилно Казино
 • Многу Лесно за Навигација
 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • Повеќе од 600 игри за играње со вистински пари

Осврти на играчи од EUR 5 Без Бонус за Влог

(2 Прегледи)
 • Relevance
 • By date
Ook
10 /10
Guest user

Okknhejhshyffgvcc c shgsgsbsbe

Okknhejhshyffgvcc c shgsgsbsbe

Прегледано: 2024-02-07

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Czechia Irenka77
10 /10
Guest user

Прекрасно си поминавме, машините беа совршени

Super moc jsme si to užili automaty perfektní

Прегледано: 2024-04-03

Automatically translated with Google Translate in Czechia. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Пишете преглед

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Дозволени игри и провајдери

Комплетирајте ја реигистрацијата во Kajot Casino Online и побарајте го вашиот бедепозитен бонус! Пробај ги нивните игри со плаќање, без да потрошиш било што.

Казино Софтвер

Kajot Бонуси

Македонија
Kajot Casino
112K играчи

Лиценца:
MGA MGA
Без Бонус за Влог: EUR 5 до EUR 5
Видови на Бонуси: Без Бонус за Влог
Облогот: 20x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
Облогот: 20x

Карактеристики

 • Врвно Мобилно Казино
 • Многу Лесно за Навигација
 • Пазговор за Поддршка во Живо
 • Повеќе од 600 игри за играње со вистински пари
Македонија
Kajot Casino
112K играчи

Лиценца:
MGA MGA
Слободни Вртења: 50 FS
Видови на Бонуси: Слободни Вртења
Мин Деп: No
Облогот: 20x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
Мин Деп: No
Облогот: 20x

Карактеристики

 • Голем Избор на Слотови
 • Одличен Избор на Игри
 • Оптимизиран за Мобилен
Македонија
Kajot Casino
112K играчи

Лиценца:
MGA MGA
Бонус за Добредојде: 100% до EUR 300
Видови на Бонуси: Бонус за Добредојде
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 20x
Преглед

Кориснички повратни информации

 • Казиното не ми работеше
 • Бонусот не ми работеше
 • Бонусот не постои повеќе
 • Бонус-кодот беше неважечки
Лиценца:
MGA MGA
Мин Деп: EUR 10
Облогот: 20x

Карактеристики

 • Одлично Казино
 • Достапна Поддршка за разговор во Живо
 • Огромен Избор на Игри
 • 24/7 Поддршка за Играч
 • Достапна Инстант Игра
 • Казино со Лесна Употреба

Finding the best results for you

Онлајн Казина

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Бонусот е достапен само за регистрирани корисници

Најавете се на вашата сметка

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Оцени го овој bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Го го ја копиравме овој промотивен код во вашиот клипборд

Сега можете да одите во казиното и да го користите.
Забавувајте се!

Затвори