€250 Бонус за Добредојде во VegasPlay Казино

€250 Бонус за Добредојде at €250 Бонус за Добредојде Земи Бонус
Максимален Влог:€10 Бонус Код:125ASK Ексклузивен:Yes
Облогот:35xb Максимален Бонус:125% Во кеш:Yes
Недозволени земји:
Карактеристики:
 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Кул Казино Игри
 • Лесно за обложување и лимит за влог

Како да учествуваш
• Пријави се во VegasPlay Casino
• Употреби го избраниот метод на плаќање за да го уплатиш првиот депозит (€10 or more),
• Побарајте го вашиот бонус за добредојде €250 сѐ до 125%.

Во November, им помогнавме на 359 играчи да го добијат овој бонус

Сите Бонуси и Промотивни Материјали за 2019

 • Повеќејазичен Разговор во Живо, Телефон и Е- пошта Отворени 24/7
 • Компатибилен Дизајн за Мобилен
 • Кул Казино Игри
 • Лесно за обложување и лимит за влог
Максимален Влог€10
Облогот35xb
Бонус Код125ASK
Бонус за Добредојде€250
 • VegasPlay Casino ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Брза Исплата
 • Компатибилно за Мобилен
 • Игри во Живо Пренесувани од Портомасо Казино во Малта
Максимален Влог€10
Облогот25x(d+b)
Бонус КодНе е потребен
Бонус за Добредојде€500
 • Разновидни Методи на Влог
 • VegasPlay Casino ги отстрани во целост обложувачките барања, без лимит на добивка!
 • Разни Софтвер Провајдери
 • Вклучено Мобилно Казино
Максимален ВлогНе е потребен
Облогот1x
Бонус КодASKCASH
Готовински Бонус€40
 • 24/7 кориснички сервис
 • Уникатен Избор на Казино Игри
 • Лесна навигација на веб-страницата
 • Чист мобилно-реагирачка веб-страница за iGaming на смарт телефони и таблети
Максимален ВлогНе е потребен
Облогот100x
Бонус КодASK10FS
Слободни Вртења10

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.